Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yutubcu Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba şirkete aldık sınırsız paketi. Turkcell bulundğumuz noktada çok iyi çekiyor. Speedtest yaptığımda 200 mb ları gördüm. Genellikle 80-100-150 arası değişiyor hız harika.

Yanlız müşteri hizmetleeiylede görüştüm yandex siteleri açılmıyor. Superbox kullanıcılarından bu tür şikayetler alınıyormuş. Sizde durum nedir. Bizde yandex maps açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cicey2 -- 7 Aralık 2018; 20:59:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sino_0 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim. Upload hızınız kaç civarı bu arada?. Eğer kotasız kullanıyorsanız 4-5k bitrate verebilirsiniz frankfurt sunucusundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirlivaVII

Hocam çok teşekkür ederim. Upload hızınız kaç civarı bu arada?. Eğer kotasız kullanıyorsanız 4-5k bitrate verebilirsiniz frankfurt sunucusundan.
    aynn frankfurt üzeri veriyorum testlerde 6500 verebiliyorum ama 2500 bitrate veriyorum 720p dropsuz yayın oluyor bugün 1saat test yaptım yine. pubg oynadım sıkıntı olmadı pingim 70-80 arası oyanadı okdr tablettende yayını takip ettim yani wifi acık sekilde kullanıyorum evde aklıma geldikce speed test yapıyorum genelde hep 10-10 cıkıyor..
  • Sino_0 kullanıcısına yanıt
    Siz bir de 10mbit paketi kullanıyorsunuz. 10mbit ile bu değerler twitch için çok iyi bence. Ben ilk başta 8-9k görürüm testlerde diye düşünmüştüm ama tabi 4.5g ile yurtdışı bağlantı anca bu kadar oluyor. 10mbit sınırsız paketi alsam, oyun oynamak için de Türknet var mis. Çift pc sistem var bende o yüzden daha da rahat olabilir. Teşekkür ederim hocam testler için. Çok yardımcı oldunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirlivaVII

Siz bir de 10mbit paketi kullanıyorsunuz. 10mbit ile bu değerler twitch için çok iyi bence. Ben ilk başta 8-9k görürüm testlerde diye düşünmüştüm ama tabi 4.5g ile yurtdışı bağlantı anca bu kadar oluyor. 10mbit sınırsız paketi alsam, oyun oynamak için de Türknet var mis. Çift pc sistem var bende o yüzden daha da rahat olabilir. Teşekkür ederim hocam testler için. Çok yardımcı oldunuz.
    ne demek yardımcı olduysam ne mutlu
  • Gece 2-8 saatlerinde de aynı 10 mbps hız.

• sabah saatlerinde alınan hız.
    Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicey2

sabah saatlerinde alınan hız.
    Hey maşallah.

• Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• Hız çok iyi şuan ki altyapı 5mbiti destekliyor ve ip TV donuyor

• Gece sınır kalkmıyor ne verdilerse o ister100gb indir yada 500gb farketmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: LaaHavle

gece 2-8 arası deneyen oldumu. 10 mbs sınırı kalkıyormu bu saatlerde acaba?
    Gece sınır kalkmıyor ne verdilerse o ister100gb indir yada 500gb farketmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Yaptığınız suç bu kafa yüzünden internette kota var.
    Kurumsal şirketimize gelen turkcell müşteri temsilcisine bizzat kendim sordum. İnterneti diğer komşularımızla kablolu şekilde istediğimiz şekilde kullanabilir miyiz diye sordum. Evet sorun olmaz kullanabilirsiniz dedi. Ayrıca müşteri hizmetlerinede sordum sıkıntı yok denildi. Tabi sözleşme kapsamınada bakmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Yaptığınız suç bu kafa yüzünden internette kota var.
    Kurumsal şirketimize gelen turkcell müşteri temsilcisine bizzat kendim sordum. İnterneti diğer komşularımızla kablolu şekilde istediğimiz şekilde kullanabilir miyiz diye sordum. Evet sorun olmaz kullanabilirsiniz dedi. Ayrıca müşteri hizmetlerinede sordum sıkıntı yok denildi. Tabi sözleşme kapsamınada bakmak gerekiyor.
  • Arkadaşlar

Bende Turkcell superbox 50 gb Kotalı paket kullanıyorum , 10mbps sınırsıza geçebilirmiyim

daha önceden kotalı olupta bu şekilde sınırsıza geçen varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇöÇan -- 10 Aralık 2018; 20:3:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

Arkadaşlar

Bende Turkcell superbox 50 gb Kotalı paket kullanıyorum , 10mbps sınırsıza geçebilirmiyim

daha önceden kotalı olupta bu şekilde sınırsıza geçen varmı acaba ?
    Üstte ki yorumlardan birisinde bir arkadaş 1 kereye mahsus geçiş yapılabildiğini söylemişti. (Mh o şekilde söylemiş)

Arayıp bir sorun yinede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Üstte ki yorumlardan birisinde bir arkadaş 1 kereye mahsus geçiş yapılabildiğini söylemişti. (Mh o şekilde söylemiş)

Arayıp bir sorun yinede.

Alıntıları Göster
    Evet bende şimdi müşteri hizmetlerini arayıp 50 gb kotalı paketten sınırsız pakete geçiş yaptım.

Ama ben kotalı pakete 99 TL ödüyordum şimdi 159 TL ödeyeceğiz

Bu konuyu biraz araştırmam lazım.müşteri temsilcisi ile sohbet ettik biraz, durumu anlattım.Mh haklısınız ama durum bu diyor

Adaletsizlik var gibi geldi bana.Kotalı ve sınırsızda liste fiyatı aynı

Ben değer olarak aynı olan 2 paketten birini satın almışım zaten.

Madem paketlere aynı değeri biçiyorsun geçiş yaparken neden yüksek fiyatı uyguluyorsun.

Gerçi bunada şükür diyorum çünkü bulunduğum yerde altyapı yok ayrıca çok memnunum.

Çok oyunculu konsol oyunları sorunsuz oynanıyor ve bağlantı hızı kağıt üstünde

düşük bile görünsede mükemmel diyebilirim.Alt yapı olayında daha öncedeki yaşadığım yerlerde

çok sıkıntı çekmiş biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

Evet bende şimdi müşteri hizmetlerini arayıp 50 gb kotalı paketten sınırsız pakete geçiş yaptım.

Ama ben kotalı pakete 99 TL ödüyordum şimdi 159 TL ödeyeceğiz

Bu konuyu biraz araştırmam lazım.müşteri temsilcisi ile sohbet ettik biraz, durumu anlattım.Mh haklısınız ama durum bu diyor

Adaletsizlik var gibi geldi bana.Kotalı ve sınırsızda liste fiyatı aynı

Ben değer olarak aynı olan 2 paketten birini satın almışım zaten.

Madem paketlere aynı değeri biçiyorsun geçiş yaparken neden yüksek fiyatı uyguluyorsun.

Gerçi bunada şükür diyorum çünkü bulunduğum yerde altyapı yok ayrıca çok memnunum.

Çok oyunculu konsol oyunları sorunsuz oynanıyor ve bağlantı hızı kağıt üstünde

düşük bile görünsede mükemmel diyebilirim.Alt yapı olayında daha öncedeki yaşadığım yerlerde

çok sıkıntı çekmiş biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum

Alıntıları Göster
    Binevi paket değişikliği yapıyorsunuz, ki bir süre önce bu paketler zamlandığı için güncel fiyattan size verdiler.

60 tl arada bi fark var, değer mi? bence fazla fazla değer.. 50gb nerde sınırsız nerde

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 10 Aralık 2018; 22:23:57 >

• Arkadaşlar merhaba, bunun taahhüt bozma bedeli nedir, hiç bozan oldu mu? Ben şimdi yazın 3 aylığına yazlık interneti olarak alıp kullanmak ve sonrasında da cayma bedeliyle beraber kapatmak istiyorum. Bana kaça patlar, henüz hangi paket olacağına karar veremedim belki şu 31 Aralık'tan sonra kotalılarda değişiklik olursa diye bekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Binevi paket değişikliği yapıyorsunuz, ki bir süre önce bu paketler zamlandığı için güncel fiyattan size verdiler.

60 tl arada bi fark var, değer mi? bence fazla fazla değer.. 50gb nerde sınırsız nerde

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Alıntıları Göster
    Yani herhalde sesimizi çıkarmayacaz

çünkü apartmanda kimsede internet yok.Bunada şükür diyorum

Sadece fiyat belirsizliği var sanırsam. Bu paketlere rağbet olmazsa çok uyguna verebilirler

O zaman koyar valla.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.