Şimdi Ara

TURKCELL mobil ödeme. KONTÖR İLE ALIŞVERİŞ YAPMA KEYFİ :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
2
Favori
86.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bungee hocam o zaman Turkcell'in kontör birim fiyatını 0.17 e çıkarması lazım artık.. Bu üründe o zaman bize 152 kontöre gelirdi..
  • bungee hocam bu üst limiti siteler mi belirliyor yoksa türkcell mi
  • yakında bizde başlıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytac67

yakında bizde başlıyoruz

Nası yani..? Nedir tam olarak olayınız..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

www.aktarland.com.tr

www.cepkaplama.com

www.ceptealisveris.com

www.enkolayalisveris.com

http://www.maimerve.com/

http://www.metelixiz.net.tr/

Not: Yeni eklenen siteler arasından, bana göre işe yarar olanları yazdım.

Hicbiri guven veren ve urun bulunan yerler degilki.. fiyatlar da biraz abuk zaten.. Halen daha su sistemi ise yarar dukkanlar kullanmadiya.

• @alimakkaya

Valla hcm tespitlerinizde yanlışsınızda diyemeyeceğim doğrusu...Alın mesela bir örnek...Sitede LESCON marka yazıyor, resim nike t-shirt'ü...Bi de herşey neredeyse hemen hemen 20TL piyasa değeri düşük olsa da yüksek olsa da...

http://www.ceptealisveris.com/index.php?do=catalog/product&pid=60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 13 Ekim 2009; 9:08:44 >
  • bungee hocam yanlis anlamayiniz. tesekkurler arastirmaniz icin. eldeki malzemenin bu kadar az olmasindan yakiniyordum ben. bendeistiyorum.com (ki orda da sacma sapan urunler satiliyor genelde) disinda guvenerek alisveris yapilabilecek site yok aralarinda.

Su da var; efendim sizin, benim gibi kontor avcilari disinda bu sistemden beklentisi olan yok galiba. :))
  • Bi hala pazar arabasını göndermedi pazar günü vermiştim siparişi. 24 saatte gelecekti. bi arayım bakalım.
  • Aradım "tedarikçi firma" kargoluycakmış. bugün kargoya verilir dediler. 24 saatte elimize ulaşacak doğru ama kargoya verilebilirse "aras kargo" 24 saatte getirecek
  • Kontörlerin harcanacağı en iyi yer McDonalds sanırım.
  • Bugünde gelmedi. tam 72 saat oldu.
  • www.modernalisveris.com sitesinden de mobil ödeme ila alış veriş yapabilirsiniz
  • malesefki bu konuda bilgim yok yazılımcı ve hosting firmasına durum aktarılmıştır üyeliğinizi aktif ettim
    quote:

Aktivasyon maillerinin gönderiminde sorun mu var?

quote:

www.modernalisveris.com sitesinden de mobil ödeme ila alış veriş yapabilirsiniz

• Dünya çapında en çok popüler olan indirme yöneticilerinden "Internet Download Manager"ı lisanslı kullanmak isterseniz sitesinde böyle imkan sunulmuş..

Normalde sitede 25 dolar olarak gözüküyor fiyatı.. Yalnız sanırım mobil ödemede maksimum 20 lira kuralına uydurmak için 1 yıllık lisans bedeli olarak 20 lira belirlenmiş..

Bu da yaklaşık 140 kontör yapacaktır.. İlgililere duyurulur..

Siteden alıntı : "Turkcell cep telefonu hattınız mevcutsa eğer dmanager yazıp 7979'a SMS göndererek 1 yıllık tam sürüm kullanım lisansınızı anında satın alabilirsiniz (7/24). Toplam ücret KDV dahil sadece 20 TL'dir."

https://secure.internetdownloadmanager.com/buy_idm.html?v=518b4&lng=tr

• Bütün mobil ödeme kabul eden sitelere baktım ama bulamadım vodafone veya avea kontör satan bir site olsaydı çok işime yarayacaktı..
  • quote:

Minare gölgesi vakası.

Tabi, o yazılım da bir emek, ama...

Öyle deme hocam yaa.. Tamam Türkiye standartlarında bir programı lisanslı kullanmak çok zor bir şey ama işte o zaman da ne Türkçe oyun çıkıyor.. Ne de Türkçe çoğu programda seçilebilir diller arasında yer alıyor ne yazık ki

Ayrıca hocam bizim sobottadan haber var mı

• mobil ödeme ile kontör satacak firma halen yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

mobil ödeme ile kontör satacak firma halen yok mu?

Süper bişey olur. :-D
  • quote:

www.modernalisveris.com sitesinden de mobil ödeme ila alış veriş yapabilirsiniz

baktımda fiyatlar genelde 20 tl.

100 kontör de satsanız olmaz mı?

sizinle görüşmek istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.