Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.944
Cevap
575
Favori
1.308.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-hos-geldin-5-gb

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-avantaj-6-gb

Bunlar.
    Eyw hocam çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ailecek türkcelle taşımak istiyoruz hatları. 4 kişi. 2 kişi aktif internet kullanıyor 2 kişi orta az düzeyde internet kullanıyor.
    Sanırım 2 kişi için 10gb 1000dk 1000sms
    az kullananlar içinde 6+3 ü seçicem.

Başka bir önerisi olan varmı?
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Hocam, turbo fırsat avantaja geçmek istiyordum. “Taahhüt kapsamında katlanan internet faydası bulunmaktadır, fiyat taahhüt kapsamında değildir.“ibaresi var. Bu ibare sizin fiyat artışını açıklıyor. Ayrıntılarda Turkcell müşterisine acımıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahap08 -- 3 Aralık 2019; 22:12:15 >
  • Bu tarifeler bir genç tc numarası sadece bir kişi için mi kullanılıyor?

• vonaleee kullanıcısına yanıt
    Hocam bu 30gün nasıl hesaplanıyor? 11 Kasımda Vodafone’a geçişe başvurdum 13 Kasımda geçtim, şimdi tekrar Turkcele geçerken başvurduğum tarihimi dikkate alırlar yoksa geçişin tamamlandığı tarihi mi acaba? 30 günü 13 Kasımdan sayarsam 30. Gün 12 Kasım, atıyorum 12.sinde başvursam geçiş 14den tamamlansa faturasız genç tarifeye geçebilirmiyim? Bu 30 günü nerden sayıp ne zaman başvuracağım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-hos-geldin-5-gb

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-avantaj-6-gb

Bunlar.
    Merhabalar. Bahsettiğiniz şu pakete Fenercell faturasızdan geçmeyi düşünüyorum ;

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-hos-geldin-5-gb?tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Annem ve Babam içinde faturalı ve 30 TL altı bir tarife önerebilir misiniz ?

Birde hat taşıyarak geleceğim için şu kampanyadan faydalanabiliyorum değil mi ?

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/haydi-gel-kampanyasi-?order=9&source=CMS&place=similar_campaigns

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    haydi gel detaylarında
    06.08.2019 itibarıyla, kampanya "GNÇ Avantaj 6 GB" paketi için geçerli olmayacaktır.
    17.09.2019 itibarıyla, kampanya "GNÇ Hoş Geldin 5 GB" ve "GNÇ Hoş Geldin 15 GB" paketleri için geçerli olmayacaktır.

ailen için de 30 TL altına rahat paketlere bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 8 Aralık 2019; 23:49:36 >
  • turkcell de taahhüt 19 aralıkta doluyor. diğer operatöre geçip tekrar turkcell e geçmek istiyorum. 20 sini beklersem 1 aylık fatura gelirmi turkcell den? veya ne şekilde yapmalıyım sizce?

• gestapooo G kullanıcısına yanıt
    Fatura kesim tarihinden sonra kullandığın kadarını ödersin
    Ben 7 günlük 10tl ödedim

• quote:

Orijinalden alıntı: seeder

Hocam bu 30gün nasıl hesaplanıyor? 11 Kasımda Vodafone’a geçişe başvurdum 13 Kasımda geçtim, şimdi tekrar Turkcele geçerken başvurduğum tarihimi dikkate alırlar yoksa geçişin tamamlandığı tarihi mi acaba? 30 günü 13 Kasımdan sayarsam 30. Gün 12 Kasım, atıyorum 12.sinde başvursam geçiş 14den tamamlansa faturasız genç tarifeye geçebilirmiyim? Bu 30 günü nerden sayıp ne zaman başvuracağım?
    yeni gelenlere özel kampayalara katılmak için

diyelim turkcellisiniz

ayın 1 inde vodafona başvurdunuz o gün hat açıldı diyelim

ayın 2 sinde turkcele başvursanız ve hattınız o gün açıldı saysak

son 30 gün içinde hattınızı tukcellden taşımamış olmak koşulu için diğer ayın 1 inde tarifeye geçebilirsiniz...
    turkcele istediğiniz an geri dönebilirsiniz onda sıkıntı yok

ama ben mesela 1 ay kalmayı tercih ediyorum vodafone da

garanti olsun derseniz vodafoone da 30 gün tam doldurun 31 inci gün başvurun

tr cele geçtiğiniz andan itibaren yenigelenlere tarifelerden yararlanmak için 90 gün süreniz oluyor zaten

• haydaaaa ben şimdi farkettimki kampanya 31 aralıkta bitiyor...

ve ben vodafona 2 aralıkta geçtim :D

yani 31 aralık tam 30 gün oluyor ...

yeni yılda acaba kampanya olur mu böyle uygun?

zam mı gelir yoksa?

ona göre faturalıya geçerim onda beklemek gerekmiyor 30 gün
  • Merhabalar hat taşıyarak geleceğim en ucuz yollu hangi kampanyadan faydalanabilirim ?
    Faturalı/faturasız
    Haydi gel kampanyası dahil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Taahhütü bitmeye yakın olan arkadaşlar Avantajlı pakete geçişle paketlerini katladıklarında dikkat etsinler. Verdiğiniz taahhüt 1 yıl kalma sözü ama bu fiyatın artmayacağını göstermiyor. Müşteri hizmetlerini arayıp teyit ettim. Fiyat taahhüt kapsamında değil. Vodafone yolu gözüktü.

• vonaleee kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam o zaman 30. gün başvurayım hata geçtiğim günü sayınca 31 oluyor, geçiş olana kadar 33 gün geçmiş olur, kontörlüde genç 34 TL olanı yapmak istiyorum, kimlik numarasını nereye nasıl gireceğim genç tarifeye geçiş için? Geçiş yaparken mi vereceğim yoksa geçince mi gireceğim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seeder

Teşekkürler hocam o zaman 30. gün başvurayım hata geçtiğim günü sayınca 31 oluyor, geçiş olana kadar 33 gün geçmiş olur, kontörlüde genç 34 TL olanı yapmak istiyorum, kimlik numarasını nereye nasıl gireceğim genç tarifeye geçiş için? Geçiş yaparken mi vereceğim yoksa geçince mi gireceğim acaba?
    ben de sonradan farkettim 31 aralıkta bu tarifeler bitiyor...

tc yi ne zaman vereceğiz bilmiyorum ama yanılmıyorsam geçiş olduktan sonra tc ile kullanıcı tanımlanıyor diye söylenmişti
  • Ben TT abonesiyim 26 ocakta taahhüdüm bitiyor.Turkcell'in yeni gelenlere yapmış olduğu kampanya var turbo 8gb 750 dk 100sms 39TL buna geçmek istiyorum.26 Aralık tarihinden sonra (son fatura dönemi) Turkcell'e başvuru yaparsam TT'ye bir ödeme yapmak zorunda mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahap08

Hocam, turbo fırsat avantaja geçmek istiyordum. “Taahhüt kapsamında katlanan internet faydası bulunmaktadır, fiyat taahhüt kapsamında değildir.“ibaresi var. Bu ibare sizin fiyat artışını açıklıyor. Ayrıntılarda Turkcell müşterisine acımıyor.
    Ben bu katlanan turbo fırsat 10+ paketini anlamadım anlayan varsa anlatabilirmi? Hem 10 gb diyor, hem de paketinizdeki internet ikiye katlanır diyor. Şu an bende zaten 7 gb +3gb haydi gel = toplamda 10 gb var.

Peki bu Katlanan turbo 10+'a geçtiğim zaman ne olacak?

Sadece 10 gb hakkım?
    10x2=20 gb hakkım?
    7x2=14 gb hakkım?

Not. Bu GSM paket açıklamalarının dilini anlamak için uygun fiyatlı bir kurs bakıyorum, hafta içi akşamları gidebilirim. Bilen varsa yazsın. Her sene lazım oluyor artık.

• nokmen kullanıcısına yanıt
    10+3

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O zaman ikiye katlama olayı nedir?
    Bir de +3 haydi gel yeni taşıyanlar için değilmi? Onu kaybetmezmiyim?

Tam anlamadan birşey yapıp eldekini de kaybetmek istemiyorum, bilmece bulmaca gibi bu sevdiğimin GSM paketleri.

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.