Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.944
Cevap
575
Favori
1.308.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim fikrim Evet. Daha önce kullandım tabiri caizse su gibi içiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkcell faturasız ile lifecell faturasız farklı şeyler mi? kalite fark eder mi?

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hos-geldin-4gb?source=CMS&tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/lifecell-hos-geldin-5gb

şu iki tarifeden birine geçeceğim. kalite fark ediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 6 Şubat 2020; 23:33:56 >

• mert6385 kullanıcısına yanıt
    Ben Lifecell kullandım ve memnun kalmadım.
    Bana göre 2.ölçeklendirme var. Bunu en iyi Turbo pakete ve Platinum paketlere geçince anladım. Bulunduğum bölge oldukca kalabalık. Belki o nedenle fark edebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    8 gb internet ve 750 dk konuşma süresi varken neden 5 gb internet ve 500 dk konuşma süresi tercih edesinki ? aralarında 5 tl fark var
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-super-firsat?source=CMS
  • GNC tarifeler için taban yaş sınırı kaç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • no_Antijen kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimal yok 25 yasın altındakı her kımlık numarasını kabul edıyorlar
  • no_Antijen kullanıcısına yanıt
    Taban yaş sınırı yok ancak. Çağrı merkezinden tanımlama yapmak istersen yanında olması lazım o kişinin ve telefona isteyebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emurat E kullanıcısına yanıt
    Evet faturalı ama bildiğin faturalı turkcell den çok farklı. Sözleşme yok, aşım derdi yok. Kullanmayacaksan paket yapma. Ve ücretli hizmetleri kullanamıyorsun. Bir çok avantajı var. Ben özellikte yaşlıların kullanmasını tavsiye ediyorum. İkinci sınıf muamelesi kesinlikle yok.

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    5 tl'sinde değilim. evde turkcell iyi çekmiyor ve deneyeceğim. taahüt vermek istemiyorum
    sana tavsiyem o zaman tt premium a geçmen veya vodafon un 10 gb internet 750dk 29 tl tarifesi derim turksell bulunduğum bölgede iyi çektiği için geçeceğim bende yoksa işim olmaz süperonline da az çektirmediler bana kapatmak için interneti
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    ben şunu anlamadım, diyelim 2 aynı telefon var ve 2 hat var. biri turkcell hazır kart, biri lifecell. çekim miktarları farklı mı oluyor? yoksa çekim miktarları aynı oluyor da lifecell olana internet hızında kısıtlama mı geliyor?

bilen varsa ve bilgilendirebilirse iyi olur.
    Tahminimi söylüyorum ikinci dediğindir. Yani veri indirirken fark oluyordur. Ama o da eğer bağlı olduğunuz baz istasyonunda yoğun trafik varsa. Eğer o baz istasyonuna bağlı bütün hatların trafiği baz istasyonun kaldıracağı bir seviyede ise yani satürasyon olmuyorsa bir fark hissetmemek gerekir diye düşünüyorum.

• Biraz önce başıma gelen durum çift hattım var biri faturasız biraz önce full çekerken bir video açtım dondu kaldı, faturalı olan hattı aktif ettim sorunsuz açıldı bir ayar durumu var bence

• torice T kullanıcısına yanıt
    katılıyorum, faturasız ile faturalı hat arasında fark olacak ki milleti faturalı yapabilsinler
    az önce arkadaşın yazdığı yoruma cevap verdim trafik ile alakalı bir durum olur ilk etapta, eğer yoğunluk yok ise her kes normal seyirinde kullanır gibi geliyor
    sabiha'da denemiştim, kontörlü düz turkcell 90 larda iken lifecell olan 3 küsür idi indirme hızı.
  • barakuda1 kullanıcısına yanıt
    Bimcelden konturlu hat alin 40 50 tl civarında sonra tukcele tasirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

büyük ihtimal yok 25 yasın altındakı her kımlık numarasını kabul edıyorlar
    Kardeşim adına bilgimiz dışında bir mevcut abonelik var dediler ben kardeşimin TC'sini kullanamadım. Numara hangi numara bilgi vermiyorlar iptal için kimlik fotoğrafını istediler. Çok ilginç bunu başka şekilde öğrenemez miyiz ?
  • ben şimdi hattımı turkcell faturalıya taşımak istiyorum gnc tarifesinden faydalanabılırmıyım kızım 6 yaşında onun adına kayıt yaptırabılırmıyım? olmadı dıyelım turbo tarıfeler harıcı yokmu gecebılecegım avantajlı bırsey soyle 10 gb 1000 dk 35-40 lira aralığında?
  • Arkadaşlar hattıma TL yüklemesi yaptım. Yüklediğin kadar kazan kampanyası kapsamında yüklediğim miktarda bir hafta geçerli hediye geldi.

Bu hediyeyi nasıl kullanabiliyorum? Yüklediğin kadar kazan kampanyası hediyesiyle Goller Cepte paketi alabiliyor muyum yoksa sadece arama, sms, internet kullanımlarım için mi geçerli olur?

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.