Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10.944
Cevap
575
Favori
1.308.375
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aselam.

Hocam 80-90 lirayı ödemeyi göze alsan bile farketmez, daha az gb'lı tarifeler önüne çıkar. (Platinum)

Bu durumda ek paket almaktan başka çare yok, oda 10GB 89 lira, yani aman uzak dur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artik uygun diye bir sey yok turkcell de ben türktelekom a gecerim kampanya yaparlar.

• Lifecell hoş geldin 5gb paketi 34 tl
    5gb+3gb her yöne internet
    500dk
    100sms
    Kendi saçma uygulamalarında geçerli 1000dk+20gb internet

Şimdilik en mantıklısı bu.
    32 tl 4+3gb internetli normal hoş geldin tarifesi var(sms 1000 tane farklı olarak).

Bütün bunlar yeni müşteri ve faturasız haliyle.
  • Arkadaşlar 35 liralık faturalı tarifenin taahhüdü şubat başında bitiyormuş. Kulanan kişi çok fazla kullanmıyor Faturasız yaptıracağım. İçinde internet her yöne konuşma olan en ucuz faturasız hangisidir acaba

• Merhaba Vodafone taahhüttüm bitmiş red15 77 tl olan 15gb internet + internetten yemeyen sosyal pass(Facebook Twitter instagram) iletişim pass( whatsapp Messenger) müzik pass( Spotify karnaval) 2000 dk 250 Sms 95 tl yükseltilmiş herhangi bir taahhüttüm yok bu fiyat aralığında önerdiğiniz bir Turkcell tarifesi var mı?

• coh sakat var kullanıcısına yanıt
    25 yasın altındaysan
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-pro?source=CMS&place=campaigns_category

üstündeysen
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-dijital-20?source=CMS&place=campaigns_category

diğer yeni turkcel hat taşıma kampanyalarına bakmak ıstersen de bu lınkten bakabılırsın
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/faturali-olmak-istiyorum?place=menu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 7 Ocak 2020; 10:26:51 >

• Turk telekomdan turkcelle gececeğim.

8-10 gb internet 500 dk konusma 100 sms yeterli oluyor. 25 yaş üstüyüm.

Faturalı veya faturasız kullanabilirim Lifecell başka bir operatör mü anlamadım gerçi.

40 tl altı paket önerir misiniz? Bir de netten geçiş başvurusunda ekstra internet mi veriyor? Sitesinde öyle bişeyler yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilancho -- 7 Ocak 2020; 11:48:39 >
  • Arkadaşlar Turkcell'de bir tanıdığım beni sağolsun avantajlı bir fiyattan vodafone'dan geçirdi 18gb 2000dk 1000sms platinumlu tarife 75 tl ödüyorum yani süper değil de işte TUrkcell'e göre avatajlı :)

Özel mesajla ulaşan çok değil de üç beşkişiye yardımcı olabilirim diye düşünüyorum acil ihtiyacı olan varsa sanırım bir kota var çünkü detayını bilmiyorum da.
  • neverdom N kullanıcısına yanıt
    Normal platinum hattın bir özelliği kalmadı black tarifelerinden sonra 75 tl ye 20 gb olan tarifeyi almak daha mantıklı gibi her gelene açık bir tarife
  • Multe kullanıcısına yanıt
    O çok daha iyiymiş keşke ben de ona geçseymişim hatta:)
  • neverdom N kullanıcısına yanıt
    Turkcell yeni müşteri tarifelerine bakarsın içerik olarak konuşma sms vs ihtiyacını görecek gibiyse 3 ay içinde geçebilirsin sende
  • Mevcut abonelere özel tarife / kampanya gören bilen var mı acaba ?
  • Arkadaşlar Turkcell 10 lira fazla alıyo 2 aydır, farkında mısınız. Arayıp fırça atıcam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    paketınıze zam gelmıstır 2 gb hedıye vermıslerdır musterı hızmetlerını arayıp 10 tl ıptal ettırebılırsınız 2 aydır bosuna 10 tl fazla oduyorsunuz arayın iptal ederler hedıye verdıklerı 2gb da geri alırlar
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten öyleyse iptal edineyim ama internet falan gelmedi, 532 den arıyorum gerçek bi insana bağlanamadım. Hep robot.

• ByBaterist kullanıcısına yanıt
    Her soruya müşteri hizmetleri diye söyleyin en sonunda bağlanacaktır

• sbjk kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağolasın ya, çok makbule geçti, bir de dediğiniz gibi yapayım. 👍🏻

• Merhaba, benim tarifem 24 Şubat ta bitecek kullandığım tarifenin adı Akıllı 5 gb. 45 lira olan paket. Hangi tarifeye geçebilirim yalnız en fazla 50 lira ödeyebilirim. Ayrıca Genç Turkcelliyim.

• konuya biraz yabancıyım 15 ocakta dolacak vodafone aboneliğim var iyi paket sunmadıkları için turkcell geçmeyi düşünüyorum ama bu geçiş süreci ne kadar sürüyor acaba en son hangi gün başvurmam gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan_tsubasa

konuya biraz yabancıyım 15 ocakta dolacak vodafone aboneliğim var iyi paket sunmadıkları için turkcell geçmeyi düşünüyorum ama bu geçiş süreci ne kadar sürüyor acaba en son hangi gün başvurmam gerekir?
    Ben de dün Vodafone dan Turkcelle geçiş için başvurdum 3 gün içersinde geçiş olacak dedi eleman. Vodafone yanımda uygulmasında tariflerim taahhütlerim kısmından cayma bedeli çıkmıyorsa hemen başvurabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.