Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mltya44 , code61 , jenas , ANLT , ANLT , himai , himai Daha Az
7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 9 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
22.576
Cevap
669
Favori
1.148.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
65. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düzelmiş sistem tc yaş ile ilgili şu an sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Yetiştirim, 18 inde Vodafone geçişim olacak. Aynı gün tekrar Türkcell e geçiş yapacağım. Birde goller cepte dünya paketi alırsam on numara olur kanaatindeyim.

• a.eser01 A kullanıcısına yanıt
    Faturalı olur onda sorun yok, ben faturasızdan bahsettim. Keşke kampanya uzasada onuda alabilsen

Aynen nasip bakalım.

• TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

Turkcell'e geçeli bir ay oldu bir aydır yumurta çatlattan sürekli 5 gb çıkıyordu demek süre doldu. Buna hediye mi diyor turkcell

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    100 msjı atmadan bip yıldızısın yazıyor muydu
    Herkese mi veriyor acaba 🙄

• Arkadaşlar hattımı Türk Telekom dan Turkcell'e taşıdım yaklaşık 5 ay oldu "ile özel tarife" kullanıyordum 34 liraya ve gayet iyi içeriği vardı. Yoğun calistigim icin hattın yasal sahibi olan annemi kontör yüklemesi için bayiye göndermiştim orada da annemi kandırıp faturaliya geçelim daha avantajlı demişler sadece ilk ay verilen 10 GB ı sürekli veriyor gibi göstermişler annemde tamam demiş imzayi atmış geçirdikleri dakika ben müşteri hizmetlerini aradım ama nafile cayma bedeli vs bir sürü şey söyledi. Şimdi ben bu faturalidan çıkmak istiyorum ama 50 lira cayma bedeli istiyor hazirkarta geçer geçmez de 20 liralık saçma bir paket veriyorlar o da zorunlu benim sadece buradan kaybim 70 lira olacak. Yapabileceğim bir şey var mı ? Kalırsam farklı tarife de 6+3 GB paket var 39 lira diyor vergi ile 41-42 lirayı bulacak tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum bu iş canımı çok sıktı thh başvuru yapsam bir şey çıkar mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yillardir turkcell de olmama ragmen 4gb gunduz 4 gb gece tarifesini 56dan oduyordum. Her ay faturayi asiyordum. Mevcut musteriye avantajli bir tarifesi olmadigindan turk telekoma gececektim. Gnc firsat tarifelerine hattim uygun degil diyordu. 7 gun kalmisti suremin dolmasina. Bu sabah bi bakayim dedim. Gnc firsat pro paketi(14+5) onerilenlerdeydi. Hemen al da acik gozukuyordu. Ama diger gnc firsat tarifleri hala bana kapaliydi. Bende gectim hemen 7 gun beklemeden bi de avantaji falan kaciririm :D tek kotu yani 1. Ayi 7 gun kullanmis olcam. Tabi 20gbi 30 gunluk tanimlamislar o etkilenmedi. Bu arada 25 yas altinda degilim :D

• Turba paketlerinde kampanya yapmışlar
  • Türk Telekom faturalı hattım var Turkcell é geçirmeyi düşünüyorum. Bunu almak mantıklı mı veya uygun neler var aylık 50 TL yi geçmezse iyi olur ama çok iyi bir paket var dersiniz 60 à kadar çıkabilirim.

Şimdi bu paketi alınca aylık 20 gb mı olacak ?

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

• PaTRaiN1 P kullanıcısına yanıt
    O tarifeye o para verilmez.

26 yaş altı TC ayarlayabilirsen 59 liraya 10 numara 5 yıldız şu tarife var.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-pro

Hocam yeni seneyi mi bekleyim yoksa geçiş yapayım mı beklemeden ?

• PaTRaiN1 P kullanıcısına yanıt
    Şuan ki operatöründe taahhütün bittiyse geç tabi, yılbaşını beklemenin bir avantajı yok. Yeni tarifeler gelir illa ki ama mevcut şartlarda bu kadar iyisi gelir mi meçhul.

Taahhüt bitmedi ama şu faturasızda Turkcell kullanınca geçmek istedim :)

Lifecell'in efsane kampanyasını kaçırmıştım an itibari ile 25 yaş altı birini bulup Türk Telekom 'dan cayma bedelini ödeyip 1 yıl Vodafone 6 ay Türk Telekom deneyimimden sonra bu tarifeyle tekrar Turkcell'e geçiş yaptım.
  • Mevcut operatörümden geçmek istiyorum, faturalarımı hiç bir şekilde aksatmadan ödüyorum benim sorum şu, Turkcell'e geçtiğim de faturaya ek cihaz alabilir miyim o ay içinde, alacağım cihaz TT 'de yok maalesef.

• T.Telekom '10 GB'a 60 TL' fırsatını bana özel tek fırsat olarak sunduğu için Turkcell'e geçiş işlemlerimi başlattım. Lifecell Hoş Geldin 5 GB alınca zaten faturasız 10+2GB alıyorum, T.Telekom'un berbat hizmetine ve fatura kabarık gelince 'iTunes'den harcama yapmışsınız ama yiağğ' söylemlerine lanet ettim. Hele telefonla konuşma, pardon telefondan gelen kısık ve boğuk sesi kafanda cümle olarak uydurma hizmetinden bahsetmiyorum bile.

Elveda T.Telekom.
  • bYUğur kullanıcısına yanıt
    Turkcellde olmadığınız için fatura ödemenize bakmazlar, daha önceden kredi çektiyseniz veya uzun süredir kredi kartınız varsa orada yaptıklarınıza bakarlar. En azından vodafonedakiler böyle demişlerdi banada.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim hocam.

• Arkadaslar su an Platinum Hosgeldin Paketindeyim ve aylik 79.90 ödüyorum. Taahut bittiginde bu fiyata kullanamayacagim sonucta. Uygun kampanyadan yararlanmam icin baska operatore gecip 3 ay sonra tekrar Turkcell e mi tasimam lazim.

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.