Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: diegoist Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
22.572
Cevap
669
Favori
1.148.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bursa Mobile kanalın da yarışmayı kazandım

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK
    TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Bu işlemi müşteri hizmetlerini arayarak soru cevap yaparak yap. İçerikde bir değişme olurmu,internet aynen 5GB olacak mı,fatura 30 TL olacak mı,Akıllı fatura hediyesi aynen olacak mı diye. Sistemsel olarak üst pakete geçilir ama alt pakete geçiş nasıl olur görmek lazım ama faturalıya geçişin ilk 90 günü dolmadığı için sıkıntı olmayacaktır. Yine de 0532 532 0000 arayarak yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Bu kadar internet adamı bozar

Bursa Mobile kanalın da yarışmayı kazandım

Yuh. Ben ilk sorularda kalıyorum. Geçen nejat biyediç dedim batallaymış. Hatta Bursaspor ile ilgili tüm bilgileri öğrenecektim bu iş için. Önceden sorular kolaydı,son 2 aydır hep kazık sorular. Kaç soru bildin 16 GB kazanmak için.
    Bipdeki yarışmalar için geçen süreyi durdurma,google dan cevabı bulma ve bipi açıp cevaplama taktiği vardı. Ayarlardan Uygulama ayarları açık oluyor,durmaya zorla diyordun,ve süre geçmiyordu. Bip ekranına döndüğün an kaldığı yerden devam ediyordu. Bil Kazandan ve Kim1GB isterden 1GB alınabiliyordu. Bursa Mobile için yapılsa büyük vurgun olur.
    Bir ara işe yaramadı,tekrar bir dalavere bulundumu araştırmadım.

• Gelen soruyu doğru cevapladın cevapladın hocam, yoksa gelecek ayın 16'sını bekliyorsun, 1 soru cevaplamak yeterli sadece

• Anladım dostum, peki birşey soracağım, maksi plus kalıp yeşil beyaz paket alıp devam etmek mi yoksa 5gb olana geçip yeşil beyaz paket mi almak mantıklı? Gb için ortalama 10gb yetiyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordinaryus1 -- 18 Eylül 2020; 15:58:57 >
  • Maksi için 39₺ zaten ödeme zamanı gelince yatırıcaz, bu pakete ne zaman geçsem? Maksi yeni fatura kesim olduktan hemen sonra 25i mi yoksa yeni fatura kesilmeden 5gb mi geçiş yapsam fazla fatura gelmez 24ü gibi

Paketin yenilendiği gün geçiş yapın hocam

• 50 TL 50 GB internet alınca 1 ay Yeşil Beyaz Goller Cepte'ye gerek kalmadı. Ben pazar günü Yeşil Beyaz paketi iptal edeceğim. Yine 50 GB 50 TL gibi bir fırsat çatmazsa internet lazım olursa yine alırım. 9 TL 9TL'dir.
    Yalnız sanırım 50 TL 50GB fırsatları sık sık olacak diye düşünüyorum. Turkcell'in bu stratejiyi uygulayacağını 1 ay önce başka yazımda da yazmıştım. Yüksek fiyat az,internet ve bol bol ek paket satışı.

• Bu internet hep yeni gelen paketler den gidiyor, şuan aylık 16 GB hediye den gidiyor, keşke Kaçmaz 50 den veya ana paketten gitse.

5 GB olana geçip Yeşil Beyaz paket almak mantıklı hocam bana göre.

• Arkadaşın dediği gibi 532 arayıp bilgi alıyım mı yoksa direk geçiş yapsam mı pakete, sonra sistemden kapatmazlar inşallah bana bunu

Sizin tercihiniz hocam arayabilirsiniz, bir sorun teşkil etmez bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

Anladım dostum, peki birşey soracağım, maksi plus kalıp yeşil beyaz paket alıp devam etmek mi yoksa 5gb olana geçip yeşil beyaz paket mi almak mantıklı? Gb için ortalama 10gb yetiyor bana
    Faturalı Fırsat Midi kampanyası 10 Ağustos 2020'de sonlandırılmış yazıyor ama ben 25 Ağustos'da ve 3 Eylül'de bizzat 2 hattı başka operatörden taşıyarak geçiş yaptırdım.
    Şuan seçeneklerde faturasızdan faturalıya geçişe özel seçeneklerde 3GB 500 dakika Faturalı Midi Plus var 25 TL'ye. Fazla internet yada dakikaya ihtiyacı olmayana bu da çok iyi bir seçenekmiş aslında. Akıllı durma özelliği de var. Dakika 750 olsaydı tam otururdu.

Sizin durumunuza gelince: Ben @Yokizm atkadaştan farklı düşünüyorum. Eğer size 10GB yetiyorsa Maksi Plus'da kalın. Yeşil Beyaz pakete ilerde zam da gelebilir,bir anda 19 TL de olabilir. İptal de olabilir,içeriği değişebilir de. Taahhutlü bir paket değil. Ayrıca goller cepteden gelecek internetler aylık değil haftalık. Goller Cepte internetleri ilerde günlük yada saatlik de olabilir. Bu durumda goller cepte fiyasko olur ve yeşil beyaz paket de fiyasko olur.
    Ha bu olumsuz durumlar olmazsa yeşil beyaz paket aynen devam ederse ve siz her hafta hakkınız olan 8 maçtan en az 2 GB kazanırsanız bu ayda 8GB eder. Yalnız kazanılan internetler aylık değil,haftalık. 7 gün içinde kullanılmazsa silinir. Yani maksi plus paketindeki aylık internetle bir tutulamaz.
    Evet biz yeşil beyaz harika,kaçmaz diyoruz ama biz su gibi internet tüketiyoruz kazanılan haftalık internet boşa gitmiyor tüketiyoruz zamanında.
    Bence rahatınızı bozmayın kalın maksi plusda. Yeşil Beyaz için yazdığım riskler bir yana her hafta hangi maçı oynayayım uğraşı olacak ama ben bundan zevk alıyorum stres yaşamak yerine stres atıyorum ve bu andrenalin benim sağlığıma da faydalı. Başkasına zararlı olabilir. Yani ben sadece internet için almıyorum yeşil beyaz paketi yada şampiyon paketi. Eğlence stres atmak için zaman geçirmek beyin fırtınası yapmak için alıyorum. Bu ay ilkokul özel ders veriyorum çok yoğunum mesela,ve bu ay 50 gb net de aldım yeşil beyaz paket almayacağım çünkü en önemlisi zamanım yok uğraşmaya. Oynamak yetmez gelen interneti zamanlı kullanmak için planlama yapmak gerekli.
    Siz çok kararsızsınız,bu şekilde detaylı anlattım ki net görün durumunuzu. Bence maksi plusda kalın 10 GB rahat yetiyorsa,maceraya girmeyin. Baktınız yetmiyor ya kaçmaz fırsatları değerlendirin yada yeşil beyaz ekleyin. Size 5GB yetmiyorsa Maksi Plusdan Midi ye geçmek risktir. Ha siz dersiniz ki bana ayda 5GB yetiyor,o zaman Midi pakete geçip ayda 9 TL,yılda 108 TL az ödemek doğru olan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 18 Eylül 2020; 18:48:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Merhaba GNC 59 tl 14 GB + 5 Gb sosyal medya tahadütütüm bu ay son bulacaktı.

bende turk telekoma geçip tekrardan turkcele geçecektim. GNC ile 64 lira olan aynı tarifeye geçecektim

Az önce 532 beni aradı 16 gb + 5 gb sosyal medyalı GNC 16 avantaj paketını teklif ettiler 69 tl. Diğer fakette zaten 14 gb li versiyonuydu.

Bende kabul ettım ve tahadütlü değil dediler. orasını anlamadım istediğin zaman değiştirebilirsin paketini vs dedi tamam dedim ve şuan tanımladılar.

bende şuanlık durum bu arkadaşlar
    Merhaba,
    Şu paket dün lansman yapıldı. Super Fırsat 20 GB 20 GB Full + 1000 dk + 5GB TVplus = 69 TL

Bu paketin gelmesiyle bence GNÇ Pro cazibesi bitmiştir Süper Fırsat 20 GB öne geçmiştir.
    Linkten kontrol ediniz size veriyor mu,taahhüt bittiği için verme ihtimali var. Vermezse 0532 5320000 arayın geçiş yapmak istediğinizi belirtin.
    Paketin ayrıntılı açıklama linki:

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/super-firsat-20gb-paketi

• Arkadaşlar Turkcell Paycell sanal kartı oluşturdum ömrümde ilk kez gördüğüm hediyeler çıktı Gnc ve Salla Kazandan.
    Sanal kart ücreti veya uygulama kullanma ücreti nedir bilgi verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Hocam ya Elçi şifresi bulup 20 GB 59 TL olan pakete geçiş yapın ya da git gel yapın hocam
    Elçi Yakını ve çalışan yakını arasındaki fark nedir hocam

• Elçi yakını ile şifre alabilir uygun fiyatta paket alabilirsiniz hocam, çalışan yakını kastınız egm tarifeleri gibi bir şey mi acaba kamu tarifeleri falan, onlar ise polis yakınları falan faydalanabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Merhaba,
    Şu paket dün lansman yapıldı. Super Fırsat 20 GB 20 GB Full + 1000 dk + 5GB TVplus = 69 TL

Bu paketin gelmesiyle bence GNÇ Pro cazibesi bitmiştir Süper Fırsat 20 GB öne geçmiştir.
    Linkten kontrol ediniz size veriyor mu,taahhüt bittiği için verme ihtimali var. Vermezse 0532 5320000 arayın geçiş yapmak istediğinizi belirtin.
    Paketin ayrıntılı açıklama linki:

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/super-firsat-20gb-paketi

Alıntıları Göster
    Platinum 20 paketi ile arada 30 lira var yeni gelen olarak platinum ozelliklerinden haberiniz varmi degermi platinuma gecmeye parasal yonden degil ozellik bakimindan.

• 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.