Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TURKCELL GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7gün/24saat SORU-CEVAP/YARDIM-TAVSİYE-TAKTİK-TÜYO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2.126
Cevap
237
Favori
124.269
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> TURKCELL GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7gün/24saat SORU-CEVAP/YARDIM-TAVSİYE-TAKTİK-TÜYO
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    191 Mesaj
    Biraz önce TİM ile görüştüm. Faturasız için 39 lira ve 49 liralık pakete geçebileceğini söylediler. Faturalıyı ballandırarak anlattılar tabii ama istemedim. Benim anlamadığım internet sitesine gözüken Lifecell Avantaj 5GB ve GNÇ 6GB olan tarifelerin sistemlerinde gözükmediğini beyan ettiler.

Müşteri hizmetleri ise geçtikten sonra kriterleri sağlarsanız paketler gözükür diyor. Yok %3 bilmem ne araması %30'luk rakip arama vs. birçok şey saydı. Ben de GNÇ olarak geçiş sağladım, heehangi bir paket almadım.

Geçiş işleminden sonra Lifecell Avantaj 5GB paketini uygulama üzerinden mi alabiliyorum?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    9955 Mesaj

Hoşgeldin 5 gb paketini bilgilendirme sayfasında yazan smsi atarak alabilirsiniz. Bayiyle uğraşmayın hocam. Parasınıda bankalardan, a101 bim gibi mağazalardan yada dijital operatör uygulamasından atabilirsiniz. Paket almayın sakın TL yükleyin sadece bu paket para yeterli oldukça kendi kendine otomatik yenileniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    OmerOnur06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben direkt o pakete geçiş yapabiliyorum sanmıştım. İlgilenen kişi o kadar diretti ki faturalı bir pakete geçmem için faturasız 39 ve 49 liralık paketten başka bir şey çıkmıyor dedi. Lifecell Avantaj 5GB ve GNÇ 6GB olan paketin süreleri geçmiş bile dediler. Sonrasında direkt faturasız olarak paketsiz geçiş yaptırdım, sadece genç olarak tanımladı sanırım bu bir sorun teşkil etmez değil mi Lifecell 5GB için?

|
    |
    dr20mouse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    Hoşgeldin ile rahat tarifeleri arasında hız yada kademe farkı var mı?

|
    |

Kampanya sayfasında yazar tarife konusu. Desteklemiyorsa yazmışlardır.

Faturasizda tarife ayri iş paket ayri iş. İkisini birbirine karıştırmamak gerek. Bayiler faturalı hatlardan para kazanıyorlar en çok onun için konuşurlar öyle umursamayin.

|
    |
    OmerOnur06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler hocam

|
    |
    dr20mouse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.