Şimdi Ara

Turkcell Goller Cepte Maç Seçimi (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8.168
Cevap
91
Favori
298.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam o siralama hangisi benim hep yanmisti super paket diye 8 hak oynadik ama kalani da yutmuştu o yuzden hepsi mi oynanacak paketlerin birinin son günü bile olsa 😕

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hft int mi veriyor salla bana hic gelmedi 3 hattimla güya 22 seneligiz kök saldik 😕😠

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Ben rahata geçtim,rahat faturalı sayılıyor herhalde o yüzden ilk 4 hafta haftalık 2 GB verecek hocam.

Faturasızdan,faturalıya geçişlerde Turkcell 8 GB veriyor. Haftalık 2 GB olmak üzere,böyle de 8 GB oluyor.

22 senede iyiymiş hey maşallah.

• Doğru hocam, RaHat faturalı sayılıyor

2019 da RaHat'a geçtiğim de yaklaşık 1.5 ay boyunca GNÇ Çatlat dan hep aylık 5 GB gelmişti, hiç unutamam o günleri Turkcell Goller Cepte Maç Seçimi 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 ay boyunca aylık 5 GB baya iyi, firmayı silahla tehdit mi ettin doğru söyle?

• Yok bize yakışmaz öyle şeyler Turkcell Goller Cepte Maç Seçimi 

Hatta evdeki şuan mevcut Faturalı Turkcell de o zaman Faturasız dan Faturalı'ya yeni geçmişti, ona da 1 ay boyunca 5 GB gelmişti.

Ona 40 GB gelmiş toplam da

Bana da 60 GB gelmiş aylık Turkcell Goller Cepte Maç Seçimi 

10 GB + 60 GB = 70 GB 39₺ süpermiş o zamanlarTurkcell Goller Cepte Maç Seçimi 

• Eskiler çok iyiydi ya, öyle devam etseydik şuan 20 GB Turkcell'de ya 49 TL'idi ya 55 TL'idi.

Turk Telekom'da da 20 GB 45 TL vardı, almayanı dövüyorlardı öyle diyeyim.

Her güzel şeyin bir sonu vardır hesabı, gitti hepsi. En dandik hat rahat bile 20 GB 66 TL olmuş.

Değerlenecek bu limitsiz tarifeler, Exper 10 hele hele ki, 120 TL'ye limitsiz internet, imkanım olsa geçerim valla. Yanına da Turkcell yaparım faturasız.

Turkcell + Turk Telekom kombinasyonu yaparım, ama bakalım sonumuz ne olacak.

Ya biz, ya operatörler kazanacak.

• Şuan operatörler kazanmış gibi gözüküyor hocam Turkcell Goller Cepte Maç Seçimi 

• Beterin de beteri varmış hocam, şuanlık 1-0 öndeler, Allah korusun 20 GB 65 TL'yi mumla aradığımız günler gelebilir.

• 2022 tarifelerini merakla bekliyorum, 3 operatör de de

• Bimcell fiyatta değişikliğe gidecek mi?

• Bence gider, gitmeli de çünkü bu son şansı.

Şayet ters teperse, Pttcell den de daha kötü olabilir.

• Ben bimcell'den atak beklerim, 20 gb + sınırsız sosyal medya gibi, olursa yan hat olarak bimcell alır şehir içinde kullanırım.

• Geçtiğimiz aylarda en üst paketi 20 gb'dan 15 gb'a düşürüp 1₺'de zam yaptılar sınırsız hiç beklemeyin bence turk telekom elini kolunu bağlıyor bimcell'in.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitim tarihi yakın paketi en son kullandırıyor. 2 paketin var diyelim biten paketin son oynama gününe kadar tüm haklarını kullanman gerekiyor. 8 hak oynayıp 6 hak kalsın dersen 6 hakkın hepsi yanar. Senin haklar öyle gitmiş @davetsiz07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick80 -- 31 Ekim 2021; 22:59:56 >
  • beyler beni yanlış anlamayın burası maç konusu, tarife konusuna dönmüş. Her şeyi her yerde konuşmayın, ufak bir rica. :)

• Çabuk geçer, çabuk tıpkı 2005'in üstünden 16 yıl geçmesi gibi, anlayan anladı. OkuyupAl, Tarife Dedektifi, ©, OkumazYazmazGezmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 31 Ekim 2021; 23:33:46 >
  • OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    Bir çak bakalım, o neymiş merak ettim.

• Üstadım başının belası geldi.

11 hakkım var, kaç hak oynayayım, hangi maça oynayayım, neler yapayım?

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    O tür banlanıp banlanıp gelmek, hesap düşürmek bana yakışmaz. Banlandıysam (süresiz) forum benim için bitmiştir. Ya başka forumlara ya da forum hayatına elveda.

Bu banlanıp banlanıp gelmek, hesap patlatmak kısaca yüzsüzlüktür.

Hele ki başkasının hesabını, başkasının nickini çalıp, başkasının olur olmadık maddi-manevi durumuyla dalga geçmek. Adına konu açmak.

Boomerlık olayına da ayrıyım, banane ki istersen 1980'li hesapla gel.

Nefret ederim kendini forumun en iyisi, en yaşlısı, en bilgilisi sanan insanlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 1 Kasım 2021; 14:44:36 >
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.