Şimdi Ara

Turkcell evde 4g 50gb sınırsız 79 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
5.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/bilgisayardan-internet/4-5g-evde-vinnwifi-kampanyasi?utm_campaign=************&utm_medium=referral&utm_source=************&dip=1

*** Linkte 31 Aralık 2018 e kadar geçerli diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day1972 -- 19 Haziran 2017; 16:14:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun taahhütsüzü ve modemsizi yokmudur ya. 50gb için çektirdikleri çileye bak.
  • eBRiHanceR kullanıcısına yanıt
    merhaba, bu paketi taahhütsüz veremiyoruz. nakit olusa, 200tl modem 70 tl kart, + internet için de 50 tl civari ücret ödersiniz.
  • boolboxer B kullanıcısına yanıt
    Turkcelin fiber olmayan illere 4g üzerinden ev interneti verme haberleri çıkmıştı bir ara böyle birşey var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • farketmezabi F kullanıcısına yanıt
    4g üzerinden ev interneti bugünün şartlarında imkansız. çok masraflı olur o iş.
  • Boyle bir pakete sahip olup taahhutun bitmesine 5-6 ay kalan varsa devir alabilirim. İletisim pm atabilirsiniz.

• boolboxer B kullanıcısına yanıt
    Daha önce bu açıklama yapılmıştı reis.

• quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

bunun taahhütsüzü ve modemsizi yokmudur ya. 50gb için çektirdikleri çileye bak.

Taahütsüzde alabilirsiniz ama çok pahalı olur o zaman. Fiyat ikiye katlıyor malesef. 12 Ay taahütlü 130 TL. Taahütsüz 150 TL.

http://www.turkcell.com.tr/internet/bilgisayardan-internet/50-gb-bilgisayardan-internet-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

• muratoto kullanıcısına yanıt
    ciddi anlamda çok pahalı ama alınsa bile değebilir bir paket. 02:00-08:00 arasındaki indirmeleri saymıyormuş. yoklukta alınabilir ama bütçeyi fena zorlar.
  • ilk defa 50 gb kotayı aştım 128 kbps berbat bir şeymiş. Ne youtube da video izleniyo ne de rahatça internette dolasılıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

Taahütsüzde alabilirsiniz ama çok pahalı olur o zaman. Fiyat ikiye katlıyor malesef. 12 Ay taahütlü 130 TL. Taahütsüz 150 TL.

http://www.turkcell.com.tr/internet/bilgisayardan-internet/50-gb-bilgisayardan-internet-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

Bu paketi aldık diyelim, Turkcell bize gerekli modemi veriyor mu yoksa ona da ayrı bir para mı ödeyeceğiz? Sayfayı okudum ama buna yönelik bir ibare görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

Bu paketi aldık diyelim, Turkcell bize gerekli modemi veriyor mu yoksa ona da ayrı bir para mı ödeyeceğiz? Sayfayı okudum ama buna yönelik bir ibare görmedim.

Bunda Vınn Wifi yok.

• Türk telekomda sinirsiz aknli yaan var bir tane?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/Sayfalar/Bilgisayarimdan/jet-wifi-tarifeleri.aspx

12 Aylık Sınırsız Wifi Jet (AKN'li) Sınırsız (AKN'li) 12 ay 74 TL

24 Aylık Sınırsız Wifi Jet (AKN'li) Sınırsız (AKN'li) 24 ay 64 TL
  • alvarez kullanıcısına yanıt
    Turkcell Türk telekom'un bu paketleri ile çok müşteri kaybeder. O kadar uğraştım herşeyi hazırladım karşıma 400 limit puan gibi saçma sapan bir şart çıkardılar. Verecekseniz verin ne diye vatandaşı uğraştırıp duruyorsunuz. Sanki bulunmaz hint kumaşı satıyorlar.

Paylaşım için teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 10 Eylül 2017; 11:54:28 >
  • 15 GB kota ile mi? 15 GB sonra hız 128'e, 20 GB sonrası da 96'ya düşüyormuş.

Limit puan olayı neymiş?
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Hocam mesela beni kaybetti Turkcell. Şikayet var sitesine bile yazdım ama altına garip bir açıklama yapıldı. Kredi hesaplamaları vs gibi anlam veremedim.

Limit puan olayı şudur, Turkcell güvenlik ve güven meselesinden midir nedir bazı uygulamalarda mobil hatlarda birikmiş puan ile işlem yapıyor. Örneğin kontratlı telefon almaya çalıştığınızda ilk önce puanınızı sorguluyorlar. Hattınızda yeteri kadar puanınız var ise faturaya ek telefon alabiliyorsunuz. Yetersiz ise alamıyorsunuz. Bu Wın WiFi'de de yeterli puan olması durumunda alabiliyorsunuz.

400 puan isteniyor .

• Kontratla işin ne?Orjinal spot al,temiz 2.el al,yurtdışından getirt v.s. yol mu yok yiğidim

• Konuşmalan K kullanıcısına yanıt
    Haydi Turkcell 50gb WIN WİFİ YI Spot olarak al, ikinci el olarak al senden sıfır fiyatıyla satın alayım. Ayrıca garantilik bir sorun oldu garantiye gönderdim, en ufak sıkıntısı ile zaten aradaki fark kapanıyor. Pek mantıklı değil yurt dışından almak, ikinci eller zaten ortada daha 6 ay geçmeden batarya %20 zarar görmüş telefonlar havada uçuşuyor. O yüzden tarife fiyatı ile telefon fiyatının uygun geldiği an cihaz alırım uğraşmam diğerleri ile.

• ben buna temettullu 145lira oduyorum ayda superonline saolsun tasindigim yere nakil islemi yapilamadi bununla tarifeye basvurdum superonline sorun cikartti. sebeke yok deniliyor bare uyeligim dussun diye superonline a basvuruyorum nakilin devam ediyor iptal olmaz dediler sonrada aylar gecti surekli iptale ugrasiyorum simdide aylar gecti belki alt yapiniz gelmistir diyip bi daha nakile yonlendiriyo ondan sonrada surekli ayni kisir dongu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.