Şimdi Ara

turkcell'den masallar - yorumsuz !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> turkcell'den masallar - yorumsuz !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1713 Mesaj
    yer: iğneadası civarı
    avea ve vodafone konuşma ve sms anlamında idare edecek kadar çekerken bulgar hatları çekerken turkcell ve muhteşem çekim gücü kayıplarda ! kendisinin nerede olduğundan haberi olan var mı acaba?

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 18 Temmuz 2011; 0:16:39 >
    |
    |

Onaylandığı takdirde 100 lirası hesabıza anında gönderilir.
  • Yarbay
    2461 Mesaj
    Denizlerimizde turkcell cok iyi cekiyor. Her operatorun cekmedigi yer olabilir. Ben cok karsilasiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Geçmiş günü beyhude yere yad etme, Bir gelmemiş an için feryat etme, Geçmiş gelecek masal bunlar hep Eğlenmene bak ömrünü berbat etme. Niceleri geldi, neler istediler, Sonunda dünyayı bırakıp gittiler. Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de hep senin gibiydiler. Dünyada ne var kendine dert eyleyecek, Bir gün gelecek ki can bedenden gidecek. Zümrüt çayır üstünde, sefa sür iki gün ... Zira seninde üstün de otlar bitecek ...

efexor xr - prozac - valdoxan - xanax - abilify - norodol
  • Yarbay
    4452 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

sana güzel bi haberim var bak avea'yı buldum ama turkcell hala kayıp bu sefer avea az da çekmiyo bildiğin full çekiyo. turkcell ve muhteşem çekim gücü yine kayıp !

quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

sana güzel bi haberim var bak avea'yı buldum ama turkcell hala kayıp bu sefer avea az da çekmiyo bildiğin full çekiyo. turkcell ve muhteşem çekim gücü yine kayıp !

Gazeteye ilan ver şebeke sinyalini kaybettim.hükümsüzdür diye.
    Bende vf sinyalini köyde kaybetmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    72 Mesaj
    İğneada'da yaklaşık 4 ay önce bir baz istasyonu yanmış ve 1-2 gün boyunca servis verilememişti. Yine benzeri bir durum olabilir. Başka bir hattan veya sabit telefondan müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz.
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.