Şimdi Ara

Turkcell'den kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seçtiğiniz 1 kişiyle konuşmak %75 indirimli, dk.sı sadece 1 kontör! Üyelik ücretsiz!
    Abone teknumara 53******** şeklinde seçtiğiniz numarayı yazıp 2710a gönderin.
    tlfna bu şekilde mj geldi. Hat kontörlü kullanmak isteyen olabilir.

• Günaydın desem ayıp mı etmiş olurum.
  • bence de dememelisin.

bence ben demeliyim. :D
  • Evet bu olay çıkalı baya olmuş arkadaşlarıma çok önce gelmiş forumda görmedim, ama mj bugün geldi bana turkcell işte kazık yemeye alışmıştım, kampanyalardan hemen haberdar ediyor diye biliyordum oda yanlışmış.Olsun belki hala bilmeyenler vardır. :)
  • bu nası iptal ediliyo??
    ben hatunun numarayı kayıt ettirmiştim ondan ayrıldım şimdi yeni hatun var onun numarayı kayıt ettiricem...nası yapıcam bunu..ille de o mal müşteri hizmetlerini mi aramam lazım???
  • quote:

Orjinalden alıntı: patesi

bu nası iptal ediliyo??
    ben hatunun numarayı kayıt ettirmiştim ondan ayrıldım şimdi yeni hatun var onun numarayı kayıt ettiricem...nası yapıcam bunu..ille de o mal müşteri hizmetlerini mi aramam lazım???

Al bendende o kadar bende kayıt ettirciktim daha dün ayrıldık iyiki ettirmemişim işin yoksa bide iptal ettir..

Müşteri hizmetlerini ara onlar yaparlar..
  • peki bu kampanyayi sectigimizde diger numaralarla konusmalar nasıl ucretlendiriliyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatihhk

peki bu kampanyayi sectigimizde diger numaralarla konusmalar nasıl ucretlendiriliyor?

Sadece tek numara için. Diğerleri yine 4 kontör. Yalnız ikinci bir seçenek daha var: 2 cep numarası ve 1 sabit numarayla dakikası 2 kontöre konuşmayı da seçebilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi planlamacı -- 7 Ocak 2006 17:18:59 >
  • turkcell yaparsa bıze pek yararlı olacağını zannetmıyorum ıyıce araştırmak lazım
  • Hem kontörlü hem de faturalı hatlarda geçerli mi arkadaşlar, Ve de bu hat dışındaki diğer hatlarda ücretlendirmede bi değişiklik oluyor mu???
  • evet faturalıda da geçerli..
    dier aramalarında mevcut tarife üzerinden ücretlendirmeye devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: marsxq

evet faturalıda da geçerli..
    dier aramalarında mevcut tarife üzerinden ücretlendirmeye devam

Faturalı hatlarda geçerli değil. Onlar için 45-90 ya da 300 dakikalık paketler var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.