Şimdi Ara

TURKCELL BOL PAKETLER VE SÜPER BOL PAKETLER + PLATİNUM BOL PAKETLER! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
5
Favori
16.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim şu an faturalı Maxi plus 10gb 1000 dk 39 TL idi ve yeterli geliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ukayl06 kullanıcısına yanıt

Faturalı Maksi Plus Eylül de sona erdi hocam, yerine Akıllı paketler geldi.

Akıllı 10 veya Akıllı 15'e bakabilirsiniz.

Akıllı 10 GB da 1000 SMS, 1000 Dakika ve 10 GB var 44 TL.

Akıllı 15 GB da ise 1000 SMS, 1000 Dakika ve 15 GB var 49 TL.

Bu paketlere herhangi operatör'ün Faturasız hattına git gel yaparak ardından da Turkcell Faturasız hatta geçiş yaparak, söz konusu paketler den birine geçiş yapabilirsiniz.

• derya78 kullanıcısına yanıt
    Hocam siz bimcell'den memnun değil miydiniz, neden turkcell'e geçiş yapmak istiyorsunuz ki.

Şuan bimcell hediyeler ve tarife ve fiyatlarıyla bal kaymak gibi :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lexco

Hocam siz bimcell'den memnun değil miydiniz, neden turkcell'e geçiş yapmak istiyorsunuz ki.

Şuan bimcell hediyeler ve tarife ve fiyatlarıyla bal kaymak gibi :)

ben çok memnunum kardeşim memnun değil telefondan dolayı sıkıntı yaşıyor tam çekmiyor iphone 6 kullanıyor telefondan kaynaklı çekim gücü zayıf galiba

bi ayarı varmdıır iphone 6 için

• Bu yazıyı gören herkes hakkını helal etsin, nereye yazacağımı ben de şaşırdım ama kendi açmış olduğum konular dan birine yazayım dedim.

Bugün yaptırmış olduğum koronavirüs testi pozitif çıkmıştır, İnşallah 10 günlük karantina dan sonra bunu atlatabilirim. Kuru bir öksürük var, ateş var çalıştığım yerden geçmiş olmalı.

Hepiniz hakkınızı helal edin ne olur olmaz, pozitif haberini duyunca pek internet alemin de dolaşasım gelmiyor, moralim ve psikolojim bozuldu resmen, ama yine sorun olmadıkça girmeye çalışırım. İnşallah atlattıktan sonra eskisi gibi yine sizlere yardımcı olmaya çalışacağım...

• Çok geçmiş olsun hocam. Allah acil şifalar versin. İnşallah en kısa zamanda sağlığınıza kavuşup tekrardan forumda faydalı paylaşımlarınıza devam edersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • effect68 kullanıcısına yanıt

Âmin hocam Allah razı olsun, İnşallah hocam çok teşekkür ederim...

• Çok geçmiş olsun hocam, Allah şifa versin size umarım kolaylıkla atlatırsınız. Bu virüs tüm dünya düzenini bozdu diyebilirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lexco kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam, Allah razı olsun, İnşallah atlatırım hocam çok sağolun. Aynen koronavirüs dünyayı mahfetti, şayet hastalığa yakalanmasaydım sıram gelince aşı olmayı planlıyordum ama kısmet değilmiş...

• Geçmiş olsun. Siz gençsiniz daha rahat atlatırsınız. Moralini yüksek tut pozitif ol. Daha birbirimizden öğreneceklerimiz var. Lazımsın bize yani. Kafaya takma ama forum olur ama başka birşey yani bişeylerle ilgilenki düşünmeye zaman kalmasın.

• Geçmiş olsun reis. Taş gibi adamsın atlatırsın inşallah.

• Allah razı olsun sizler den hocalarım, mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Bana bir moral kaynağı oldu resmen, seviyorum sizleri sağlıkla kalın kendinize dikkat edin 💙

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Bu yazıyı gören herkes hakkını helal etsin, nereye yazacağımı ben de şaşırdım ama kendi açmış olduğum konular dan birine yazayım dedim.

Bugün yaptırmış olduğum koronavirüs testi pozitif çıkmıştır, İnşallah 10 günlük karantina dan sonra bunu atlatabilirim. Kuru bir öksürük var, ateş var çalıştığım yerden geçmiş olmalı.

Hepiniz hakkınızı helal edin ne olur olmaz, pozitif haberini duyunca pek internet alemin de dolaşasım gelmiyor, moralim ve psikolojim bozuldu resmen, ama yine sorun olmadıkça girmeye çalışırım. İnşallah atlattıktan sonra eskisi gibi yine sizlere yardımcı olmaya çalışacağım...

Geçmiş olsun kardeş, Allah hayırlı şifalar ihsan etsin.

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt

Çok sağolun hocam teşekkür ederim, Allah razı olsun

• Geçmiş olsun hocam, daha öncesinde bende atlattım. İnşallah rahat atlatırsın.
    Arkadaşlar benim taahhüt 2 ay sonra bitecek ama bana tavsiye ettiği paket 12 GB 1000 dk 49 TL yi veriyor sadece , neden 10 GB ligi veya 20 GB ligi vermiyor tam olarak anlamadım yani, bununla ilgili olarak mesela 20 GB almak için bir yöntem varmıdır. Teşekkürler.

• ukayl06 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam, Allah razı olsun

Sizin konu'ya gelecek olursak hocam belki taahhüt'ün olduğu son ay sunabilirler hocam, olmaz ise siz talep edersiniz hocam

• TURKCELL BOL PAKETLER VE SÜPER BOL PAKETLER + PLATİNUM BOL PAKETLER!
    56,90 ₺

300 SMS/MMS var bu pakette. (İlk ay 20 GB hediyesi bulunmaktadır.)

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/bana-uygun-paketler/super-bol-15-gb

TURKCELL BOL PAKETLER VE SÜPER BOL PAKETLER + PLATİNUM BOL PAKETLER!
    66,90₺

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/bana-uygun-paketler/super-bol-20-gb

24 Mayıs 2021 Pazartesi günü tarihinde yeni paketler geldi.

(Süper Bol 15 GB, Süper Bol 20 GB)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 24 Mayıs 2021; 10:27:54 >

• Merhaba hocam; Vodafone hattımı taşırsam, 45TL yi geçmeyen interneti bol olan (hattı oğlum kullanıyor) tavsiye ettiğin tarife var mı? faturalı da olur.

• funnygirl F kullanıcısına yanıt

Akıllı 10 GB Paketi var hocam 44₺

Akıllı 15 GB Paketi 49₺

Akıllı 20 GB Paketi ise 59₺

• TURKCELL BOL PAKETLER VE SÜPER BOL PAKETLER + PLATİNUM BOL PAKETLER!
    79,90₺

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/bana-uygun-paketler/super-bol-22-gb

Kendisi bir yeni pakettir.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.