Şimdi Ara

Turkcell Aylık Sınırsız İnternet ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
16.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersingiiray

Vodafone'daki sınırsız değil ki, 100MB'ı bitirince hızını EDGE 'e düşürüyor, o da Iphone falan yetmiyor. Bir de Vodafone'nun 3G kapsama alanı çok kötü, ben Taksim'de bile sorun yaşıyorum.

Turkcell'de de 100MB internet 5TL, ben onu kullanıyorum, paket aşımı da 100KB'ı 1 kuruş. Paket aşımına girince duruyorum :) Turkcell'de LimitSizsiniz :)

pekı bu 3 aylık sure bıtınce hangı tarıfeyı kullanacaksınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Aşığı
    yok öle bişi :) artis mi ne artisi :D

Artiz ne arar la tcellde
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Aşığı
    yok öle bişi :) artis mi ne artisi :D

Artiz ne arar la tcellde

:)))) sınırsız internet 8 tl ye gelsin :) kullanacağım :) ama sanmam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit
    turkcell de sınırsız internet sadeec rüyada olur.

8 yıllık hattımı vodafonea taşıdım ve inanılmaz memnunum. sizde taşıyın kurtulun

Vodafone mobil imza uygulaması yaptıgı gün düşünebilirim yoksa hikaye yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Orijinalden alıntı: oksit
    turkcell de sınırsız internet sadeec rüyada olur.

8 yıllık hattımı vodafonea taşıdım ve inanılmaz memnunum. sizde taşıyın kurtulun

Vodafone mobil imza uygulaması yaptıgı gün düşünebilirim yoksa hikaye yani.

haklısın ya turkcell yapmaz :D nerde yapcak interneti 8 tl, şimdi indirmli 100 mb interneti 5tl satıyorlar, 100 mb ne ki ya :) 1 saatta dolar cepten video izle youtube gir falan dolar, neden böyle yapıyorlar çok anlamsız geliyo :)
  • hocam daha turkcell ici sinir görüşme tarife cikmadi :D ilk sinirsiz konuşun desin sonra nette gelir sira :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuBBa123

hocam daha turkcell ici sinir görüşme tarife cikmadi :D ilk sinirsiz konuşun desin sonra nette gelir sira :D

O da doğru :D
  • ekonomi.milliyet.com.tr/turkcell-den-ayda-49-liraya-limitsiz-internet/ekonomi/ekonomidetay/31.03.2011/1371575/default.htm
    Bu haberi yeni görüyorm pc bozuk cepten bu kadar yapabildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo
    ekonomi.milliyet.com.tr/turkcell-den-ayda-49-liraya-limitsiz-internet/ekonomi/ekonomidetay/31.03.2011/1371575/default.htm
    Bu haberi yeni görüyorm pc bozuk cepten bu kadar yapabildim

Buna yeni konu gider ,açtım şimdi..
  • vınnlarda böyle ayda 49 liraya sınırsız internet olursa ben zaten 4 gb kotalıya 44 tl veriyorum ya
  • aylık 70 liraya

15 gb 3G (bilmeyenler için 15gb UP + DL miktarı yani 10gb DL diye düşünelim) 70 TL

kota bitince otomatik 128kb ye indiriyor ve sınırlama yok 7/24 128kb ile dl yapabilrisin.

bu veriler sadece FATURALI HAT + Limitsiz 3G paketine özel, hazır kartlılar yararlanamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

aylık 70 liraya

15 gb 3G (bilmeyenler için 15gb UP + DL miktarı yani 10gb DL diye düşünelim) 70 TL

kota bitince otomatik 128kb ye indiriyor ve sınırlama yok 7/24 128kb ile dl yapabilrisin.

bu veriler sadece FATURALI HAT + Limitsiz 3G paketine özel, hazır kartlılar yararlanamaz.

Bunun aynısı kurumsalda 49 liraydı, devam ediyordur da muhtemelen. O bile pahalı gelmişti.
  • Arkadaşlar bende TTnet ten turcell e geçiyim dedim ama çok pahalı şöyle 30 tl ye sınırsız internet sunan operatör yok mu?
  • 30 TL'ye sınırsızı TTnet sunmuyor. :) Uydunet varsa bölgenizde, ya da SuperOnline onları inceleyin. Tabi onlar da neredeyse her yerde yoklar...
  • bende turkcell den vodafone geçmiştim, ilk başlarda iyiydi, sınırsız cepten internet ayda 8 tl ama artık o kadar kötü o kadar hız bakımından yerlerde sürünüyor ki , ne yapacağımı şaşırdım!
    vodafone 3g li sim kart al o yüzden dediler, gittim vodafone shop'a 8 tl bayılıp 3g sim kart aldım aynı, hız artık o kadar düşükki, internet üzerinden radyo dinlemek için alıyorum ben bu cep internetini, onu bile dinleyemiyorum,
    şimdi müşteri hizmetlerine bir mail atıcam oldu oldu olmadı eski turkcell'e dönmeyi düşünüyorum, aylık 100 mb ama hiç değilse 2 lira daha verir doğru düzgün radyomu dinlemeye devam ederim!
  • quote:

Orijinalden alıntı: minimalist

Arkadaşlar bende TTnet ten turcell e geçiyim dedim ama çok pahalı şöyle 30 tl ye sınırsız internet sunan operatör yok mu?

var, turkcell

şuanda 12 aylık üye olursan 20 tl , 1gb sonrası 96kbps SINIRSIZ

12 ay sonunda 32 tl normal fiyattan devam

tam istediğin yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 28 Haziran 2012; 11:51:08 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.