Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türkçe x64 Pro son sürüm dvd hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 8 >> Türkçe x64 Pro son sürüm dvd hangisi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    10709 Mesaj
    tr_windows_8_pro_vl_x64_dvd_917824.iso isimli bir dosya buldum ama bu sanırım ağustosta yayınlanan sürüm.
    bunun en son yayınlanan 26 ekim sürümünün dvd kodu kaçtır acaba ?

All in one dvd var heryerde de ben sadece x64 pro olan sürüm arıyorum. türkçe olarak bunu bulmak mümkün mü acaba ?

aio dvdlerde ilerde işletim sisteminde sorun olduğunda onarım yapamıyorum. dvd deki sistem kurulu olan sistemle eşleşmiyor.
    tek sistem olursa ufak tefek sorunlar için format atmak yerine onarım yapabilirim diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 15 Aralık 2012; 16:43:57 >

|
    |
    Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?..
  • Yarbay
    3140 Mesaj
    bahsettiğin ''917824'' kodlu win 8 64 bit pro' versiyonunun şu an en güncel sürümüdür..
    ilk olarak ağustosta yayınlandığı doğrudur ama msdn aboneleri için netten erken dağıtımı yapılmıştır..
    26 ekimde herkese satışa sunulmuştur yani 26 ekimdeki sürüm yine bu sürümdür..
    Türkçe olarak elbette mümkün ama burada bunun paylaşılması yasak,zaten mesajında bulduğunu belirtmişsin onu indirebilirsin dediğim gibi en son sürüm o zaten..
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.