Şimdi Ara

TURKCE SB icin Guvender mi Karekök mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar denemelerde en cok dil bilgisinden yanlis yapiyorum bu yuzden kararsiz kaldim ikisı arasinda guvender mi karekok mu bana biseyler katsin istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karekökü kullanıyorum tavsiye ederim baya iyi

• Mps mi

• Soru bankasını bitirdim birkaç ay önce. Dil bilgisi soruları çok iyidir. Geçen sene hiç yapamazdım artık soru kaçırmıyorum dil bilgisinden. MPS ne oluyor? Bu sol sayfada konu anlatım sağda çözme mi? Oysa hiç sevmiyorum ben o kitapları. Alacaksan adam gibi soru bankası al yanına da konu anlatım kitabı veya fasikül neyse bir şey al. İyidir karekök.
  • Kardeşim güvender hakkında bilgi vereyim.Çok soru lazım diyorsan alabilirsin, en basitinden cümlede anlamdan konusundan 20 test var sadece.Zorluk olarak 10 üzerinden 4 karekök 7 bilfen ise 9dur.Şüphesiz bilfen türkçe alanında piyasadaki en zor kitaptır.Kendi seviyeni en iyi sen biliyorsun bu yüzden kendime güveniyorum diyorsan bilfeni seç bence

• Evet mps sini gormustum turkcenin guzeldi ama cok az soru vardi ve her sayfada bi konu icin soru sormuslar bunu begenmedim iyice arastirdim ve bugun karekok sb aldim onerin icin tesekkurler

• KALAKARA K kullanıcısına yanıt
    Yok ya o kadarda iddiali degilim maalesef karekoku cok duydum olumlu yonden onu aldim bakalim hayirlisi guvenderden vazgectim cunku kolaymis beni biraz zorlasin istedim onerilerin icin tesekkur ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.