Şimdi Ara

Türkçe olarak İngilizce konu anlatımları yapan kanallar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
5
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu konuda bildiğimiz Türkçe Konu anlatımları yapan öğretmenlerin youtube kanallarını veya yayın yaptıkları siteleri söyleyebiliriz birbirimize yardımcı olmak için.Benim bildiklerim;

Özkan Çelen Youtube kanalı

Bu zamana kadar gördüğüm en iyi ingilizce ders anlatan hoca derslerini gerçek bir tahtada ve sınıfta anlatıyor derslerini anlamak oldukça kolay.

Tonguç akademi

Bu Tonguç akademi'de iyi ancak kanalda birçok konu eksik kendilerince dersi eğlenceli hale getirmeye çalışmışlar.

İngilizce video kanalı

Bu kanalda'da birçok ingilizce konu anlatımı içerik var ama ben Nurullah hocaya pek alışamadım nedense anlatımı çok bayat geliyor

Etkili pratik ingilizce
    Web sitesi

Bu arkadaşımızın adı Burak sanırsam kendisi Amerika'da falan da yaşamış bir ara biyografisini okumuştum kendisinin ana dili gibi ingilizce konuşuyormuş falan.Bu arkadaş sıralı olarak ders anlatımları yapmıyor ancak istek üzerine konu anlatımları yapıyor ve videoları oldukça yararlı bizim yaşlarımızda olduğu içinde size daha cazip gelebilir

The Cengiz Hoca

Cengiz hoca sanırım bu işi ilk başlatanlardan kendisinin kanalına pek bakmadım ama oldukça video var yararlanılabilir.

Daylight

Evet sıra geldi Daylight'a Daylight'ı bir çoğunuz biliyorsunuz veya duymuşsunuzdur. Öğretmenleri oldukça popülerdir ve çok eleştiri alır hatta youtube kanalında birçok videonun altı hakaret dolu diyebilirizAncak ders anlatımlarını ben o kadar kötü bulmuyorum hatta oldukça iyi tamam Evren hocamız kelimeleri yutuyor arada garip sesler çıkırtıyor ama yinede iyi anlatıyor keza bayan hocamızın da bağırarak ders anlatması da cabası Ama ben kendilerini sevdim ve bana birşeyler kazandırdılar saolsunlar pişman olacağınızı düşünmüyorum.

İngilizce konu anlatımı

Bu kanalda ders anlatan hocamız forumda üye kendisinin ders anlatımlarıda üye olduğu için söylemiyorum oldukça iyi tek eksiği şu an için pek fazla içerik yok zamanla daha çok içerik oldukça daha iyi olacağına inanıyorum

Arkadaşlar yenilerini bulduğumda ve gördüğümde ekleyeceğim destek olursanız birçok kişinin faydalanabileceği bir konu olabilir. Teşekkürler

• güzel konu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.