Şimdi Ara

Türkçe bilgisayar mühendisliği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• stajda çevik yönetim modeli vs bişe dediler anlayamadık. meğer agile methodology den bahsediyorlarmış :) eğer gideceğiniz yer türkçeyse en azından şu terimleri ingilizce veriyor olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vioman -- 12 Ağustos 2021; 20:36:1 >
  • Valla arkadaşlar türkçeden korkunuz nedir bilmiyorum ama itude Türkçe mezun çok verdi %100 ingilizce döneli sırf şu popülist olaylardan sonra oldu türkçe okunmaz şeylerinden. Oğuz hoca yanlış hatırlamıyorsam odtude okurken ingilizce dersinde yabancı dilde eğitim almanın saçmalığı konusunda ingilzice sunum yapıyormuş. Yukarda ytü makine mezunu da demiş zaten türkçe eğitim görüyor ama ileri seviye ingilizcesi var. Hani burda dili bilmek ayrı bi şey o dilde eğitim almak ayrı bi şey kafanız çok karışmasın. Gtüden mehmet hocam da derdi neden başkasının dilinde işliyoruz ki kendi dilimiz yetmiyor mu diye . Zaten bu derslerin materyalleri hep ingilizce oluyor. Derste terimler 2 dilde de söyleniyor . Tree’ler ağaç diyip anlatılmıyor yani yine tree olarak öğreniyorsunuz. En büyük handikap sınavda hoca tam türkçe sorunca zahiri diye bi şey yazmış virtual dese herkes ok diyecek ama zahiriyi görünce zahiri ne aq demiştim . Türkçe eğitimden korkmayın ama ingilizceyi ihmal etmeyin.
    Gelelim saüye o puan aralığındaki en donanımlı bilgisayar mühendisliği olabilir. Aradan özelleri temizleyince önündekilerden daha etkin olabilir.
    Tabi hep dediğim gibi üniversiteden ne beklediğiniz de önemli .

Edit:muğlanında kadrosu güzel onu da inceledim. Ama şehir pahalı biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhite3480 -- 14 Ağustos 2021; 9:45:14 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.