Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM TP-LİNK TD-W9970 MODEM SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Allah belanı versin TÜRK TELEKOM.

Arkadaşlar merhaba vdsl 35 Mbps paket artı Tivibu IP TV sinema HD paketi kullanıyorum. Türk telekomun verdiği tp link modem beni kahretti artık bıktım kendi kendine kablosuz ağı kapatmalar internette yavaşlık sorunu vb şeyler beni bezdirdi. Benimde superonlineden kalma huawei hg658 v2 modemim vardı artık onu kullanıyorum. İnternet harika ama gel gelelim ki TİVİBU YOOOKK!!! kullanamadığım tivibuya ödeme yapıyorum. Huawei modeme root attım ama IPTV ayarında vpı ve vcı seçimi vdsl de yaptırmıyor. Adsl de bu ayarları yapıyorum hattım vdsl olduğu için Tivibu açılmıyor. MVP21205 hata kodu veriyor.

Ben bu tp link modemi ne yapayım hala taksidi faturama yansıyor. Ya yavaş sinir krizi geçirten internet ve tivibu keyfi yada tivibusuz efsane internet keyfi seçeneklerim kaldı. Ben TT ye modemi nasıl değiştirtebilirim yada hız için modeme ayar çekilirmi veya huawei modeme ıptv ayarı yapabilirmiyiz.

Bu arada huawei hg658 v2 son yazılımı varsa link atarsanız çok mutlu olurum forumdaşlarım :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.