Şimdi Ara

Türk Telekom Prime Yardımlaşma Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
712
Cevap
44
Favori
59.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Havabus kodu verebilecek var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Petrolofisi kodu verebilecek varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biletix kodu verebilecek olan var mı acab?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eediz -- 25 Nisan 2018; 10:37:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havabus için 2 adet kod verebilecek arkadaş var mıdır acaba ?
  • Merhaba, acilen havabus kodu ihtiyacim var.

• Prime Business Enterprise kodu lazım arkadaşlar. Prime olması yetmiyor, "BUSINESS" olması lazım.

Bende Prime var ama bu kampanyada çalışmıyor

https://www.enterprise.com.tr/kampanya-detay/turk-telekom-prime-business-a-ozel-firsatlar
  • migros 125/25 kod lazım..verebılecek olan varsa sevınırım

• Tarifenin guzel kampanyalari varmis.

• Petrolofisi kodu işine yaramayacak varsa kullanmak isterim, teşekkürler.

• https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/prime-eksper-12gb-tarifesi.aspx

Prime Eksper 12GB Tarifesi

arkadaşlar acil buna geçiş yapıcam 12 ay tahahütlü sizce nasıl TV BU GO da veriyor sanırım daha önce prime kullanmadım acil arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/prime-eksper-12gb-tarifesi.aspx

Prime Eksper 12GB Tarifesi

arkadaşlar acil buna geçiş yapıcam 12 ay tahahütlü sizce nasıl TV BU GO da veriyor sanırım daha önce prime kullanmadım acil arkadaşlar
    Prime eksper 25 gb kullaniyorum , gayet iyi gec . Bir arkadasda gecti memnun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Prime eksper 25 gb kullaniyorum , gayet iyi gec . Bir arkadasda gecti memnun.

Alıntıları Göster
    Ne kadar ödüyosun hocam birde tv bu kullanabiliyormusun tşk

• Hocam ,

Üstelik bu tarifemize gelen müşterilerimize Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketleri Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay boyunca ücretsiz!

böyle yazıyor ama ben izlemiyorum . Fatura ise yeni kesilecek bayağı bir indirimlerim var tam bilmiyorum fatura çıkınca alıntı yaparım mesajı .
  • quote:

Hocam ,

Üstelik bu tarifemize gelen müşterilerimize Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketleri Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay boyunca ücretsiz!

böyle yazıyor ama ben izlemiyorum . Fatura ise yeni kesilecek bayağı bir indirimlerim var tam bilmiyorum fatura çıkınca alıntı yaparım mesajı .
    Peki kampanyaları nasıl takip ediyorsun.. Ücretsiz mi kampanyalar.Tv bu paketi iyi değilmi.. Sanırım dijital kod veriyor öyle izleniyor

• Prime Eksper 15GB tarifesine geçmeyi düşünüyorum. 59TL - 12 ay taahhütlü olarak.

Bu tarifeyi seçmemin nedeni. Yurt dışında, her fatura döneminde 200dk - 2GB - 200sms vermesi.

Bu konu hakkında bilgisi, tecrübesi olan var mı? Gizliden bir şey geçirmiyorlardır faturaya umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Prime Eksper 15GB tarifesine geçmeyi düşünüyorum. 59TL - 12 ay taahhütlü olarak.

Bu tarifeyi seçmemin nedeni. Yurt dışında, her fatura döneminde 200dk - 2GB - 200sms vermesi.

Bu konu hakkında bilgisi, tecrübesi olan var mı? Gizliden bir şey geçirmiyorlardır faturaya umarım.
    Yok hocam ben eksper 25 gb dayim bir sorun ile karsilasmadim 4 yildir prime liyim .

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Peki yurt dışında kullanıyor musunuz?

Örneğin Ben 2 gün Bulgaristana gitsem sonra gelip aynı ay içerisinde Yunanistana gitsem, yurt dışı kullanımında bir sorun yaşar mıyım? Belki garip bir örnek oldu ama tek seferlik, tek ülke için mi geçerli yoksa ülkeler arası geçişte tarifeyi tamamen kullanabiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Peki yurt dışında kullanıyor musunuz?

Örneğin Ben 2 gün Bulgaristana gitsem sonra gelip aynı ay içerisinde Yunanistana gitsem, yurt dışı kullanımında bir sorun yaşar mıyım? Belki garip bir örnek oldu ama tek seferlik, tek ülke için mi geçerli yoksa ülkeler arası geçişte tarifeyi tamamen kullanabiliyor muyum?
    Bir sorun olmaz kendi kendine devreye giriyor . Ama bir mesaj atmak gerekiyor sitesinde yazilanlari yapin . Ben fransa ve italyada kullandim gayet iyidi .

Gecerli ulkeler , Kampanyanın geçerli olduğu ülkeler: Almanya; Amerika Birleşik Devletleri; Arnavutluk; Avustralya; Avusturya; Azerbaycan; Bahreyn; Belçika; BeyazRusya; BosnaHersek; Brezilya; Bulgaristan; Çek Cumhuriyeti; Çin; Danimarka; Endonezya; Ermenistan; Estonya; Filistin; Finlandiya; Fransa; Gana; Guatemala; Gürcistan; Hırvatistan; Hollanda; HongKong; Irak; İngiltere; İran; İrlanda; İspanya; İsrail; İsveç; İsviçre; İtalya; İzlanda; Japonya; Jersey; Kanada; Karadağ; Katar; KKTC; Kuveyt; Letonya; Litvanya; Lüksemburg; Macaristan; Makao; Makedonya; Malezya; Malta; Moldova; Myanmar; Norveç; Pakistan; PapuaYeniGine; Polonya; Portekiz; Romanya; Rusya; SanMarino; Sırbistan; Singapur; Slovakya; Slovenya; SuudiArabistan; Tayland; Ukrayna; YeniZelanda; Yunanistan; Tayvan; Nepal; Bangladeş

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Yurt dışı kullanımı için gerçekten iyi bir tarife o zaman. Teşekkür ederim.
  • quote:

Yok hocam ben eksper 25 gb dayim bir sorun ile karsilasmadim 4 yildir prime liyim .

Alıntıları Göster
    Prime eksper asmayan sinirsiz tarifesindede yurt disi bedava kullanim varmi?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.