Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.355
Cevap
27
Favori
127.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]]
    TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]]
    TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]]

Çorumun Alaca ilçesinde yaşıyorum testleri Bu tarifedeyken yaptım. Vodafoneda ise 100 mbpsyi Ankarada Cumhuriyet kulesinin orada görmüştüm sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .Berkay. . kullanıcısına yanıt
    74 lira değilki hocam o tarife. 40 GB olandan mi bahsediyor sunuz ?
  • Yok bu konu başlığındaki tarifeden bahsediyorum. Ben de bu tarifeye geçtim onun hız testlerini attım. 74 liraya 20 gb internet ve sınırsız sosyal medya çok iyi bence. 20 gb chrome için yetmeyecek ama en iyi ve uygun tarife bu şu an.

• .Berkay. . kullanıcısına yanıt
    20 GB lik tarifede halen sınırsız YouTube var mı hocam ?
  • bugun sil supuru yaptigimda gunluk 5 gb cikti.
  • Selfy sınırsız Sosyal paketinden bahsediyorsan evet sınırsız youtube var. Primedaki 20 gbden felan bahsediyorsan onu bilmiyorum.

• Güncellenmiş liste bu. Yalnız sınırsız YouTube muhteşem olmuş 40gb pakette

https://www.turktelekomprime.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 5 Şubat 2021; 21:24:41 >
  • Faturasız Telekomdan bu tarifelere geçmek için bayiye gitmek gerekiyor mu?

• dc106 kullanıcısına yanıt

Müşteri Hizmetlerin den geçiş yapmayı deneyebilirsin, olmaz derlerse bayi den geçiş yapabilirsin

• Arkadaşlar Turkcell hattı Telekom’a taşısam direkt selfy Li olabilir miyim?
  • 25 Yaş altı iseniz evet, 25 yaş üstü iseniz eğer 25 yaş altı tanıdık birinin TC'si ile olabilirsiniz.

• Hocam cevap icin teşekkürler. Bu selfy olayı 12 ay tahhahutle alsam yarın öbür gün sınırsız YouTube falan iptal eder mi Telekom ? Yanı sağlamlık açısından prime tarifedeki 40 GB lik sınırsız YouTube olanı mi tavsiye edersiniz yoksa selfy 40gb lik olan sınırsız YouTube paketini mi ?
  • İkisi de aynı hocam sınırsızlar, durumunuz hangisine el veriyorsa ona geçiş yapın, ben olsam Selfyli olan Sınırsız YouTube olan tarifeye geçerdim.

12 Ay taahhüt var hocam öyle bir şey yapmazlar taahhüt bitene kadar sınırsız takılabilirsiniz YouTube'da. Kaldırma, kota getirme sorunları olmaz.

• Eyvallah hocam sağolun. Pazartesi günü 3 hattı da Turkcell’den Telekom’a taşıyacağım. Selfy e. Çocukların TC nosu ile hanıma ve bana ve bir çocuğu selfyli yapabilirim heralde. Yanı TC çocuğun TC si ile ben kullanabilirim değil mi ?
  • Evet hocam kullanabilirsiniz, bir sorun olmaz TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]] 

• Çok teşekkürler hocam başınızı ağrıttım
  • Ne demek hocam, rica ederim TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]] 

• Ya hocam yine bir cahilce soru soracağım kusura bakmayın ; şimdi bu sosyal medya bedava tarifelerde Twitter’da veya instagramda izlenen videolarda bu kapsamdami yanı kotadan düşmüyor mu?
  • Pakette Twitter, İnstagram, Facebook gibi uygulamalar da sınırsız hocam, normal sınırsız YouTube gibi kullanabilirsiniz.

• Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.