Şimdi Ara

Türk Telekom İnternetimi Onarmıyor- Tüketici Hakem Heyeti Şikayet (yardımlarınızı bekliyorum.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hepinize iyi haftasonları diliyorum.
    Ailemin yaşadığı evde (benim yaşadığım yerden farklı bir şehir) maalesef fiber superonline,uydunet vs yok sadece Türk
    Telekom var. (İskenderun/Hatay)
    Fiber hizmet olmadığı için diğer firmalar da TT alt yapısını kullanmaktalar.
    Uydunet, superonline başvurularım boş port yok denilerek boşa düşürüldü.
    Tam 3 ay önce bir gün internet kesildi. Türk Telekom ile defalarca görüştüm, babam hatay'da defalarca görüştü yüz yüze, bölge müdürüne kadar gitti her seferinde ekipler gelecek denilip gönderilmiş. Ekipler geldi gitti değişen hiç bir şey olmadı hatta eve giden kabloda problem var telefoncu(elektrikçi her neyse) çağırın denmiş 200 tl verip babam kabloları değiştirtmiş bana sormadan yine internet yok.
    2 aylık fatura borcu var onları ödeyin yapılır denmiş ödendi yine internet yok.
    En büyük rezalete gelince tüm aile bireylerim ve benim numaralarımı engelledi Türk Telekom, aradığımızda otomatik mesaj dinletilip hemen boşa düşürülüyoruz. hiç bir şekilde muhattap bulamıyorum.
    Bu süreçte faturalar gelmeye ve babam ödemeye devam ediyor.
    Maddi durumumuz iyi olmadığı için sınava hazırlanan kız kardeşim dershaneye gidemiyor ve evde hocalarageldik vb platformlardan çalışarak sınava hazırlanıyor. Türk telekom sayesinde kardeşim sefil oldu her gün başka bir akrabanın evinde elinde dandik bir tabletle ders çalışıp koca koca kitapları taşıyor.
    Son olarak babama sizin bölgeye giden kablolarda problem var Türk Telekom oraya bakmayı bıraktı kriz var daha çok beklersiniz vs denmiş yaşlı başlı adam kavga etmek zorunda kalmış da sonuç yine yok.

Tam 3 aydın parasını aldığı halde hizmet vermeyen bu adi firmayı tüketici mahkemelerine nasıl şikayet edebilirim? 3 aydır ödediğim faturaların bedelini geri almak ve manevi 1 tl tazminat davası açmak istiyorum.
    çok acil bir şekilde de eve kız kardeşimin sınava hazırlanabilmesi için internet lazım. Ne yapabiliriz? 4.5g modemler falan alma şansım vardı uçuk kaçık olmayan fiyatlarla? Bu iki konuda siz sevgili kardeşlerimin yardımına ve desteğine muhtacım. Şimdiden teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiyaka1903 -- 19 Ocak 2019; 13:24:47 >

• Faturaları odeyin onarılır lafına takıldım.THH ye bununla itiraz edin ses kayıtları vardır MH den bunu size mail atmalarını isteyin.
  • Superonline SuperBox a başvuru yapabilirsiniz. 4.5G sinyali üstünden hizmet veriliyor.

THH için uzman arkadaşlar bilgilendirme yapar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.