Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
13.701
Cevap
285
Favori
799.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Değerli fikirlerinize ihtiyacım var. Sözleşme bitti, son gelen teklif uygulamadan Prime 12GB, 41,25 TL + Vergi. Dün blöf yapıp faturasıza geçmek istiyorum arayın dedim, ok desem geçiriyorlardı dedim ben bir daha düşüneyim.

Faturasızda güzel tarife var mı? Faturasıza geçsem güzel tarife teklifi gelir mi?

Bu aya kadar (38 TL ödüyordum Yeni Bahar 12GB'ye vergisi ile)

• november27 N kullanıcısına yanıt

Ben zaten iptal etmek istediğimden başvuru yapmıştım kapatsalardı da sorun yoktu ama aradılar. Zaten basvurudan sonra sms geldi hemen arayacağız diye. Size neden farklı bir muamele yapmışlar acaba enteresan hocam biraz sanssizsiniz sanırım 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noix~ kullanıcısına yanıt
    tt 15 prime %40 ile 36 kullandığımı 45tl 10gb+1000sms+1000dk 34 tl dediler ikiside kabul etmedim Vodafone 10 gb+1000 dk+1000sms 30 tl veriyor dedim vergi ile içinde siz 34+3=37 veriyorsunuz gidiyip kaliyinmi siz karar verin düşünün diye sordum öyle kaldı 23 mayıs kadar süren var cayma bedeli yok son dakikaya kadar beklicem numara taşır bir ay kullanırım kamu tarifesi uygun 4gb+1000dk+1000sms WhatsApp bedava bip yay Türk Telekom içi sınırsız 24 tl bakalım adım atacaklar mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TT müşteriye doymuş artık, Restine rest diyorlar çok umutlanmayın

• gokbiloz kullanıcısına yanıt
    Valla anlamadımki, iptal ettği 2 hattım da 532’li gül gibi numaraydı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş yaa mobil operatörlerde şirket hatları gibi çalışabilse. Birçok şirketi 850 li numara hizmeti sunuyor sabit ücret ödemeden hem de taahhütsüz olarak. 2-3-5 kişi aynı numarayı kullanabiliyorsun seni arayanları özel sesli karşılama bile var   https://sahratelekom.com/ https://mobikob.com.tr/ https://850.com.tr/ bunlardan bazıları.

• Sözleşme 27 Nisan 'da bitti.
    Bugün aradık.
    8gb internet.
    1000 dakika.
    1000 sms.
    41 TL.
    12 ay sözleşme.

Aynı şekilde bende iptal istedim bana da uygun teklif yapmadılar. 15 GB 55 TL teklifi geldi sadece. Bende iptal ettirdim iki hattı birisinin geçişi şuan tamamlandı fakat ikincisi halen tamamlanmadi

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt

Pahalı değil mi hocam, 8 GB 3 TL alanlar varmış 2-3 sene önce.

• Yooo.

Bedava.

O zaman hayırlı olsun paketiniz diyelim

• Ben 8gb internet.

1000 dakika.

1000 sms 41 TL 'den daha ucuza bulamadım.

BİMCell var hocam 40 GB 42 TL (20 GB haftalık + 20 aylık) 750 Dakika ve 750 SMS.

Ama artık onay vermişsiniz, sağlık olsun hayırlı olsun

• 750 dakika yetmiyor. O yüzden.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hocam önceki seneler faturalıdan,faturasıza geçiş talebinde bulunduktan sonra iyi teklif geliyordu. Siz nasıl bir yol izlediniz.
  • Jayus kullanıcısına yanıt

Ben hep hat iptal başvurusunu deniyorum 3 senedir ve hep tuttu hocam.

• 23 Mayısta taahhutum bitecek. 12 gb faturalı 33tlye kullanıyordum. 15 gb vergı harıc 39, vergı dahil 42 lira teklik edildi kabul etmedim. Bimcellde 40gb 42 tl olan tarifeyi de bulamadım 😃
    Dost xl 20gb 42 var. Ekstra 20 gb için bir şey mi yapmalıyım yoksa kampanya bitti mi? Bugun gidip basvurayım diyorum. Bir de bir sorum daha olacak. Mesela ben dost xl tarifesine gectim. 42 liraya paketi aldım. 1 ay gectı. Sonraki ay xl degıl de L paketi alabilir miyim? Yani her ay ihtiyacımıa göre paketimi degıstırebilir miyim? Bir de Tl yükleme yaparken tam 42 tl yukleyebiliyor muyum yoksa 10un katları gibi kısıtlama var mı? 20 yıl sonra İlk defa faturasız kullanacagım sorular sacma olabılır ama hoş görün 😃

• Mobil wifi data tarifesinin taahütüne birkaç ay kaldı. Faturasız ses hattına geçireceğim, kaç gün önceden başvurmalıyım ki ek fatura gelmesin?

• Taahhüt bitiş günü geçince başvurun, önce başvurunca ceza yansıtılıyor, ben düştüğüm için biliyorum

Teşekkür ederim cevabınız için.

• 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.