Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: m_cmlc , m_cmlc , philadelphos , Elitforce , Elitforce Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil
5 sn
13.705
Cevap
285
Favori
799.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
47. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000 dk + 1000 SMS + 4 GB internet vergiler dahil 25 -26 arası fatura geliyordu.ilk aradıklarında aynı tarifeyi 39 tl ye verdiler.taahhüdüm iki hafta sonra bitiyor.Faturasız hatta geçme talebi oluşturdum.Dün aradılar 1000 dk+ 1000 SMS + 8gb internet vergiler dahil 26.90 tl ye teklif ettiler kabul ettim.Diğer operatörler daha pahalı olunca bu fiyat mantıklı geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün faturasıza geçiş talebi verdik, arayan soran yok şimdilik. Galiba direk faturasıza geçirecekler beni.

• Hocam senin yazdıklarından feyz alıp faturasıza geçme talebi oluşturduk, 2 gün oldu arayan yok.

Zaten 72 saat içinde geçeceksiniz demişlerdi bana sanırım beni direk geçirecekler. Blöf yemedi.

• Valentino V kullanıcısına yanıt
    sabredin arayacaklar ,aramayi kacirmayin ,sonucu yazarsaniz

Hocam hafta sonu bildiğim kadarıyla arama yapmıyorlar.Beni 80 saat geçtikten sonra aramışlardı.Gelecek arkadaşın dediği gibi aramayı kaçırmayın ben hangi arkadaşıma bu talimatı verin dediysem mutlaka aradılar.Yani aramadan faturasıza geçirmek diye bir şey yok.

• Şimdi aradılar herkese önerdikleri teklifi sundular. 1000 dk + 1000 sms + 8GB vergi dahil 26.90 dedi, ben de kabul ettim. Aylık 2GB'ı da 9 liraya alırsınız dedi toplam 35 ediyor 10 GB internet. Eskiden 46 ödüyordum. Yeni teklifleri de ilk başta 44 liraydı 10GB için. Şimdi çok iyi oldu.

hayirli olsun diyelim

• 1000dk-1000 sms 8 gb bana 61 tl teklif ettiler az önce.
    Ve
    1000dk-1000sms 10 gb 66 tl dediler.
    10 gb yi kabul ettim ama taahhüt vermedim. Valentino arkadaşa 8 gb yi 26,90 a teklif ediyor bana 61 tl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanforum -- 26 Kasım 2018; 13:18:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanforum

1000dk-1000 sms 8 gb bana 61 tl teklif ettiler az önce.
    Ve
    1000dk-1000sms 10 gb 66 tl dediler.
    10 gb yi kabul ettim ama taahhüt vermedim. Valentino arkadaşa 8 gb yi 26,90 a teklif ediyor bana 61 tl ?
    Hocam kazıklanmışsın.

Burada birbirini tanımayan ama aynı problem için çözüm arayan birbirine yardımcı olmaya çalışan bir çok arkadaş var, kullandığınız kelimelere dikkat etseniz daha iyi olmaz mı? Sizden daha uygun bir tarifeyi kullanan olursa siz kazığa oturmuş mu olacaksınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanforum

Burada birbirini tanımayan ama aynı problem için çözüm arayan birbirine yardımcı olmaya çalışan bir çok arkadaş var, kullandığınız kelimelere dikkat etseniz daha iyi olmaz mı? Sizden daha uygun bir tarifeyi kullanan olursa siz kazığa oturmuş mu olacaksınız?
    Ben espri olsun diye söyledim abi. Takılma bu kadar. Kazığa oturmak falan bunu kastetmedim zaten. Herneyse büyük ihtimal siz faturalıya geçme talebi verirken fiyatlar çok yüksek o yüzden geçiyorum demediniz. Beni arayan kadın direk bana fiyatlar yüksek diye faturasıza geçme talebi iletmişsiniz diye açtı telefonu. Ben Prime 10GB kullanıyordum vergiler dahil 46 liraya ve zaten bana önceki teklifleri 10GB vergi dahil 44 liraydı. Sana çok fazla fiyat çekmişler. İlk faturasıza geçme talebi oluşturduğunda biraz sert ve kesin konuşman gerekiyordu. Ha yaptıysan ve buna rağmen 66 liralık paket önerdiyseler bilemem. Son olarak alındıysan kusura bakma.

• Hocam 1000 dakika + 7 gb internetim vardı.Şimdi taahhütüm bu ay bitiyor,sizin dediğinize göre faturasıza geçme talebi verip onların aramasını mı bekleyelim ? Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: odessa798

Hocam 1000 dakika + 7 gb internetim vardı.Şimdi taahhütüm bu ay bitiyor,sizin dediğinize göre faturasıza geçme talebi verip onların aramasını mı bekleyelim ? Şimdiden teşekkürler...
    Aynen öyle yap. Bugün aradılar 1000DK + 1000SMS + 8GB vergi dahil 26.90 liraya anlaştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valentino -- 26 Kasım 2018; 13:31:19 >
    Önemli değil. Benim taahhütüm bitti, ne faturasıza ne de faturalıya geçme talebinde bulunmadım. Teklif edilen öneriyi kabuk ettim ama taahhüt vermedim. Son sözümü söylemedim yani. Gerekirse 80-90 tl verir turkcele geçerim

• Türk Telekom'un çekiminden memnunsanız hiç zaman kaybetmeden arayıp faturasıza geçiş talimatı verin sizi birkaç gün içinde arayıp uygun bir tarife sunacaklar aradıklarında telefona cevap verin yeter.Ben 10gb,1000 dk.,1000 sms duran tarifeyi bu yöntemle 29.50 tl ye kullanıyorum.

• Arkadaşlar merhaba prime 10 gb tarifesindeyim..55 tl fatura ucretim var 115 tlde telefon taksidim var.her ay 186 tl fatura geliyo bazen 190 lara çıkıyo araya çıtır 3 tl 5 tl sokuşturuyolar bişey kullanım ücreti diye.sormak istediğim fiks 16-17 tl devlete vergi kesiliyo bu kesinti telefonumun taksitinden dolayımı yoksa prime 10 gb tarifesinden dolayımı.ilk faturalarımda böyle bi vergi yoktu son 8 aydır falan var.ilk 5-6 ay ödemedim diyim +17 tl..naptı yine bu çakallar burdandamı soymak için yasa falan çıkarıp vergi geçirdiler anlamadım arayıpta t telekomu sormadım.ne dersiniz konuyu görünce yazmak istedim hepinize iyi günler

• Peki Turktelekomu arayıp faturasıza geçiş talimatı verir vermez işleme koyarlarsa bu da bir ihtimal değil mi ?
  • odessa798 kullanıcısına yanıt
    Forumda beni aramadan faturasıza geçirdiler diyen arkadaşlar var fakat,benim çevremde kime faturasıza geçme talimatı ver dediysem hepsini arayıp müşteri memnuniyeti adına uygun teklif sundular.Burda esas mesele sizi aradıklarında telefona cevap vermek,birde sizi korkutmak için 30 tl faturasıza geçiş ücreti,varsa taahhüt cezası vs. bazı şeyler söylüyor hepsine tamam deyin ve onların aramasını bekleyin.

• ferdi1987 F kullanıcısına yanıt
    Hocam online işlemler fatura detaylarında ne ücreti olduğu yazar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faruk Gürbüz Dalsarar

Hocam online işlemler fatura detaylarında ne ücreti olduğu yazar.
    Yazıyor hocam özel iletişim vergisi + kdv + özel işlem vergisi 2 + telsiz kullanım ücreti...kdv 9 tl diğerleride 7 tl gibi bir rakam tutuyor..ögrenmek istedigim atıyorum sizin 40 tl diyelim paketiniz üstüne bu rakamları ödetiyolarmı.eskiden paketimiz kac tl ise onu öderdik hadi diyelim telsiz kullanım diye cüzi bisey öderdik..8-9 ay öncesine kadar böyle bişey yoktu.size yazarken ogrendim hocam bi arkadasıma denk geldim onunda 30 kusur faturasından 9 tl gibi bi rakam kesmişler.ne diyelim valla söylenecek söz yok gerçekten her faturada sacma sapan vergiler

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.