Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.697
Cevap
284
Favori
799.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.80 TL telsiz bedeliyle 25TL'yi buluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memole -- 1 Mart 2018; 0:57:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memole

1.80 TL telsiz bedeliyle 25TL'yi buluyor

29 nasıl oluyor peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

quote:

23.15 TL 8 gblık pakete anlaştım

Arkadaş bu 8 gblık tarifeye birisi diyor 25, biri diyor 29, sen de dedin şimdi 23 lira. Nasıl bir tarife bu net bir bedeli yok?

Bana da 25tl + 1.88tl telsiz kullanım ücreti teklif ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: iquique

quote:

23.15 TL 8 gblık pakete anlaştım

Arkadaş bu 8 gblık tarifeye birisi diyor 25, biri diyor 29, sen de dedin şimdi 23 lira. Nasıl bir tarife bu net bir bedeli yok?

Adamına göre indirim veriyorlar
    Bir de faturasıza veya hat iptala başvurunca indirim tutarını değiştiriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR
    📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR
    Mart ayı yeni dönem faturasıdır.
    1000 dk
    1000 sms
    8 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memole -- 2 Mart 2018; 19:46:26 >

• Turkcelldeyim fakat avea faturasız DONUSEN 6GB tarifesine geçeceğim. Bu tarifeye geçtikten sonra faturalı 8 GB 1000 dk 1000 sms tarifesine geçmem için beni ararlar mı? Aramazlarsa benim ne yapmam gerekir??

• Arkadaşlar faturalı bol ve hızlı 3gb tarifesini kullanmaktayım 23 tl ödüyorum. 3gb yetmemekte.

Mh Faturasıza geçmem halinde 150 tl ceza ödeyeceğimi söyledi.

Bunu en ucuz hangi yöntemle 8 yada 10gb a yükseltiriz. Taahhütümün bitmesine daha 6 ay var.

• Bu ayın 9unda son fatura kesilecek ve taahhüt sürem dolacak. Ne zaman arayayım faturasıza geçiş için?

• Ücretlendirme periyodu olarak tarifemde böyle yazıyor 6 saniye yazması daha mı iyi yoksa daha kötü mü?

• kivaanc kullanıcısına yanıt
    aradılar 8 gb 1000dk 1000 sms verelim 49 tl dediler yok dedim başka indiriminiz yok başka tarife yok bu ister al ister alma demeye getirdi :)
    pahalı olduğunu beyan ettim faturasıza geçiş kesin kararım didim tamam dedi kapattı bakalım ne olacak 2 saat sonrada mesaj yolladı bilmem kaç dosya no talebiniz işleme alınmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kivaanc -- 6 Mart 2018; 21:49:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kivaanc kullanıcısına yanıt
    Avea prime 10 gb 1000 dk 1000 sms 39 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Taahhütümüm bitmesine daha çok olmasına rağmen cezayı göze alarak mh hizmetlerini aradım faturasıza geçmek istediğimi söyledim. Neden falan dedi bende 3gb az yetermiyor 3gb internetede 23 tl ödeyorum çok pahalı dedim. Kayıt açıyoruz bilgilendirilecesiniz dedi kapattık.

Bugün sonu 15 00 nolu numaradan aradılar. Neden faturasıza geçmek istediğimi sordu onlarada aynısını söyledim gerekirse başka operatöre geçeceğimi de ekledim. Direk 8gb 1000 dk 1000 sms 25 tl lik kampanyamız var sizi ona geçirelim dedi. Bende hemen kabul ettim

25+1.69= Düz hesap 27 tl ye kapattık. Çok güzel oldu.

• Paketin adı nedir?

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Faturalıda 1000 8 gb tarife paket kısmında böyle yazıyor.

• Tamamdır, teşekkürler.

• Tarifem turuncu M paket 25 TL ve taahhut 9 Martta bitiyor. Mhyi aradığımda ayni tarifenin bile fiyatini 35 Tl taahhutlu dediler. Hatta geçebileceğim 25 35 TL arasi bir tarife bile olmadığını soylediler. Fiyatlar cok faiş illa kampanya için hat mi taşıyalım ne yapayim dostlar bir akil verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Razgradz

Tarifem turuncu M paket 25 TL ve taahhut 9 Martta bitiyor. Mhyi aradığımda ayni tarifenin bile fiyatini 35 Tl taahhutlu dediler. Hatta geçebileceğim 25 35 TL arasi bir tarife bile olmadığını soylediler. Fiyatlar cok faiş illa kampanya için hat mi taşıyalım ne yapayim dostlar bir akil verin.

Hattını taşıma

Müşteri hizmetlerini ara faturasıza geş başvurusu yap.Biraz da "fatura çok geliyor,çevremde öok uygun fiyata TT kullananlar var ama bana pahalı,zaten TT şebekesi zayıf,interneti yavaş" filan diye şikayetçi ol.

Seni 1-2 güne ararlar,

Aynı şekilde aradıklarında da şikayetçi ol,hatta "artık faturasız kullanacam hemen faturasız yapın" diye kararlı konuş.Çok güzel teklif alırsın.

• Arkadaslr var ni benim gibi olan cok zor aldim bu indirimleri

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Hocam fatura ne kadar ödüyorsunuz bir de nasıl bir paket bu nasıl yaptınız helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: c34

Hocam fatura ne kadar ödüyorsunuz bir de nasıl bir paket bu nasıl yaptınız helal olsun

Walla hocam hep ek birseyler dahil oluyor faturaya o yuzden net bir rakkam yok . Memnunum ama cok ugrastim cagri merkezi ile konustum defalarca dedim baska sebekeye gecicem filan falan . Bu iki indirimde pat diye vermediler . Her birisinde bir numara aradi indiriminiz var kabul edermisiniz dediler . Kullanimlarimda oldukca fazla net bitiyor filan .

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.