Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.697
Cevap
284
Favori
799.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam daha önce bende kamu megadaydım. Sonradan bol ve hızlı diye bi tarifeye geçtim. İnterneti 7 gb. Ama benimde yarın bu tarifem bitiyor. Şu an hiç iyi bi tarife yok gibi 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • riveryilmaz kullanıcısına yanıt
    O zaman sizin geçeceğiniz tarife belli olsun ; ondan sonra haberleşelim 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar yazıyorum, herhangi bir tecrübe yok mu ?
    Arkadaşlar merhabalar, kendi hattınıza kopardığınız indirimi referansı olduğunuz diğer hatlara da tanımlatabildinizmi?
    Not: EGM Kamu tarifesindeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THENORTHFACE

Tekrar yazıyorum, herhangi bir tecrübe yok mu ?
    Arkadaşlar merhabalar, kendi hattınıza kopardığınız indirimi referansı olduğunuz diğer hatlara da tanımlatabildinizmi?
    Not: EGM Kamu tarifesindeyiz.

Malesef hayır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün bitti tahattüt , geçen ay yüzde 20 indirim mesajı gelmişti kabul etmiştim 22 mayıtan sonra % 20 indirim başlıyor.
    Müşteri hizmetlerinden bol internetli 10 gb tarifesini istedim yeni gelenlere dedi ve yaz fırsatı 8 gb tarifesini teklif etti 30 lira civarı ödersiniz dedi bende inceleyeyim dedim kapattım. 5 dakia sonra tekrar aradım dedim bu tarife internette 1 yıl tahattüte 29 lira yazıyor neden 39 diyorsunuz diye sizin zaten yüzde 20 indirim var aynı fiyata gelecek dedi bende biraz sinirlenerek diğer operatörlerde daha iyi fırsatlar var ben sizin eski müşterinizim felan o zaman faturasıza geçirin dedim 20 tl ücreti var dedi peki dedim şimdi gidip hattımı taşısam cezası var mı vs vs bayağı blöf yaptım kapatırken bu konuyla alakalı sizi arasınlar mı son defa dedi peki dedim

ne kadar zamanda ararlar acaba ?
    en kötü 8gb 31 lira öderim ne koparırsak o kar :)
  • Rastafey1 kullanıcısına yanıt
    Ayni durum bende de oldu.2 ay sonra bitecek aradilar 35 yapalim diye.Ayni pakete indirimli demelerine ragmen daha fazla odemem baska paket vardir diye kabul etmedim ama sanirim duzgun bir paket yok.Yeniden ararsalarsa kabul edecegim sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mayıs 22 de tahaaüt bitiyor aradılar faturasıza geçicem dedim şu an faturalı 6 gb 1000 dk 1000 sms 30 Tl kulanıyorum faturasız tavsiyeniz var mı
  • deliyar_kou D kullanıcısına yanıt
    Yarın veya öbür gün ararlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün sonra taahhüt bitiyor. Bittikten sonra mı arayacağım yoksa şimdi de arasam olur mu?

Aradığımızda ne diyeyim?

Ayrıca en uygun tarife hangisidir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece aradım. Adamlar harbiden kendi müşterilerini aptal konumuna koyuyor.

Gelmişler bana 45 lira, 47 liralık tarifeleri söylüyorlar. Neymiş efendim 4 GB'a 36 lira diyor.

Yuh!

Gerekirse Turkcell'e geçerim. En azından 4.5G açısından kalite olarak yerlerde sürünmem.

Kendileri bilir...

• Az önce anlaştık.

1000 DK + 1000 SMS + 8GB = Normalde 29 TL ama vergilerle 31 TL'ye 1 yıl taahhütle anlaştık.

Hayırlı olsun inşaAllah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 25 Nisan 2017; 10:50:50 >
  • 1000 dk 1000 sms 6 gb faturalı taahütüm 1 ay içinde bitiyor. yaklaşık 34 tl ödüyorum. geçen hafta aradılar indirimden bahsettiler kabul etmedim araştırım diye. bir daha aramadılar.
    en uygun tarife ne olabilir? 6gb 8 gb a çıksa iyi olur ama 6 da yetiyor..
  • az önce aradım 1000dk 1000 sms 8gb 39 tl teklif ettiler, kabul etmedim. Vodafone yolları görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celo06

az önce aradım 1000dk 1000 sms 8gb 39 tl teklif ettiler, kabul etmedim. Vodafone yolları görünüyor.

39 liranın altında 8 gb'lık bir vodafone tarifesi var mı? emin misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 25 Nisan 2017; 12:51:18 >
  • 1000 DK 1000 SMS 6GB 32 TL
  • quote:

1000 DK 1000 SMS 6GB 32 TL

hangi tarife bu hocam? faturalı mı, faturasız mı? bir link versene. benim de 1.5 ay sonra taahhüdüm bitiyor.
  • quote:

az önce aradım 1000dk 1000 sms 8gb 39 tl teklif ettiler, kabul etmedim. Vodafone yolları görünüyor.

hocam hangi numarayı aradınız? önceki tarifeniz neydi? turktelekomda mıydınız yeni mi geldiniz?
    bana bunu sunsalar kabul ederim, ben de aramak istiyorum.
  • Bol ve Hızlı 5GB tarifesindeyim.4441500 müşteri hizmetlerini aradım, hala TT'deyim taahhütüm yarın sona erecek o yüzden son rütuşları yapıyorum. Geçen hafta vodafone çalıştığım kuruma stand açmıştı , işini bilen esnaf Medium tarifesine 32 TL + 1,65 telsiz kullanım vergisi olarak bilgi aldım. 4441500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celo06 -- 25 Nisan 2017; 14:59:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16Kırmızı

quote:

hocam hangi numarayı aradınız? önceki tarifeniz neydi? turktelekomda mıydınız yeni mi geldiniz?
    bana bunu sunsalar kabul ederim, ben de aramak istiyorum.

hocam yeni gelenlere değil mevcut tariflere veriliyor bu paket,önceki sayfalara bakarsanız yazmış arkadaşlar
  • hazırkarta geçicem demiştim.bu gün mh aradı 1000 1000 8gb 30 tl ye verdiler kabul etmedim.ultra 8gb yi 35 e istedim vermediler akşam tekrar arayacaklar..
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.