Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: streamin Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13.701
Cevap
285
Favori
799.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
86. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar selfyden 1000dk 1000sms 8gb 1 yıl taahhütle 29 tl taahhütsüz 49 tl, FATURALI YAZ 1166'ya gönder diye bi mesaj geldi. Gönderdim, 1 gün sonra faturalı oldu hattım, bir de prime üyelik olmuş üyeliğim fakat taahhüt gözükmüyor şimdi 29 mu gelecek 49 mu? Arayıp da durumu çaktırmak istemiyorum eğer taahhüt yapmamışlarsa. online işlem merkezinde güncel tutar 26,88 diyor bu ne bunu da anlamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abc1905 -- 4 Aralık 2016; 1:19:13 >
  • Profesyonel 4GB tarifesindeydim (1000DK+1000SMS+4GB) 39TL, 9 aralikta taahhut doluyordu, haftaici aradilar.

"Yeni Essiz Ekstra" diye bir tarife önerdiler (1000DK+1000SMS+4GB), 1 yillik taahhut ile 24TL.

Zaten ayni dakika, sms ve data benim icin yeterli geldi 1 sene boyunca, bende tamam dedim.
  • abc1905 A kullanıcısına yanıt
    İlk ay taahhüt gözükmüyor gunceline bak o gelir 5-10 kuruş oynar
    Yazdığını düzelt faturasız yazmmışın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Ekstra 33 lira

İyi kapmışsınız 24 liraya
    Eşsiz tarife 24.50 zaten

Bide ekstrada sabit hat ve Türk Telekom içi sınırsız konuşma var mı guncellde yazar

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    İlk başta güncelde 30.55 yazıyordu sonra anlamadığım şekilde 26.88 e düştü. Şimdi 49 mu 30.55 mi yoksa 26.88 mi gelecek acaba?

Son yazan tutar,yani 26.88 tl gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ekstra kullanım olmazsa 26.50 gelecek

• bende % 25 indirim ile kamu mega tarifesini 22 tl den kullanıyorum.şuanlık memnunum.

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 4 Aralık 2016; 14:38:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Ekstra 33 lira

İyi kapmışsınız 24 liraya
    Eşsiz tarife 24.50 zaten

Bide ekstrada sabit hat ve Türk Telekom içi sınırsız konuşma var mı guncellde yazar

Evet var, sabit hat ve Turk Telekom ici sinirsiz konusma yaziyor.
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Mesaj geldi yeni yıl 8gb tarifesinde kaldiginiz surece uygulanacak olan %25 indirim hattiniza tanimlandi diye. Bi baktim simdi de 26'dan 19 tlye dusmus fatura. Neler oluyor? Kesin altından bisey cikacak :D

niye çıksın çaktırma kullan aşma sorun olmaz
  • Benimde bu ay 9 u son aradım faturasız talebi yaptım ama dönüş yapacaklarını sanmıyorum. Musteri hizmetlerine diyorum iyi bir paket varmı başka başka şeyler soyluyor yok 46 tl ye kamu mega ekstra var diyor.. olmadı bimcell 33 tl ye 7gb internet.. 900 dakika 500 SMS var çok iyi bence.. ona geçeceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: brboros

Benimde bu ay 9 u son aradım faturasız talebi yaptım ama dönüş yapacaklarını sanmıyorum. Musteri hizmetlerine diyorum iyi bir paket varmı başka başka şeyler soyluyor yok 46 tl ye kamu mega ekstra var diyor.. olmadı bimcell 33 tl ye 7gb internet.. 900 dakika 500 SMS var çok iyi bence.. ona geçeceğim...

Mutlaka arıyorlar,iyi bir pazarlıkla hatırısayılır bir indirim alırsınız
    Biraz daha bekleyin

• Banada sms geldi 8gb 1000 dk 1000 sms faturaĺıya gecersen 29 lira diye bende gonderdim şimdi aklıma takılan bi konu var bu hat tanımadığım bilmediğim birisinin üzerine kayıtlı 7 sene önce avea bayisinden açık hat diye almıştım.benim 1 sene sonra taahhütüm bittiğimde faturasıza geçme şansım var mı?müşteri hizmetlerini aradığımda annenin kızlık soyadını filan sorarlarsa onu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BNSF -- 7 Aralık 2016; 9:39:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz Firsati 8GB Tarifesine gecisiniz gerceklestirilmistir. Mobil hattiniza tanimli tarifenizle yurt ici heryone 1000 dakika, heryone 1000 SMS ve 8GB cepte internetin keyfini cikarabilirsiniz.

30.75 tl ye verdiler... İyi dedik kabul ettik...

• Az önce bende 8 GB'lık pakete geçtim. 30.58 TL. 4 GB olan 25 TL dedi 4 TL için 4 GB'dan vazgeçmeyim dedim aldım.hayırlısı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BNSF

Banada sms geldi 8gb 1000 dk 1000 sms faturalıya gecersen 29 lira diye bende gonderdim şimdi aklıma takılan bi konu var bu hat tanımadığım bilmediğim birisinin üzerine kayıtlı 7 sene önce avea bayisinden açık hat diye almıştım.benim 1 sene sonra taahhütüm bittiğimde faturasıza geçme şansım var mı?müşteri hizmetlerini aradığımda annenin kızlık soyadını filan sorarlarsa onu bilmiyorum.

Açık hattın faturalı oldugunu da ilk kez duyuyorum,müşteri hizmetlerinden sizi arayıp faturalıya gecirmiş olsalar bile kimlik bilgileri isterler,ilginç
    açık hattı,sahibi olmadan taşıyamazsın,faturasıza geçiremezsin
    bir de,sahibi edevletten öğrenip her an kapatabilir
    bence sahibini bulup durumu izah edin,sonra da üzerine devralmak istdiğinizi söyleyin

• Bize böyle teklifler gelmiyor nedense ... 8 gb tam istediğim ocağın ortasında bitiyor anlaşmam ..

• Prime tarifinde ( yeni yıl 8gb ) 1000 dk 1000 sms 8gb net 41 TL ödüyorum ( vergiler dahil ) bu tarifede daha iyi teklif alan var mı arkadaşlar ?
  • Suren dolmadan iki uç gün kala musteri hizmetlerine faturasıza geçiş yapmak istediğinizi bildirin bir gün sonra arıyorlar.. uygun bir tarife önerirler sizede... Bizim yaptığımız standart prosedür bu 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brboros -- 8 Aralık 2016; 14:00:04 >
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.