Şimdi Ara

Türk Telekom Hat Dondurma.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, evdeki Türk telekom sabit internetimi dondurdum. Donuk durumda iken başka bir internet servis sağlayıcısı aracılığı ile internet kullanabilir miyim.

Örnek olarak Netspeed kullanmak istiyorum, türk telekom taahhütüm var fakat donuk şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgi Notu:

* Hat dondurma işlemini yapmış abonelerin taahhüt dolma zamanı, kullandığı hat dondurma süresi kadar ötelenir.

* 27.10.2017 itibari ile kampanyalı aboneliklerde indirim döneminde hat dondurma yapılabilmektedir. Hat dondurma işlemi yapmış abonelerin hem indirimleri hem taahhüt süreleri, abonenin hattını dondurduğu süre kadar ötelenir.

BKZ:https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/sss/sayfalar/hat-dondurma.aspx
  • Up!

• Hayır kullanamazsınız. Ayrıca eğer taahhütünüz devam ediyorsa dondurduğunuz süre taahhütünüze eklenir ve eklenen süre boyunca indirimden faydalanamazsınız.Yani 3 ay dondurduysanız taahhütünüz 2 sene+3 ay olur.Ve bu 3 ay boyunca 90-100 lira fatura ödersiniz.
  • miskindvd kullanıcısına yanıt
    Anladım, çok teşekkür ederim.

• Bilgi Notu:

* Hat dondurma işlemini yapmış abonelerin taahhüt dolma zamanı, kullandığı hat dondurma süresi kadar ötelenir.

* 27.10.2017 itibari ile kampanyalı aboneliklerde indirim döneminde hat dondurma yapılabilmektedir. Hat dondurma işlemi yapmış abonelerin hem indirimleri hem taahhüt süreleri, abonenin hattını dondurduğu süre kadar ötelenir.

BKZ:https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/sss/sayfalar/hat-dondurma.aspx
  • kilicbaligi K kullanıcısına yanıt
    Demek değişmiş. Öğrendiğimiz iyi oldu.
  • kullanablirssın,kablo internet veya superonlıne....diğerlerini kullamazsın.çünki onlar telekomdan hat kıralıyorlar.
  • Kullanabilirsin

Ama ilave bir hat çektirmen gerek.

Ayni hat üzerinden bağlayamazlar

İki hat bir ev üzerine kayıtlı olur kısacası.

Bunu netspeed e de sorabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.