Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 13 Ocak 2021; 11:18:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Git şikayet et abi heryere var mı öyle bi dünya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Operatörleri şikayet edeceğiniz bir kurum yok. Etseniz bile hiç bir şey yapılmıyor. Bu yüzden rahatlar.
    BTK ya boşa şikayet etmeyin, hiç bir şey yapmıyorlar. Ben BTK yı CİMER e şikayet ettim, yine bişey olmadı.
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 17:35:43 >
  • Ben yüzde bir milyon haklı olduğum bir çok konuda, defalarca yazdım BTK ya. Ne yapacaklarının ben söyleyim. Sizin şikayeti ilgili kuruma iletecekler, onlarda kıytırık bir yanıt verecek, BTK da o yanıtı size iletecek. Yani bir nevi posta güvercini BTK. Başkada bir şey olmayacak. Ama siz yine de yazın, belki bir sürpriz yapıp, çözüm sağlarlar.
  • Hocam ilk etapta çağrı merkezini arayın faturasız hatta geçmek istiyorum diye talep oluşturun,size 30 tl faturasıza geçiş ücreti,varsa kullandığınız indirim,taahhüt bozma ve yıl sonuna kadar olan telsiz kullanım ücretleri son faturanıza yansıtılcak diyecekler.Kabul edin 72 saat içinde sizi ikna birimi arayacak durumu onlara anlatın müşteri memnuniyeti adına size %30 kadar indirim tanımlayabilirler.Sonra BTK,Şikayetvara şikayet edin.Birde Tüketici hakem heyetine dilekçe yazın.

• "*124#"den taahhüt bozmanız durumunda son faturanıza yansıtılacak olan cayma bedelini öğrenin. Ardından da başka bir operatöre taşıyın. Türk Telekom'a faturasız geçiş yaparsanız, 30 TL gibi bir ücret alıyorlar (Haziran 2018'de fiyat buydu, artmış olabilir). İkna için arama garantisi yok. Direkt olarak faturasıza geçme ihtimaliniz ve 30 TL fazladan para verme durumunuz ortaya çıkabilir.

Yıllarca Türk Telekom kullandım, ailem hâlâ Türk Telekom kullanıyor. Hiçbiri tarifelerindeki faydaları aşmıyor, ben de hiç aşmazdım. Hiçbir zaman sabit bir fatura geldiğini görmedim. Hiçbirimize. Buyrun, ablamın son dönem faturalarını paylaşayım;

.

Bir de Turkcell'e bakın. Temmuz 2018'de geçiş yaptım, ilk ay kullandığım kadar ücret yansıtıldı, diğer aylar sabit fiyatla faturalandırma yapıldı. Son ay 'Sarı Kırmızı Destek Paketi'ne üye olduğum için bir artış var, aklınızda bir soru işareti kalmasın.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 18 Kasım 2018; 18:2:12 >

• Nikki Sixx kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 17:35:30 >
  • .

Hocam buyrun aynı tarifeyi kullanıyoruz.Ödediğim ücret standart size yukarıda yazdığım gibi yapın ve gelen aramayı kaçırmayın, mutlaka arıyorlar ama sizi aradıklarında ulaşamazlarsa faturasıza geçersiniz ve yukarıda yazdığım ücretleri ödersiniz.

• Faturasızda 29 liraya 10gb 750dk alıyorum üzerine de gündüz 10 gb paketi 15tlye alınca bir ay yetiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DolaBoynumaReis

Faturasızda 29 liraya 10gb 750dk alıyorum üzerine de gündüz 10 gb paketi 15tlye alınca bir ay yetiyor.
    Sizin paketin ismi nedir?

Ayrica turktelekomda eksik yansitilan ucret konusu cok acilmaya baslandi forumda. Malum araplarin verdigi zarari karsilayacak birileri olmali.

• skyrime2828 kullanıcısına yanıt
    Selfy sarı paket kullanıyorum. Yaşım 26dan büyük.

• DolaBoynumaReis D kullanıcısına yanıt
    Aradığım tarife paket. Bir ay önce kapanmış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.