Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (1988. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ispanak Namık Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
51.348
Cevap
244
Favori
4.013.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19861987198819891990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erisemre

Disk hizini gosteren yok sadece indirme hizi var benim bahsettigim oyun inerken gorulen hiz oda indirme hizi aslinda ama bazen cok ucuk degerler oluyor sanki disk hizini gosteriyo gibi benim net 16 mbpsti indirmede bazen 70-80 Gozukuyodu neyse siz nekadar oduyosunuz modem dahil
    160 civarı. Tivibu en üst paketi de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emo5313 kullanıcısına yanıt
    Bazı ont cihazlarında telefon çıkışı var. Muhtemelen ont cihazı üzerinden verirler sabit telefon hizmetini. Ama bayağı bir uğraşman gerekecek gibi. TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Ftth 100mbit pingler tavan ....

• quote:

Orijinalden alıntı: e5Makascısı

Ftth 100mbit pingler tavan ....
    Bilmiyorum belki daha iyi değer alanlar vardır bahsettiğim oyunlar da. Yani fifa da 40-50 arası call of duty mw de ise 70-80 civarı alıyorum pingleri. Ben kıyası superbox ile yaptım. Superbox kullanırken nerdeyse o değerlerin iki katnı alıyordum.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler telekomdan hizmet alıpta uğraşmayan varmı.
  • Türk Telekom arıza veya teknik ekip pazar günü de eve gelir mi?
  • Arkadaşlar sizlere TT fiber hangi modemi verdi ve memnun musunuz ? Verdiği modemler içerisinde Tplink archer c5v mi en iyisidir?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    zte h298a router verdi aslında güzel wifi falan iyi ama özellileri kısıtlamışlar
  • Her modemlerinde kısıtlıyorlar sanırım. AC desteği var mı wifi de 2.4ghz , 5ghz modu?
    Var ac wifi baya iyi zaten antensiz olmasina ragmen performansida baya iyi ama hiz sinirlama, vpn , dns felan onlari kapatmislar nedense

• tamam hocam. Valla kısıtlıyorlar nedense.
  • Kısıtlama nedenleri bence çok açık. İnternet erişim engeline karşı herhangi bir müdahale yapılmaması için. Başka fiber modemi kullanamama nedeni de aynı. Başka hiçbir sebep mantıklı gelmiyor. Bilgisi olmayanlar kurcalayıp bozmasın diye yapacaklarını söyleyebilirler ama bence asıl nedeni bu olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regular6 -- 12 Temmuz 2020; 14:1:0 >
  • Salgın nedeniyle upload hızları 2 katına çıkarılmıştı. Sanırım o süre bitmiş yine eskiye dönmüşüz. Sizde de böyle mi durum?
  • regular6 kullanıcısına yanıt
    başka modem kullanılıyor ben şuan keenetic air router kullanıyorum bridge modda felanda değil telekomun modemi direk telekomun verdiği modemi çıkardım bunu taktım mac adresini bile değiştirmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erisemre -- 12 Temmuz 2020; 14:56:15 >
  • emo5313 kullanıcısına yanıt
    Mecburen müdürlüğe gitmen gerekecek gibi. Orada en azından bilen biri çıkar diye düşünüyorum.
    FTTH de yine sadece sabit telefon hizmet almak isteyen kişilere bu şekilde bir çözüm bulunabilir. Fttb de nasıl yapıyorlar onu merak ettim.

• Aynen öyle zaten ama TTnet ne diyorsa onu dedim, kesinlikle olmazmış. Güvenlik sebebiyle MAC adresi kayıt falan onlar da formalite, hikaye. Hakkınızda yasal işlem başlatılacak diyen de yok, böyle bir uygulamayı bir yerlerde yazan da, yani ben bilmiyorum yazdığını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Salgın nedeniyle upload hızları 2 katına çıkarılmıştı. Sanırım o süre bitmiş yine eskiye dönmüşüz. Sizde de böyle mi durum?
    Aynı değişmedi
    TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

Prime müşterisiyseniz gelir.

• Merhaba, dün de yamıştım bir de çizerek göstermek istedim.

Haritadaki en soldaki kısma büyük en sağdaki kısma küçük tipte yeni kutular kondu.

Tam ortadaki siyahla daireye aldığım kısım benim evim.

Sol tarafta kırmızı daireye aldığım kısım eski tip telekom kabini, büyük ihtimal ben bu kabine bağlıyım.

En sağdaki küçük kabin ilk kez konuldu öncesinde orada eski tip bir kabin yoktu ve şu anda tamamen boş.

Şimdi benim vdsl alabilmem için illaki kırmızıyla belirttiğim eski tip kabinde değişmeli mi, yoksa büyük kabin hemn yakınındak küçük eski kabini de kapsayacak mı, bir diğer ihtimal en sağdaki küçük kabine internet hattım taşınabilir mi?

Şimdiden teşekkürler

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
    TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

• Aquilani kullanıcısına yanıt
    Bana sorarsan sen büyük olan tip7 kabinden İnternet alacaksın o mesafeden de hız sorgulama sitelerinde 70 Mbps üstü görünür, kurulum her şey tamamlandıktan sonra da modem arayüzünde ulaşılabilir hız yaklaşık 120 Mbps görünür.
    Eski kabinin yerini beton ile kapatacaklar. Az ileriye tip23 koymalarının sebebi ise tip7 abone kapasitesinin yetmemesi, çünkü bu yeni kabinlerin kapasitesi eksi kabinler kadar değil.
    Tam emin olmanın tek yolu sizin binaya gelen bakır kabloyu takip etmek, bu yol ile kesin anlayabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 19861987198819891990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.