Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (1514. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Can Manay , Can Manay , Dejuf Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
51.347
Cevap
244
Favori
4.013.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15121513151415151516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana söylenen türk telekom tedricen aşama aşama dönüştürüyor. Sizin bu işleme bir müdahale şansınız yok. TT'de Müdür/şef tanıyorsanız başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EED991BF3 -- 8 Ekim 2019; 20:54:33 >
  • İlerleyen süreçte başvururum, şimdilik hiç acelesi yok. 2019 sonunda Zeytinburnu'nun tamamı fiber olacak dediler tık yok, olan FTTB hizmetini de bozmayalım.
  • Methoxyphenyl kullanıcısına yanıt
    CAT6, 5 gigabit full-dublex trafik taşıyabiliyor. Ben değiştirilmesine karşıyım. Ama karar verici değilim. Türk telekomun ne yapacağı belli olmaz.
  • Bizim mahalleye ne zaman gelir bilmem.
    İnşallah çabuk gelir.

Yeni Projem
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    hocam dolap uzaklığı 400 metre veya 350 metre google maps da dolap olduğu yerden baktım
    bana dolap yakın olsa valla bilmiyorum kafam karışık taşeron firmaya vermişler il müdürü bana süre sıkıştırma diyor beklesem miboşuna yaptırdım ya çıkma dolap takıyorlar kendi söyledi bana fark etmez bana 24 MBps veririz diyorlar ilk baş 50 MBps idi
    hocam 30 abone var şimdi yaz gelsin 600 abone olur ne olur bilmiyorum 2 tane T11 yapılacak
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    En az 50 alırsınız ya bunu dert etmeyin eski kabinde olsa sorun olmaz taşeron ekibe süre veriliyor o süreye karışamıyorlar ondan bir şey yapamazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün itibati ile fiber alt yapısı geldi dairemize 1 yıldır bekliyorz ancak geldi nakil müracatımı yaptım 1 yıldır geçici dondurulmuş halde bekliyordu bu hafta bağlanacak inş modem var ama yinede size ücretsiz modem vereceğiz dediler tamam dedim 2017 aboneliği ilk yaptığımda vermişlerdi modemi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hocam bu gun planlama ile görüştüm modem acele etmeyin diyorlar
  • selçux kullanıcısına yanıt
    Fiber içi farklı bir cihaz veriyorlar sevindim 1 yıl altyapınız mı yoktu ?

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    sıkıntı dolap uzak gibi geliyor bakır kablolarda ek yok saha dolapına 15 MBps geliyor bana sabah gelen 10 MBps yarın başlayın telefon etsem çalışma başlar da acele etmek istemiyorum 30 gun vermişler süre dolmuş
    Altyapı çalışmalarına taşeron ekibe 6-12 ay önce haber verilir tabi acele bir iş yoksa sizin demeniz çalışmayı başlatmaz belediye izni felan bir yerde sıkıntı olmuştur.

• cevaplar için teşekkür ederim.
    il müdür ile görüştüm merkez biraz yoğun bize süre verin 1 ay acele etmeyin dediler yarın ankara da tandığım 2 tane müdür var bir telefon açmaya bakıyor sıkıntı olursa arayın dediler takılan dolaplar yeni değil çıkma dolap ben onlara telefon der isem başlar

maksat hava atmak değil yanlış anlaşıma olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 8 Ekim 2019; 22:19:30 >
    Eski dolaptan kastınız kaç yılında yapılmış merak ettim.

artık T11 dolap yapılmıyor ki ?
    Evet 1 yıl önce taşındık binaya alt yapısı yoktu hali hazırda internet aboneliğim vardı aşt yapı olmadığı için nakil yapılamamıştı neyseki bağladılar elektirik odasına kutu koymuşlar kontrol ettim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizde cat 6 var t21 getirdiler fakat vdsl üzerinden veriyorlar komşular hızları arttırdığından mı bilmiyorum 100'den 93 mbps'e düştü umarım dönüşüm yaparlar vdsl den fttb fiber e çevirebilirler sanırım t21 destekliyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 8 Ekim 2019; 22:31:42 >
  • selçux kullanıcısına yanıt
    1 yıl ne yaptınız peki sadece mobil mi kullandınız ?

• 
Sayfa: önceki 15121513151415151516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.