Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (1422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dejuf Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
51.351
Cevap
244
Favori
4.013.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14201421142214231424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Verizon'u biliyorum çok eskiden beri reklamlarını görmüştüm HTC'nin felan kendine özel logolu telefon yaptırıp çok cüzi miktara pakete ek sunuyorlardı.

Bizim şirketler bir birlerini yesin bir bir kademe yol alamıyoruz halen yurt içi pinglerimiz yüksek yurt dışı pinglerimiz bazı arkadaşlarımızın düşük bazılarımızın yüksek halen omurga içi iletişimi iyi sağlayamıyorlar.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    mustifb M kullanıcısına yanıt
    hocam 48 ms kadar düşük çıkmış tracert yaparsam 70 ile 90 arasında
    hocam genelde ankaradan direk çıkış yapmaya başldı frankurt filan önceden istanbul dan çıkardı ?

hocam bende 141 li ıp veriyor CGNAT almaya başlamışlar diye duydum superbox sizde durum nedir
  • Hocam nasılsınız ?
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Ulus'tan çıkış yapıyorlar sanırsam TT , Milano ile baya bir trafik anlaşması yapmıştı SMW5 bağlantısı var sanırsam.
    Her şehrin ipleri farklı oluyor CGNAT'a devam eski aboneliklerin taahhütleri ve sözleşmeleri iptal edilmiş tabi tek taraflı bunu yapamazlar sonradan ekledikleri maddeye ek 1 TB ve 500 GB upload sınırı koymuşlar.Bende böyle bir madde yok ne çakal bir firma isterse iptal ettirsin taahhütüm var dava açarım kazanırım.

Etrafımda bir çok süperbox kullanan abone olduğunu fark ettim dışarı çıktım kendi wifi bağlanacaktım tıklıyorum şifre istiyor baktım çevrede 5 tane süperbox kullanan wifi adları şaşırdım.
    Ben de artık bir TurkNet'liyim.

Hocam benim sözleşmede Upload 5MBps diye yazmıyor 10 MBps demiyor 10 MBps yaparlar mı satış da ses kayıtları var sadece

sözleşme kopyasını da vermediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 18 Ağustos 2019; 22:54:15 >
    Tabiki de telefon kaydı önemli sırf mahkeme'de kanıt olarak dvd şeklinde bilirkişiye sunmuşlardı.
  • Vpn mi bağladınız hocam
    Hocam milano 2.400 bin km değil mi ? frankurt daha yakın pingler 70 ile 60 arasında bazen 50 ms kadar düşüyor

milano pingleri çok iyi 47 kadar düşüyor sabahlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 18 Ağustos 2019; 23:3:45 >
    Evet hocam. Zamanında Zurich'e bağlanıyordum. Steam'i açıp CS:GO oynuyordum. Ping, normalden en fazla 2-3ms daha yüksek oluyordu. Takılma sıfırdı. Ama o zamanlar Swiss Made Host'da sunucum vardı. İş altyapı'da bitiyor.
    hocam bu superbox sorun benim devam ediyor yalan yanlış bir şey yazmışlar beni aradılar söyledim böyle bölye diye 2 dk size dönerim dediler arayan soran yok

Şikayeti Çözümle
    Sayın XXXXXXX BTK tarafından Şirketimize iletilen başvurunuzda Superbox 4.5G İnternet Kampanyası ile ilgili şikayetiniz ulaşmıştır. Talebiniz ilgili ekiplere iletilmiş olup 09.08.2019 tarihinde sizinle irtibata geçilerek detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir. Görüşmede, bağlantı probleminizin bulunmadığı bilgisini paylaştığınız tespit edilmiştir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ

müşteri hizmetleri sizin paket de upload 10 MBps diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 18 Ağustos 2019; 23:2:54 >
    Eğer sözlü'de 10 mbps olduğunu söylüyorlarsa siz itiraz edin btk'ya o zaman davayı kazanırsınız taahhüt imzaladığınız belgeler var mı sizde ? Ben telefona çektim.
  • Sizin hattınızı bazıları ciddi paralar harcasa elde edemez maşallah diyelim.

Aslında bana da fiber gelse bende bu hızları alacağım fakat malesef gelmemekte direniyor beyefendiler bitiş tarihi ekim gelirler inşallah herhangi bir gelişme yok.
    evet hocam 10 MBps'ye kadar diyorlar belgeler yok vermediler kopyası yoktu zaten ? çekmedim de sözleşme kopyasını talep ederim göndermek zorunda değil mi ?
    ekim de başlayıp ne zaman bitirecekler ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 19 Ağustos 2019; 1:0:46 >
  • hocam mithrain var oda sizin ile aynı pingleri alıyor
    https://www.youtube.com/watch?v=7xdX1f_0MeY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 18 Ağustos 2019; 23:17:49 >
    Teşekkür ederim. Dilerim ekimde gelir hocam. Ekime az bir zaman kaldı. Gelse de şu Superbox'dan kurtulsanız. Ama sanırım siz onu sadece Upload konusu için tercih ediyordunuz.
    Valve sunucularıyla AWS sunucuları arasında fark var. AWS sunucularında oynadığım bir oyun yok. Daha önceden testler yapmıştım. O kişinin değerleri güzel fakat benim ki ile aynı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 18 Ağustos 2019; 23:33:43 >
  • 
Sayfa: önceki 14201421142214231424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.