Şimdi Ara

Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
58
Favori
144.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, 750 dk 15gb 750 SMS 39tl devam haziranda bitiyor.

Az önce telekom fırsat dan aradılar, yeni rakam 90tl miş de %50 indirim veriyoruz 45tl olcak ok mi dediler bende ok ledim... Neden derseniz, geçen seneden deneyimliyim...Daha 2 ay var..iki ay içinde biçok farklı birim daha arayıp %25 vs indirimler tanımlayacak... kesin denk gelir diyorum...olacak rakam 25 tl... üstte nasıl yapıyorsunuz anlat dediniz ya arkadaşa, bu şekilde oluyor..

Yani taahütünüz bitene kadar her teklifi alın ok leyin :D tek teklifi kabul ettiniz diye o tanımlanmış olmuyor sadece, farklı telekom merkezleri farklı şeylerde sunabiliyor bilginize...

Ha 45tl suan fazla 15gb ı kullanamıyorum izmir göztepede avea voda çekimleri rezalet çünkü boşa ödüyorum, bitek yazın tatilde kamplarda işe yarıyo bu gb lar... baktım yeni kampanya gelmedi, taahhut bitimine günler kala merkeze açıcam telefon, ben gidiyorum dicem, orta yolu bulucam...

Umarım açıklayıcı bi mesaj olmuştur ve değerlendirebilirsiniz. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mefairo -- 9 Nisan 2021; 18:33:54 >

• Tam olarak 17 mesaj yukarıda nasıl olduğunu anlattım, bir önceki mesajda da arkadaş söylemiş, birden fazla taahhüt yani indirim tanımlandığı takdirde bu fiyata(25TL) geliyor.
    Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbk52 -- 9 Nisan 2021; 18:42:38 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mefairo M kullanıcısına yanıt

Senelerdir diyorum bu zaten

taahhüt Aradıkları gün başlamıyır değil mi sordunuz taahhüt bitiminde başlayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarifeyi kullanıyordum hatta yüzde 30 da indirimli kullaniyordum.(aylık 21.25 TL idi yılbaşından sonra) Bugün uygulamada teklif gördüm yüzde 35 indirimli yeni bahar 20 GB tarifesi diye. İlk 3 ay 22 küsur sonraki 9 ay 26 kusur TL yazıyordu. Hemen geçtim bugün itibari ile yeni tarifedeyim.

• 27,5 tl ye kullanıyordum taahhütün bir bitti diğer taahhüt te 20 mayısta bitecek şimdiden 40 tl yapmışlar. Başka bir operatör yok mu uygun fiyat olan. Ortalama bir kullanımım var.
  • TiRaNTx kullanıcısına yanıt

BİMCell 40 GB (20 GB haftalık + 20 GB aylık) TKÜ ile beraber 45 TL

• Teşekkür ederim ama 40 tl bile fazla bana. Yine aynı seviyelere 10 gb ta olsa olabilir. Çok fazla internet kullanmıyorum zira hep wifi var.
  • TiRaNTx kullanıcısına yanıt

12 GB 32 TL hocam

• Bimcell e geçeceğiz o zaman

• Faturalıda 15 GB, Faturalıda 20 GB iyi tarifeler yeni hat alırsam Türk Telekomu tercih edeceğim.

• Faturalıda 35 gb kullanıyorum arkadaşlar, 1 ay kaldı taahhüt bitmesine, herhangi bir teklif gelmedi, ne uygulamadan, neden müşteri hizmetlerinden, nasıl bir yol izlemeliyim şu saatten sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: ruaF1912

Faturalıda 35 gb kullanıyorum arkadaşlar, 1 ay kaldı taahhüt bitmesine, herhangi bir teklif gelmedi, ne uygulamadan, neden müşteri hizmetlerinden, nasıl bir yol izlemeliyim şu saatten sonra

Bu ay içinde gelme ihtimali yüksektir. Genellikle son 2-3 hafta en iyi teklifleri veriyorlar. TT müşteri hizmetleri kampanyalar birimi var. Bana özel kampanya için dönüş yapar mısınız diye normal müşteri hizmetlerinden bir talep açabilirsiniz telefonda, onlar size dönüş yapıyorlar. Genellikle normal bir telefon numarası gibi numaralarla atıyorlar buradaki sorumlular. Bunu da şu şekilde ifade ederseniz size daha cazip teklifler üretip dönebilirler. Faturalarımı düzenli ödeyen birisiyim -düzenli ödüyorsanız eğer- hattımı başka bir operatöre taşımayı düşünüyorum. Konuyla ilgili tarafıma uygun kampanya teklifleri verirseniz değerlendirebilirim. (Amiyane tabirle biraz piyasa yapıcı dil kullanabilirsiniz. ) Bol şans...

• Bir ara Faturalıda 10 GB tarifesini 29 TL ye kullanıyordum acayip memnundum deprem de hatlar kesilince 10 GB hediyede verdiler sonra etrafta beni kandırdılar operatörler değiştirdim keşke degistirmeseydim.

• Şu an 15 gb 1000 dk+sms 45.90₺ teklifi geldi sms ile.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt

Pahalı imiş hocam

• Daha iyisi var mı ki

• BİMCell var hocam 20 GB 42₺

• 80 gün sonra benimde taahhüt bitiyor bakalım ne teklif edecekler

• Türk telekomda bundan daha ucuza bu paketi alma imkanı var mı?

Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 3 Haziran 2021; 10:31:37 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.