Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.936
Cevap
20
Favori
232.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 aydır kullanıyorum. Tek sorun kopma mıdır başka şey midir anlamadım akşamları idm ile indirme başlattığımda daha sonra sabaha karşı kalktığımda indirme hızı 0 byte olup indirme yapmıyor görüyorum. Müdehaleden sonra devam ediyor. Şuana kadar 2 farklı sitede yaptığını gördüm. İdm nin kendisinden şüphe ediyorum.

Bizde abonelik babamda. Benim bildiğim Bir kere aradılar üst pakate geçirmek için onu da kabul etmemiştik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksam 18 ve 23 arası genel bi yuklenme oldugu icin internet cokuyor bilginiz olsun

• ya beyler akıl verin bana lütfen allah rızası için bu iptiğimin şeyin babamı kandırıp bağlatmışlar bize akk sonrası 3megabite düşüyo dendi bizde ona güvenerek bağlattık 3 hafta önce akk bitti bi baktım 1 megabite düştü.Türk telekomu arıyorum kapattırcam diyorum 980tl ceza ödersiniz diyolar.Paket değiştiriyim diyorum 16 megabitlik pakete 150 tl istiyolar.Akk kaldırın diyorum herkezinzkini kaldırdınız yok diyolar.Ek akn paketi alıyım diyorum akn kalktıgı için onuda kaldırdık diyolar.Sinir krizi geçiryorum yemin ederim delirmek üzereyim ya bide 2021e kadar sözleşme yaptık.Beyler hakkımızı arıyalım herkez cimere btkya yazsın bizim aknmizi kaldırmadiler diye.
  • kayadoqan K kullanıcısına yanıt
    Btkya herkes yazdi sonuc yok. Devretmeye calisin. Yeni gelenlere 1 mbit aliyorsaniz gene iyi daha 200 400 kbit aldiginiz gunler haftalar olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu akn hakkında ne düşünüyorsunuz peki reis kalkarmı sence 1 ocakta tek umudum o benim.Alt yapım 100 megabit desteklıyor ben 1 megabtle cebelleşiyorum.Şuanlık bi sıkıntım yok cs goda vs max 70 80 ping oluyor arkadan 360p video açtıgım halde her türlü iş görüyor ama 1mb lik dosyayı 15 dakikada indiriyor ya
  • Kalkmayacagi kesin malesef. Ozellikle yazmislar bu pakette kalkmayacak. Gecen aylarda 60 tllik akn sonrasi 3 veya 4 olan hizli bir pakete gecilebiliyordu. Onceki sayfalarda yaziyordu. 20 lira fazla verip 20 gb kotayi 40 yapabilirsiniz dediler bana gecen gun. Ben yilbasini bekliyorum gene de. Fiyatlar falan belli olsun.
    Online işlemlerden paket değişikliği yapın. Orda 24 hız 93 lira falandı sanırım

• Arkadaşlar NetSpeed kullanıyorum oradaki paketler değişeceği için TurkTelekomdan fiyat aldım. 4 Mbit 20 AKK (Ama AKK yılbaşından sonra kalkacak dedi eleman). Bu fiyata modemde dahil. 24 ay sözleşme. Film felan indirmiyorum. İş görürmü ne dersiniz arkadaşlar ?

Bu fiyata alınırmı ?
  • 56,90 TL olan 8 mbit 50 GB AKN'li paketimin yeni yııldaki zamlı fiyatı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Akk kalkmayacak bilgisiz veya yalan yanlis bilgi vermis.

• snnrslnx kullanıcısına yanıt
    50 gb sonrasi kaca dusuyor? Yeni yil sonrasi sinirsiz mi bu paket?

Hangi paket o? İnternetsiz Ev Kalmasın kampanyası ise, onda AKK kalkmayacak.
  • BoraNb kullanıcısına yanıt
    Evet o paket hocam. Eleman kesin kalkacak dedi....
    Size yanlış bilgi vermiş.

Kimler bu değişiklikten etkilenmeyecek?

Mevcut full limitsiz paketleri (hali hazırda limitsiz internete sahip bir pakettir), akıllı kota paketleri, İnternetsiz Ev Kalmasın ve İnternetsiz İşyeri Kalmasın kampanyalarındaki 4 Mbps 20 GB – 40 GB paketleri ve MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) paketleri düzenleme kapsamında olmadığından bu paketlerdeki müşterilerimiz değişiklikten etkilenmeyecektir, paketleri mevcut hali ile devam edecektir.

Bu paketler, AKK kullanarak devam edecekler. Türk Telekom'un sitesinde net bir şekilde yazıyor.

https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/duyurular/Sayfalar/turkiye-interneti-sinirlari-kaldiriyor.aspx

• Online islemlerdeki gecebilecegimiz paketler neden cok pahali gozukuyor?
    40 gb kotali olani 39 teklif etmislerdi daha gecen hafta. Online islemlerde 75 yaziyor.

• bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Mh ara online islemlerde indirim gosterilmiyor

• Aynı tarifeye 2019 gelmeden başvurayım dedim. Hani fırsat kaçmasın hesabı. Yorumlara bakıyorum da inşallah pişman olmam. Bu tarife için kotanın kalkmayacağı gerçekten doğru mu

• malesef kalkmiycak 5 6 kez aradim hepsi ayni şeyi soyledi btknin verdigi karara gore internetsiz ev kalmasin kampanyasinda kalkmiycak dedi.Gece 2ile 8 arasinda hiz ne olucak dedim bilgimiz yok dediler.Bugunde guncelleme gelmis tt uygulamasina girin mobildekine paket detaylarina girin eskiden orda akn yaziyodu onu ilk pakete cevirmisler.KİSACASİ ŞEMŞİYE MİSALİ

ilk pakete cevirmisler derken

• gece 2 5 arasi 4mbit de kaldirlirsa durum cok kotu.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.