Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM ALTYAPISI İLE EN İYİ MODEMİ VEREN FİRMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese hayırlı günler, benim derdim modem in wifi dağıtım gücü. Dubleks dairede oturmaktayım mevcut TT un verdiği modem yan oda da bile zor wifi sinyali dağıtıyor. Taahhütüm mayıs ayın da bitiyor.. hangi firma tercih etmeliyim mevcut sebepten dolayı?

• Genelde firmaların verdiği modemlerde pek performans alamadım. Modem yerine 150-200 TL'ye router alıp sinyalı dağıtabilirsin.

**Hissediyorumki birazdan bu konu altına "XX firmasına geç xxx koduyla 1 ay bedava kullan" yazanlar gelecek. Forumda bir çok internet konusu mevcut firma değiştirecekseniz genel yorumları okuyup altyapınıza göre uygun olanı seçmenizi tavsiye ederim.

• lewizsthank1 kullanıcısına yanıt

Hali hazırda xiaomi nin router ını kullanıyorum çok iyi yorumlar vardı alırken ama zaman zaman performansı düşüyor onun da. Ölü noktaları pek canlandıramıyor o da. Yok hocam yemem ben o yok kod la gelene şu fiyat felan :) samimi yorumlara eyvallah.. teşekkürler sana da ayrıca tavsiyen için.

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt

Evdeki elektrik şebekesini wifi sinyaline dönüştüren cihazlar vardı, ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum fakat araştırın dilerseniz :)

• lewizsthank1 kullanıcısına yanıt

Bunu not aldım teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.