Şimdi Ara

Türk Telekom altyapı sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu İnternet'imizin sürekli kopmasından başladı internet servis sağlayıcımıza arıza kaydı bırakıp konunun Türk telekomla ilgili olduğunu söyledi. Bir gün sonra Türk telekom ekibinden biri arayıp saha dolabınıza kadar fiber hat çekilmiş size kadar çekilmemiş internet kopmalarınız eski hat kullandığınız için oluyor dedi ben de ne zaman çekilir diye sorduğumda yılların süreceğini başvuru yaptığım zaman bakılmayacağını söyledi bu olay 10 gün önce gerçekleşti ve 10 gün önce açık kapıya başvuru yaptım 5 günlük süreçte başvurumuz incelendi onaylandı ve iletilmesi gereken yere iletildi yazısı geldi ve 3 gün cevap gelmedi 3 gün önce Türk telekom Facebook hesabına yazdım müşteri hizmetleri arayıp müdürlüğe sizin adınızla başvuru yaptık sizi arayacaklar dediler ve takip bildirisi attılar şu an baktığımda başvuru tamamlanmış ve 3 gündür beni konuyla ilgili arayan yok 10 gündür düzgün cevap alamıyorum daha önce böyle bir olay yaşayan var mı nerelere başvurmam lazım neler yapmam lazım bilgi verebilecek biri var mı?

• Senin bulunduğun sokağa fiber gelmediği için sorun yaşıyorsun. Bu dönüşümün yapılması yıllar sürebilir. Komşulardan imza topla, herkesi bu konuda bilgilendir ve bu imzaları İlçendeki veye İlindeki Turk Telekom bölge müdürlüğüne ilet. Eğer şansın varsa 1-2 ay içinde altyapıların yenilenebilir, şansın yoksa yıllarca sürünürsün

• İnternet ve elektrik ozellestirildi.
    Biri araştırma yapsa da görsek acaba ozellestikten sonra bu şirketler kaç lira yatırım yaptı bu ülke için.
    Kaç metre kablo döşedi yatırım amaçlı ?
    Yıl olmuş 2022, hala rüzgar ciktiginda köyde elektrikler gidiyor , akşama kadar gelmiyor. Utanç verici tamamen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan Turkcell ve Türk Telekom'u varlık fonu kontrol ediyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • miskindvd kullanıcısına yanıt

Evet ''Eski Hat'' kullandığım için sorun yaşıyorum.Saha dolabıyla aramdaki mesafe 1000 metre falan olsa anlarım yılların süreceğini ama aramızda 50 70 metre var.Komşulara kaldıysam bu iş olmaz zaten :) neyse teşekkürler

• Şuan için demedim hocam. Daha 2-3 aydır varlık fonu kontrol ediyor. Öncesinde farklıydı durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrslll M kullanıcısına yanıt

Sen eski tip saha dolabı mı kullanıyorsun, yani 20-30 senelik gri renkli bir dolap mı, yoksa son 7 sene içinde takılmış bembeyaz bir dolap mı ?

• miskindvd kullanıcısına yanıt

Beyaz Dolap

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt

evet oncesinde yatirim yapmak yerine bakir kablolari cukkaladilar, ustune dalga gecer gibi reklam uzerinden ronaldo'ya milyonlar akittilar (kim bilir aralarda kimler ne yedi). tepkileri hep yanlis yerlere veriyoruz, kisacasi koyun gibi guduluyoruz, sonuc bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndJusticeForAll -- 21 Nisan 2022; 19:9:53 >
  • AndJusticeForAll A kullanıcısına yanıt

Bize Gelen Turko Telekom

PC Hocası TVyoutube
    Türk Telekom Adanalı Ronaldo'yu reklam filminde oynattı. Detaylar: http://pchocasi.com.tr/turk-telekom-reklamina-orjinali-gitti-yerine-adanali-ronaldo-geldi-21490
    https://www.youtube.com/watch?v=Gp6QStJYWWo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.