Şimdi Ara

TURK TELEKOM ALT YAPI REZALETİ 1.5 yıldır internet yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1.5 yıldır alt yapı çalışması yapılmasını bekliyoruz artık sadece fiber alt yapı yapıyorlarmış port açmıyorlarmış vs 1.5 yıldır istanbul’un göbeğinde internetimiz yok 20 dairelik binada bir alt sokakta olmasına rağmen bir kazma kürek vurulmadı daha çalısmaya dair şikayet edebileceğim sonuc alabileceğim bir öner’iniz var mıdır

• İstanbulun göbeği neresi hocam orası
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

İstanbulun göbeği neresi hocam orası
    Eyüp hocam gayet merkezi bir yer
  • Turkcellin superbox var 4g olarak hizmet veriyor port olmayan yere 100 lira filan olması lazım bu parayı verebilirsiniz sizin için daha iyi olabilir sabit internetten daha yüksek hız alırsınız zaten

Yardım olarakta:https://twitter.com/PaulDoany

mesaj atın hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 16 Kasım 2018; 21:20:27 >
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    defalarca yazdık gittik müdürlükle falan da konuştuk da sonuç yok hocam bu dedigin sey icin 2 sene taahhüt istiyorlar 50 gb 139 lira
  • Aynı durumu yaşadım.

Superonline port açıldı da oradan internet hizmeti almaya başladım. Türk Telekom hala port yok diye bağlantı yapmıyordu. Kaç ay bekledim, hiçbir ISS in boş portu yoktu; nasıl olduysa Superonline açılınca kaptım

Ara sıra telefon açıp boş port var mı diye sormak lazım herhalde.

Türk Telekom dan ise yatırım beklemiyorum ben. Artık biri falan taşınırsa bir şekilde size port sağlarlar. Rezillik den başka bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: savetrons

Eyüp hocam gayet merkezi bir yer

Alıntıları Göster
    Eyüp merkez mah ve Emniyettepe Mah ekipler fiber çekiyor binalara ama hangi yılın yatırım planından Allah bilir bende eyüpteyim dilekçe verdim sokakta olan binaların %80 fiber çekildi bizim bina yapım aşamasında olduğundan kalmıştı öyle kaldı maalesef ☹️ şimdide 2019 ancak diyorlar
  • emo5313 kullanıcısına yanıt
    hocam yalan söylüyorlar zaten bana 2018in ikinci çeyreğinde hizmet alabilirsiniz dediler 2018 bitti bir arpa boyu ilerleme yok
  • Hala müşteri hizmetleri bir tarih ve süre veremiyor, yalan beyan vermek ve oyalamak dışında bir şey yapmıyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.