Şimdi Ara

Türk Telekom Alt Yapı Döşememe Sorunu için yardım (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
58.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 sene oldu başkentte ikamet ediyorum ve şehir merkezine 10 km mesafedeyim. İş gereği evde sürekli internet ihtiyacım var ve her ay cep telefonu faturam 150 liraları buluyor. Böyle bir şirket olamaz ya. Bir muhatap yok, müşteri düşünen yok, tekel olmanın verdiği avantajı böyle kullanıyorlar. Karınları tok. Her yere hizmet veren 3-5 alt yapı şirketi daha olsa onlarda altyapı hizmeti sağlasa, bunlar kral hizmet yapıp müşteri kapmak için yalvarır, ama ihtiyaçları yok. El mahkum. Perşembe günü türk telekom müdürlüğünü basacağım. Evet çok ciddiyim. Umarım birilerini kesmek zorunda kalmam. 1 sene be ayıptır!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef bizimde 1sene 1 ay oldu bizde ANKARA/PURSAKLAR da ikamet ediyoruz 2016 yazında gelecek diyorlar kaç kere şikayet edip aramamıza rağmen sonuç yok fiber getirecekleri için uzun sürcekmiş .

• quote:

Orijinalden alıntı: byghost878

Malesef bizimde 1sene 1 ay oldu bizde ANKARA/PURSAKLAR da ikamet ediyoruz 2016 yazında gelecek diyorlar kaç kere şikayet edip aramamıza rağmen sonuç yok fiber getirecekleri için uzun sürcekmiş .

Hocam bizim ankara yükseltepe de de yok PTT kutusu var hat çekilecek internet için ne yapmam lazım.müthait vs başvurmuş sonuç alamamislar.

• Ankara - Keçiören Kanuni

Bugün santrale gittim - 2016 planlarında yokmuş altyapı olayı benim yer için..

#banahızyokmu dedim ve çıktım...

• 2014 Aralık' ta taşındığımız evimizin sokağın 2 hafta önce fiber kablolar döşendi. Mahallenin tamamı tamamlanmak üzere, sizce ne zaman internet altyapısı aktif olur? Tam 19 aydır evimde internet yok, iki resmi sene geçti aradan. İnanılır gibi değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: senki

2014 Aralık' ta taşındığımız evimizin sokağın 2 hafta önce fiber kablolar döşendi. Mahallenin tamamı tamamlanmak üzere, sizce ne zaman internet altyapısı aktif olur? Tam 19 aydır evimde internet yok, iki resmi sene geçti aradan. İnanılır gibi değil...

Sehir neresi hocam

• İzmir/Buca hocam.

• 8 aydır internet yok bizde de.Hatta internet 1-2 sene sonra anca gelir diye aboneliği bile iptal ettiler.

• aynı durumdayım malesef 7 aydan beri bekliyoruz 7ayda ilerlenenen mesefe 0 son 1 ayda 10 metrelik turuncu kablonunun yolun ortlasından binanın elektrik panolarının oldgu odaya gelmesi oldu bi 1 aydır hala haraket yok apartmana kablolar dösenecekmiş onları bekliyoruz
  • 6 ay oldu tık yok apartmandan telefon kablosu sokulsun diye duran turuncu boru altyapiyla ilgili birimin musait bir yetine .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camel paketindeki camel -- 24 Nisan 2016; 10:37:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan bizim tasindigimiz evde de altyapi yokmus. Basvursam cok surer mi acaba

• SonJnow kullanıcısına yanıt
    1 hafta önce bizde yeni bir eve taşındık ve daha önce kullandığımız superonline aboneliğimizi nakil olarak yeni eve almak istedik.
    Superonline 2 gün içerisinde aradı ve binada altyapı olmadığını turk telekom tarafından çekilmesi gerektiğini söyledi. Buraya kadar sorun yok.

Turk Telekom şubesine yapmış olduğum iki ziyarette kimseyle görüşemedim. Kapıyı kilitleyip gitmişler mesai saatleri içinde kimse yoktu. Bakkal zihniyeti devam ediyor. Devlet dairesi kural kaide yok.

2 gün sonra sokakta turk telekom aracını ve ekibi kutu başında çalışırken gördüm ve durumumu anlattım altyapı çekilmesi gerekiyor dediler (ben bilmiyordum zaten) Turk telekomu arayıp söyle yada merkeze başvuru yap dediler.
    444 1 444 numaralı çağrı merkezini aradım Durumumu anlattım TTNET aboneliği satmaya çalıştı karşımdaki sistemin kölesi insan.

Uzun uzun anlatmaya gerek yok aslında daha önce burada yazılanlar gibi sonuç koca bir sıfır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suleymankahveci -- 15 Haziran 2016; 13:19:03 >

• suleymankahveci kullanıcısına yanıt
    Daha dogru duzgun internet hizmeti vermekten acizler ya. Hepsinin tek derdi para, insanlarin parasini daha fazla nasil alabiliriz vs. Zaten devlette onemsemiyordur boyle internet gibi seyleri heralde

• Şubat 2015 de taşınmıştım, aralıkta yine yazmıştım konuya. Ağustos 2016 oldu halâ yok. Kimse iplemiyor. Böyle bi şirket olmaz olsun, vatandaşını böyle saçma sapan bir kuruma mahkum bırakanlara da, böyle şirkete de lanet olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWeakOne

Şubat 2015 de taşınmıştım, aralıkta yine yazmıştım konuya. Ağustos 2016 oldu halâ yok. Kimse iplemiyor. Böyle bi şirket olmaz olsun, vatandaşını böyle saçma sapan bir kuruma mahkum bırakanlara da, böyle şirkete de lanet olsun.

Bende subatta gıttım '16 butcesı bellı olmadı dedı,sımdı tekrar gıtcem bakalım ne olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal adsl denmi bahsediyorsunuz fiberdenmi ?

• bende yeni bir eve taşındım bulunduğuınuz bölgede nakil yapamıyorum bölge müdürlüğüne gidin dedi. Önceki yerde 8 mbti zor alyoduk şimdi 1 mb alırsam dua edicem :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWeakOne

Şubat 2015 de taşınmıştım, aralıkta yine yazmıştım konuya. Ağustos 2016 oldu halâ yok. Kimse iplemiyor. Böyle bi şirket olmaz olsun, vatandaşını böyle saçma sapan bir kuruma mahkum bırakanlara da, böyle şirkete de lanet olsun.

Kardeş o şirket devletin değil. Devletin olsa kar gözetmeden hattı çekerdi. Ancak bunlar özel firma olduğundan para kazanamayacakları yere altyapı kurmazlar.
  • 2016 Türkiyesi'ndeki yorumlara bak. 19 senedir internet olmaması ne demek yahu!

• Ben de yazın başında taşındım. 2ay kadar kutu falan gelmedi. 3hafta önce geldi ancak altyapı yok dendi. Ardından kablo falan bağladılar alt yapı bilmem ne derken problemle karşılaşıldığı ancak devam ettiği söyleniyor.
    Hala internete erişebilmiş değilim. Tabi burda 6-7 ay bekleyenler var ama sadece bir bina olduğu zaman türk telekom pek ilgilenmiyor. Site tarzı yerlere taşınırsanız kişi sayısı iyi olduğundan 2-3ayı geçmiyor ortalama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.