Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türk tasarımcıdan Mercedes SL'ye bambaşka bir boyut kazandıran tasarım çalışması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
1.147
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Türk tasarımcıdan Mercedes SL'ye bambaşka bir boyut kazandıran tasarım çalışması
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    86 Mesaj
    İğrenç yazmaya geldim, şimdi gidiyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    2545 Mesaj

ağır gay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    igetsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak... Metal Müzik süslü sosyete kızlarının değil,onurlu insanların yaşamla mücadele öyküsüdür.
    (wayne's world , wayne's world party time excellent!)
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bu ne la , ön alt lambo farlar marussia kaput maserati , arka mustang :D gövde viper :D burada bundan daha iyilerini çizenler çıkar, eleştirmek beleşti ,,, çok pis eleştirdim
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    60311 Mesaj
    Çok beğendim. Mercedes-Benz keşke bu konsepti seri üretime geçirse gerçekten çok güzel olur güncel SL'den daha fazla tutar. Mercedes'in uzun zamandır SL'i satıştan kaldıracağı gündemde zaten bu onun yerini alır hemde ondan daha çok satar diye düşünüyorum
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    60311 Mesaj
    Çok beğendim. Mercedes-Benz, keşke bu tasarımı seri üretime geçirse süper olur seri üretimi doğrudan Ferrari 812 Superfast rakip olur
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.