Şimdi Ara

Türk sunucu kiralamak için tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben sunucu kiralamak istiyorum.Websitesi kurucam.Ancak türk sunucu olmalı çünkü derdimi türkçe anlatabilmeliyim eğer sıkıntı yaşarsam.İstediğim özellikler:
    Türk sunucu kiralamak için tavsiye

Yani kısaca sınırsız disk alanı,sınırsız traffik,sınırsız veri istiyorum(yukarıda gördüğünüz özellikleri bir free sunucudan aldım.Ancak sorun yaşıyorum.O yüzden ücretli bir sunucu kiralamak istiyorum.Dediğim gibi türk olmalı ki bir sorun yaşadığımda adama derdimi doğru düzgün anlatabileyim)
    Bana cpanel desteği de olan aylık ücretli olarak kullanabileceğim türk sunucu önermenizi istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkuaz999 -- 31 Mart 2018; 9:26:47 >

• Arkadaşlar lütfen yardım edin.İş biraz acele
  • Sunucu mu almak istiyorsunuz Hosting mi ?
    Sunucu isterseniz cPanel ekstra ücret çıkartır size kurulum optimizasyon derken epey masrafınız olur. Konu hakkında bilginiz varsa Kodespa.net sunucu paketlerimize bakabilirsiniz.
    Aynı şekilde hosting arıyorsanız da paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
  • Kiralık sunucu olacak? Sınırsız disk alanı olacak? Hadi sınırsız trafiği anladık da sınırsız disk alanı nasıl olacakmış dünyada sınırsız bir şey mi var?
  • Merhaba

Türkiye lokasyon sunucu paketlerimizi inceleyebilirsiniz
    https://www.akwebhostingi.com/tr/sunucu.html
  • Sunucu kiraladığınızda sınırsız bir host alanı olmaz. Disk boyutu kadar alanı ancak kullanabilirsiniz, sınırsız ifadelerine kanmayın.

Sunucuyu hangi amaçla kullanacağınızı belirtirseniz uygun bir Sunucu kurabiliriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.