Şimdi Ara

Türk Serverlarına Vote Ver...!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
2.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: fck?AkRep?

+1905

aLayınızı voteLiyorumm.[ByKekeo]

ByKekeo Fenerliydi

• Adama üyelik dayanmio...Bu kacıncı banlattigin üyelik...KeKeo

4Ever1905
  • Resmen Konu Badana Yapmıssınız Rengarenk Olmus Her Gün Gördügüm Türk Serverlerine Sırayla Vote Veriyorum +1905

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KuB4RM4N_ -- 25 Ekim 2008; 18:41:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: _KuB4RM4N_

Resmen Konu Badana Yapmıssınız Rengarenk Olmus Her Gün Gördügüm Türk Serverlerine Sırayla Vote Veriyorum +1905

Harbiden yeter bu kadar 1905 vs 1907 kavgası
  • quote:

Orjinalden alıntı: | Uqur |

quote:

Resmen Konu Badana Yapmıssınız Rengarenk Olmus Her Gün Gördügüm Türk Serverlerine Sırayla Vote Veriyorum +1905

Evet son nokta benden gelsin + 1907

• quote:

Orjinalden alıntı: ActionMu

quote:

Orjinalden alıntı: | Uqur |

quote:

Evet son nokta benden gelsin + 1907

• fck?Akrep? Yazzık OLmus. Fake Acc Sebebinden BanLandı^^ Şikayet Eden SaoLSun^^

Bendenden Vote.

+1903

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |ByLoRD| -- 25 Ekim 2008; 21:19:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fck?AkRep?

+1905

aLayınızı voteLiyorumm.[ByKekeo]

alayımızda seni votelemiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: -By_LoRD-

fck?Akrep? Yazzık OLmus. Fake Acc Sebebinden BanLandı^^ Şikayet Eden SaoLSun^^

Bendenden Vote.

+1903

1 8 9 2

8-0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyanoqLu -- 25 Ekim 2008; 22:16:28 >
  • Bir İstanbul Masalı bitti gençler
    1965

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetAkcelik -- 26 Ekim 2008; 0:40:55 >
  • Arkadaslar her servera veto veren arkadaslara sagolun . ama extrame top listi kuranlar galıba turk dusmanı siralamada turk serverlarini goremiyorum nedeni her server bu kadar surede nasıl 1000+ olmnustur.. dogru yani turkun turkten baska dostu yoktur..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ethercity

Arkadaslar her servera veto veren arkadaslara sagolun . ama extrame top listi kuranlar galıba turk dusmanı siralamada turk serverlarini goremiyorum nedeni her server bu kadar surede nasıl 1000+ olmnustur.. dogru yani turkun turkten baska dostu yoktur..

Şimdi nie beni üzüyon nie üzüyon heh al sana işte

Türk Serverlarına Vote Ver...!!!

• gormedım kusura bakma ama dalga gecmenın anlamı yok ıstersen baska seylerle dalga gec ok ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ethercity

gormedım kusura bakma ama dalga gecmenın anlamı yok ıstersen baska seylerle dalga gec ok ?

Dalga gecmedim. Saka yaptım. Yani demek istedigim Türk serverları da güzel yerde. MuFiesta da vardı kac kere silindi Akrep in serverı var o da güzel durumda şuan. Yani ilk 50 de bizim serverlar. İnan Türkiye nin interneti iyi olsun kesin biz ilk 10 da oluruz. Zaten Gıdım Kalmıştı 11. dim 13 e düştüm

• quote:

Orjinalden alıntı: KarizmA

Bir İstanbul Masalı bitti gençler
    1965

Abdala malum olurmuş
    Galatasarayda geldi geçti ESKİŞEHİR'den bea
  • Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 6-7 veya 8 yıldır mu oynarım.Tanıyan tanır zaten .yani mucu dostlarımız.Nickim Hep "Hunterr" ve Mg dir.Yaklaşık1-2 yıldır oynamıyordum.geçenlerde bir arkadaşım smyr muyu tavsiye etti.Aslında 97+99 harici diğer serverleri peksevmem.ama bu server çok güzel editlenmiş ve hazırlanmış.Burdan akrep kardeşimi tebrik ediyorum.Lakin serverin forumunu pek beğenmedim doğrusu.yani öyle güel bir servere daha güzel ve içeriği geniş bir forum olsa iyi olurdu bence.Şimdi gelelim "Vote" konusuna.Ben her server girdiğimde vote veriyorum ve herkesin vermesi gerektiğini düşünüyorum.Bu sayede yabancı serverlere mahkum olmayız ve bulunduğumuz server değer kazanır,tanınır.şyuan smyrde epey yabancı arkadaşlarda var.Yeri geliyor aynı anda rapidstende dosya indirdiğimde nasıl olsa modemin fişini çıkarıp taktığımdan yine vote vermeye çalışıyorum.Hepimiz "Vote" verelimki tüm Türk serverleri tanınsın ve iyi yerlerde olsun.Burda maksadım kimselere aklı vermek diil yanlış anlaşılmasın.sadece kendimce yorumladım.Rahatsız olanlar olursada sorry.kolay gelsin...

• Upsss
  • quote:

Orjinalden alıntı: akkumnet

Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 6-7 veya 8 yıldır mu oynarım.Tanıyan tanır zaten .yani mucu dostlarımız.Nickim Hep "Hunterr" ve Mg dir.Yaklaşık1-2 yıldır oynamıyordum.geçenlerde bir arkadaşım smyr muyu tavsiye etti.Aslında 97+99 harici diğer serverleri peksevmem.ama bu server çok güzel editlenmiş ve hazırlanmış.Burdan akrep kardeşimi tebrik ediyorum.Lakin serverin forumunu pek beğenmedim doğrusu.yani öyle güel bir servere daha güzel ve içeriği geniş bir forum olsa iyi olurdu bence.Şimdi gelelim "Vote" konusuna.Ben her server girdiğimde vote veriyorum ve herkesin vermesi gerektiğini düşünüyorum.Bu sayede yabancı serverlere mahkum olmayız ve bulunduğumuz server değer kazanır,tanınır.şyuan smyrde epey yabancı arkadaşlarda var.Yeri geliyor aynı anda rapidstende dosya indirdiğimde nasıl olsa modemin fişini çıkarıp taktığımdan yine vote vermeye çalışıyorum.Hepimiz "Vote" verelimki tüm Türk serverleri tanınsın ve iyi yerlerde olsun.Burda maksadım kimselere aklı vermek diil yanlış anlaşılmasın.sadece kendimce yorumladım.Rahatsız olanlar olursada sorry.kolay gelsin...

yazdıklarının hiçbirisinde yanlıs bir sey yok kardesim son noktasına kadar dogrusun.. Bende her12saatte bu sayfayı acıp tüm votesi olan serverlara vote veriyorum bizi seven sevmeyen herkesin serverina..

• xtreme resetlendimiş galiba herkes 0 dan başlamış

• quote:

Orjinalden alıntı: toldo195tr

xtreme resetlendimiş galiba herkes 0 dan başlamış

bu adamlarda durmadan resetlıyorlar sıteyı yaa
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.