Şimdi Ara

Türk nova davetiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar konu doğru yerde mi bilmiyorum ama bu torrent sitesine davetiye ihtiyacım var.
    yardımcı olabilen olursa çok sevinirim.

• merhaba arkadaşlar benim de turknova.net davetiyesine ihtiyacım var. davetiyesi olan varsa paylaşım yapabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexxx -- 30 Temmuz 2018; 19:41:51 >
  • Benim de ihtiaycım olacak
    Şuan turktorrent üyeliğim var ve ratio açsıından sıkıntım yok
  • Bende bir dal alırım valla Arena-TR kapandıktan sonra güzel bir türk sitesi bulamamıştım
  • Merhaba arkadaşlar. Bana da bir adet davetiye yollarsanız çok sevinirim. Çok teşekkürler. İyi forumlar.
  • Bana da davetiye lazım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
  • Varsa bir tanede ben isterim. Eski siteler kapandı.
  • Selam Arkadaşlar novaturk başta olmak üzere davetiye gönderebilecek var mı aranızda?
    şimdiden teşekkürler
  • merhaba arkadaşlar turknova ya da diğer torrent sitelerinden davetiye kodu olan varsa bir adet verebilir mi acaba?
  • ratio'su düzgün olan varsa referans olabilirim.
  • Leechturk, Arena-tr, Torent-Ultra hey gidi hey zamanında neydi. Turknova üyeliğim uzun süredir girmeyince pasif olmuş. Davetiye gönderebilecek arkadaş var mı?
  • Davetiye gönderebilecek varsa ben de rica ediyorum.
  • Davetiye alma şansım var mıdır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar benim de turknova.net davetiyesine ihtiyacım var. davetiyesi olan varsa paylaşım yapabilir mi? selimerdogan37@hotmail.com
  • konu hortlatalım, site bir ara kapandı az önce baktım yine aktif gözüküyor tabi bizim üyelikler uçmuş durumda...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.