Şimdi Ara

Türk Net Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben şuan TTNET kullanıcısıyım Türk Net 2mb sınırsın kablosuz modemliye geçmek istyorum bir kaç sorum var.
    -Bu Türk neti nasıl bilirsiniz yani yağmurdan kaçarken boluya tutulmayalım.
    -Şimdi ilk başvuru yapıp sonra TTnet'i iptal ettireyim diyorumda kaç gün içersinde ttneti iptal ettirmem gerek.
    -Türk Nete başvururken numaramı değiştirmem gerekiyormu vede kampanyalarda ilk ay 30dk. konuşma bedava gibi birşey yazıyorduda yani onlar yeni telefon numarasımı verecek.

Not:İnternet bölümüne açdım ama cevap alamadım.

• Yine cevap çıkmayacak gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ötüken_23

Ben şuan TTNET kullanıcısıyım Türk Net 2mb sınırsın kablosuz modemliye geçmek istyorum bir kaç sorum var.
    -Şimdi ilk başvuru yapıp sonra TTnet'i iptal ettireyim diyorumda kaç gün içersinde ttneti iptal ettirmem gerek.
    -Türk Nete başvururken numaramı değiştirmem gerekiyormu vede kampanyalarda ilk ay 30dk. konuşma bedava gibi birşey yazıyorduda yani onlar yeni telefon numarasımı verecek.

ilk başda Boluya deil Doluya olucak o :D

ayrıca sana tavsiyem Eger imkanın varsa uydunet e geç Hiç ugrasma Ttnetle (biri koçnet vs Hepsı bunun ıcıne dahıl)

• quote:

Orjinalden alıntı: bmurat07

quote:

Orjinalden alıntı: Ötüken_23

Ben şuan TTNET kullanıcısıyım Türk Net 2mb sınırsın kablosuz modemliye geçmek istyorum bir kaç sorum var.

ilk başda Boluya deil Doluya olucak o :D

ayrıca sana tavsiyem Eger imkanın varsa uydunet e geç Hiç ugrasma Ttnetle (biri koçnet vs Hepsı bunun ıcıne dahıl)

Yani Türk Neti tavsiye etmiyormusun ben aslında kablosuz modem hediyeside olsun diye ve sınırsın kota olsun diye geçmek istiyorum.Hem Türk Net hemde Uydu Net heryerde var değil mi.Bu Uydu Nette kampanyalarda kablosuz modem kampanyası 1gb 4mb kız için geçerli diyor benim alcam bunlar arasında en az 1 mb kotasız olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.