Şimdi Ara

Türk Kızları=Türk Erkekleri Net. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: deadmau5.

quote:

Orijinalden alıntı: Napalım yani

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Legolas

Sadece anlatımı güzelleştirme yapmışsınız, içerik biraz sönük gibi.. Müzik kültürüm geniş demek çok kişisel, bana göre de benimki çok geniş. Tv izleme olayının da modası geçti zaten. Nerseyse hiç izlemem ve insanlar daha çok telefonlarla vakit kaybediyo. Bahsettiğiniz ingilizce ve almanca 'nın da lise müfredatındakiler olduğunu düşünüyorum. Almancam biraz iyidir demenizden belli. Bunu genelde lise almancasi ogrenenler söyler umarım kitaplar da basit kişisel gelişim kitabı değil de cidden felsefe ve psikoloji kitabıdır.

Ben erkeğim hocam bu arada yanlışlık olmasın Kendim daha farklıyım daha üstünüm demiyorum da erkek ortalaması malum haldeyken kızlardan bir şey beklemek aptallıktır bunu demeye çalışıyorum

Neden kızların köpekliğini yapıyorsun?

Profilinde "kelebek" olan erkek? Erkek diyerek doğru mu ettim bilemedim.

Kızların köpekliğini yapıyorum evet Kendinize bakmadan başkalarını oturduğunuz yerde yargılıyorsunuz sonra ben kopek oluyorum Ayrıca kelebek ile erkekliği bağdaştırman da üstün bir zekanın olduğunun göstergesi tebrik ederim

Türk kızları benim totomu yesin.
    O kezbanları ben ne yapayım ki?
    Aralarında çok güzel ve medeni kızlarda var tabi ama senin gibi yobazlar olduğu sürece türk kızları hakkındaki genelleme yargım ölene kadar sürecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sadece anlatımı güzelleştirme yapmışsınız, içerik biraz sönük gibi.. Müzik kültürüm geniş demek çok kişisel, bana göre de benimki çok geniş. Tv izleme olayının da modası geçti zaten. Nerseyse hiç izlemem ve insanlar daha çok telefonlarla vakit kaybediyo. Bahsettiğiniz ingilizce ve almanca 'nın da lise müfredatındakiler olduğunu düşünüyorum. Almancam biraz iyidir demenizden belli. Bunu genelde lise almancasi ogrenenler söyler umarım kitaplar da basit kişisel gelişim kitabı değil de cidden felsefe ve psikoloji kitabıdır.

Ben erkeğim hocam bu arada yanlışlık olmasın Kendim daha farklıyım daha üstünüm demiyorum da erkek ortalaması malum haldeyken kızlardan bir şey beklemek aptallıktır bunu demeye çalışıyorum

Kızların köpekliğini yapıyorum evet Kendinize bakmadan başkalarını oturduğunuz yerde yargılıyorsunuz sonra ben kopek oluyorum Ayrıca kelebek ile erkekliği bağdaştırman da üstün bir zekanın olduğunun göstergesi tebrik ederim

Aralarında çok güzel ve medeni kızlarda var tabi ama senin gibi yobazlar olduğu sürece türk kızları hakkındaki genelleme yargım ölene kadar sürecek.

Senin gibiler yüzünden de benim erkekler hakkındaki düşüncem değişmeyecek. Şu laflara bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam bağyan

• quote:

Orijinalden alıntı: PoseiDon^

Selam bağyan

Kardeş yukarıda yazdım erkeğim diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkekmiş bu da beyler çıkın.

• efsi E kullanıcısına yanıt
    Onlar, duygu ve duygusuzluklarıyla yaşar. 30'lu yaşlara kadar seçen taraf iken, 30'lu yaşlardan sonra seçilen taraf hâline gelir ve alıcı beklerler.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam haklısın bu konuyu özelden tartışalım

Erkekmiş lan

Olm niye bizi kötülüyon lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swons -- 5 Temmuz 2016; 9:17:17 >
  • Kendinizi kimseyle mukayese etmediğiniz zaman mutlu olursunuz.

• Çok lowlarda varda kardeşim bence önce Türk kızları kendini geliştirsin kekolarla yatıp kalkıyolar serserilerle takılsınlar cinsel yönden herkes doymuyor bi kere bu adm napsın aile ve dini inancı önemli rol oynuyo bunda bi kere adam 16 sına kadar kızlardan uzak yetiştirilmiş mesela sonra kafası dank ediyo Türk kızımız desen egoları tavan
  • Şu iki cins arasındaki nefrete, öfkeye anlam veremiyorum. Ego savaşlarını bırakıp birbirinize insancıl yaklaşsanız hiçbir sıkıntı olmayacak.
    Gene türk kızı türk erkeğine; türk erkeği türk kızına kalacak
    Böyle genelleme yapa yapa kin kusmayın arkadaşım
    2-3 kişiden yediğiniz kazık yada dengesizce konuşması sizi genel yargılara bağlamasın

• He tamam he

• Millet hobilerini yarıştırmaya başlamış bak ben şöyleyim, böyleyim diye. Buraya ben bunları yaparım zaa sen çöpsün deyince eleştirdiği erkeklerden farkınız kalmıyor
  • Turk erkekleri cahil,cahil olmayanlar zaten kaymagi yiyor ve Turk kizi su kizi diye bir ayrim yapmiyor.
    Ne demis Napolyon:
    "Paran varsa yancikta pipin oynar ***."

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Senin gibiler yüzünden de benim erkekler hakkındaki düşüncem değişmeyecek. Şu laflara bak

Feminist grubuna mı yazıldın?
    Gay mısın?
    Top musun?
    Ne antin kuntin bir insan çıktın sen öyle. Homofobik yaparsınız adamı anasını satayım. Ne iğrenç insanlar var şu dünyada ya?!

Niye bu kadar övüyorsun kızları?
    Niye erkeklere düşmansın? Sevdiğin erkek yüz vermeyince tavır mı yaptın? Trip mi atıyorsun?

İlla böyle yazarak gururunu mu inciteyim be yobaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: yuna-otis

Şu iki cins arasındaki nefrete, öfkeye anlam veremiyorum. Ego savaşlarını bırakıp birbirinize insancıl yaklaşsanız hiçbir sıkıntı olmayacak.
    Gene türk kızı türk erkeğine; türk erkeği türk kızına kalacak
    Böyle genelleme yapa yapa kin kusmayın arkadaşım
    2-3 kişiden yediğiniz kazık yada dengesizce konuşması sizi genel yargılara bağlamasın

Ben bir kızdan öyle çektim ki anlatsam kendi cinslerinden soğursun. O yüzden boş yapmaya gerek yok.

• Napalım yani N kullanıcısına yanıt
    Bende bir erkekten öyle çektimki anlatamam... Herkes bişeyler yaşıyor. Ama kötüye denk geldik diye diğerlerine küsmenin kızmanın manası yok.
    Çok inançlı olmasamda ilahi adalete inanırım. Er yada geç insan kalbinin ekmeğini yiyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.