Şimdi Ara

Türk Hava Kurumu Üniversitesi !! Yazanlara Gelsin.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
6
Favori
24.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srgn03

Ben üniversiteyi arayıp yaklaşık kaç binde kapatcağını düşünüyorsunuz demiştim. Gelen bilgilere göre Uçak müh. %100 burslusu 15-20bin arasında kapatır demişti.

aynen öyle bekleniyo %100 burslusu .. bizde %50 burs icin beklemedeyiz :) 50 bin sıralama ( paralısınıda yazdım oda olur )
  • quote:

Orijinalden alıntı: srgn03

Ben üniversiteyi arayıp yaklaşık kaç binde kapatcağını düşünüyorsunuz demiştim. Gelen bilgilere göre Uçak müh. %100 burslusu 15-20bin arasında kapatır demişti.

onu kimse bilemez ama benim tahminlerimde bu yönde.
  • ust
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunabinyay

ust

tercihlerden önce hiç bir yerde yorum yapmıyorduk biter bitmez adını duyurmaya başladık tabi tanıtmak lazım iyi ünileri gençler için iyi olur
  • aynen adını bile anmıyodum forumda :))
  • bende yazdım Thk uçak tam ve % 50 burslu sıralama: 28 998
  • 28 29 binler yazmış yarı burslu uçak. Bize gelmeyecek heralde sıra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoenix__

28 29 binler yazmış yarı burslu uçak. Bize gelmeyecek heralde sıra

%50 gelmeyecek gibi duruyo gerçekten :( .. ben paralısınıda yazdım o gelir sanırım en azından
  • beyler sıralamam 40bin sizce %50 burslusu gelir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eturkok5

beyler sıralamam 40bin sizce %50 burslusu gelir mi ?

uçak mı?
  • 2014 te dünya ile yarışacak uçaklar üreteceğini söylüyorlar

ANCAK TOFAŞ ŞAHİN KALİTESİNDE
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskobiii

uçak mı?

evet ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eturkok5 -- 7 Ağustos 2012; 22:15:11 >
  • quote:

bana da tercihlerimi yaparken çok deneyimli bir hocam thk yazma bursu kesiyor demişti bende inanmıştım şans eseri gördüm kesmediğini hemen yazdım ayrıca bu burs işinin karışması iyi oldu
    Özel Üniversite Damgasını İyi Kullandık
    Bende THK Uçak Uzay Mekatronik Makine Elektrik Yazdım Sırayla Sıralama 60K

• quote:

Orijinalden alıntı: correspondence

2014 te dünya ile yarışacak uçaklar üreteceğini söylüyorlar

ANCAK TOFAŞ ŞAHİN KALİTESİNDE

Yav He He
  • uplamayın şu konuyu biktim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrenaz

uplamayın şu konuyu biktim

Bu Yaptığın Çok Onur Kırıcı Bir Davranış .
  • aynen her yerde gördük. Yıl boyunca amma reklam yaptı. Acısını harçlardan çıkartıyor anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exotica

quote:

bana da tercihlerimi yaparken çok deneyimli bir hocam thk yazma bursu kesiyor demişti bende inanmıştım şans eseri gördüm kesmediğini hemen yazdım ayrıca bu burs işinin karışması iyi oldu

aynen öyle tam tercihleri yapıyoruz hoca yazma ne olacağı belli olmaz dedi en az 10 kişi vardı yanımızda bende bursu kaybedersem okulu bırakır yeniden sınava girerim dedim tercih yapanların %95 i bursu 7 yıl kesmediğini bilmiyordu bende hiç kimseye söylemedim forumda bile adını anmadım ama yinede benim pek umudum yok sıralama 50k belki çok küçük bir ihtimal makina gelir ama olurda ee gelirse burdan türkkuşu kampüsüne kadar çıplak koşarım

• quote:

quote:

quote:

aynen öyle tam tercihleri yapıyoruz hoca yazma ne olacağı belli olmaz dedi en az 10 kişi vardı yanımızda bende bursu kaybedersem okulu bırakır yeniden sınava girerim dedim tercih yapanların %95 i bursu 7 yıl kesmediğini bilmiyordu bende hiç kimseye söylemedim forumda bile adını anmadım ama yinede benim pek umudum yok sıralama 50k belki çok küçük bir ihtimal makina gelir ama olurda ee gelirse burdan türkkuşu kampüsüne kadar çıplak koşarım

beyler sizlerin sıralamaları kaç tam burslu yarı burslu filan hangilerini yazdınız bide benim sıralama 40 bin bana %50 uçak müh. gelir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: eturkok5

quote:

quote:

quote:

beyler sizlerin sıralamaları kaç tam burslu yarı burslu filan hangilerini yazdınız bide benim sıralama 40 bin bana %50 uçak müh. gelir mi?

gelme ihtimali var bence ama çokta umutlanma diğer bölümleri yazdınmı? bu arada thkyı gören başa uçak tam burslu yazmış altınada %50 bursu yazmış hatta ücretlisinide onun altına yazanlarda var.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.