Şimdi Ara

TURK CLAN eSports-ASUS ROG CUP ve NITRADO BF4 -TÜRKİYE ŞAMPİYONU- (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.323
Cevap
7
Favori
67.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PM atıldı. Müsait olduğunuzda ilgilenirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaioyu

PM atıldı. Müsait olduğunuzda ilgilenirseniz sevinirim.

Cevaplandı.
  • Herkesten önce derken ? Zaten MOH limited edition alanlar bf 3 beta oynayacak
     TURK CLAN eSports-ASUS ROG CUP ve NITRADO BF4 -TÜRKİYE ŞAMPİYONU-
  • Biz betadan değil. Alpha dan bahsediyoruz.
  • Ve sizdekiler Açık Beta olacak Bir iki gün takılacak mohtakiler sonra keyler havada uçuşacak. Normal Kullanıcılara Kapalı olan BETA, ALpha Sürümü.
  • "Ekim 2011'de Battlefield 3' ü piyasaya sürüyoruz. Bu oyun yeni gelecek Call of Duty, ki kendisi piyasada bir numara olarak adlandırılmaktadır, oyununun karşısında dimdik ayakta duracaktır." Bu sözler Battlefield 3 yapımcısı John Riccitiello'ya ait.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naughty

"Ekim 2011'de Battlefield 3' ü piyasaya sürüyoruz. Bu oyun yeni gelecek Call of Duty, ki kendisi piyasada bir numara olarak adlandırılmaktadır, oyununun karşısında dimdik ayakta duracaktır." Bu sözler Battlefield 3 yapımcısı John Riccitiello'ya ait.

• Attığım mesaj sayılarındada anlaşılacağı üzere pek fazla DH foruma girmiyorum. Konuyu şimdi gördüm. Tebrik ederim ve başarılarınızın devamını dilerim. Yasak kalkınca SS leri paylaşırsanız seviniriz . Türkiyede böyle güzel faliyetleri görmek çok güzel. Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guarre

Attığım mesaj sayılarındada anlaşılacağı üzere pek fazla DH foruma girmiyorum. Konuyu şimdi gördüm. Tebrik ederim ve başarılarınızın devamını dilerim. Yasak kalkınca SS leri paylaşırsanız seviniriz . Türkiyede böyle güzel faliyetleri görmek çok güzel. Saygılarımla.

Somut şeyler olunca güzel oluyor evet.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peset -- 9 Nisan 2011; 0:02:35 >
  • Arkadaşlar ben Medal of honor ilk çıktığında limited almıştım. Beta davetiyesi kesin gelirmi acaba bu konuda detaylı bilginiz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

Arkadaşlar ben Medal of honor ilk çıktığında limited almıştım. Beta davetiyesi kesin gelirmi acaba bu konuda detaylı bilginiz varmı?

Evet.MOH Limited alanlar BETA'ya direk katılacaklar.Kesin yani.
  • Forever BF ...

Turk Clan'ı İzlemeye Devam Edin
  • İlk mesaj güncellendi arkadaşlar.
  • Yok ki sağlam bilgisayarımız
  • Tebrikler bu arada DH'ye kıyak var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pwnzs

Tebrikler bu arada DH'ye kıyak var mı?

Nasıl bir kıyak
  • tebrik etmiştim arkadaşımda etmiş ama yine bi laf sokmaya çalışmışınız somut olan ne?şuan sadece iddia bizde tebrik ettik zaten ayrıca çok iyi oynadığınız için değil bu işler tanıdıkla olur yoksa size kadar çok çok çok iyi klanlar var örnek ESL hayırlısı yasak kalkınca ilk goruntulere bakıcaz inş
  • Art niyetli bir cevap vermedim.Kendisi zaten bu işin içinde bir arkadaştı malum bizim aramızdayken.Yanlış anladığını sanmıyorum kendisinin.Ek olarak biz dünyayla yarışmıyoruz ve aktif bir mücadelemizde yok.Ne yapabilirizi konuşuyoruz klanca.Vietnamıda test etmiştik ve tanıdık varsa sizleride görmek isteriz arkadaşlar testte.Mutlu eder bu bizi.

Bu görevin bize verilmesindeki tek sebep Türkiyede bu işi güvenle ve öz veriyle yapabilecek tek klanın biz olduğumuz kanısıdır.Başarılarımız ve potansiyelimiz ülke dışındada zevkle izleniyor bunu biliyoruz.Türkiyede başka bir oluşuma bu görevin verilmemesi bu yüzdendir.Gerekli bilgiler ve açıklamalar ilerleyen zamanlarda tarafımızdan yapılacak zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peset -- 10 Nisan 2011; 16:32:48 >
  • aynı şeyi söluyosun yine neyse ben tartışma başlatmak için yazmadım o yüzden uzatmak istemiyorum başarılar bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peset

quote:

Orijinalden alıntı: pwnzs

Tebrikler bu arada DH'ye kıyak var mı?

Nasıl bir kıyak

Biz de herkesten önce oynayalım mesela.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.