Şimdi Ara

Türk Aion PvP Serveri Sorunsuz 7/24 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
7.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Giriş sorunu yaşayan arkadaşlar için patch dosyası ve bağlantısı güncelledim ve alternatif başlat.exe ekledim bat ile giriş yapayan arkadaşlar exe ile yapabilirler.
  • ducklaw41 kullanıcısına yanıt
    son level dışında söylediklerinizi detaylandırırsanız serer listesine full pvp olarak yeni bir server eklemek istiyorum.
  • lcbg kullanıcısına yanıt
    pvp server'ın asıl ortaya cıkıs amacı Pay2play yani paralı oyunlardır. Oyuncu pvp serverda oyunu kavrar daha sonra paralı olan server'a oyunu beğenirse geçiş yapar amaç budur. AmaTürk oyuncu zihniyeti bunu para tuzağına çevirmiş bir bataklık haline getirmiştir. İtemle dizmekle vs. uğraştıktan sonra adam neden orjinal server bırakıp pvp tercih etsin? Bu laflarım tüm oyunlar için geçerli diyebilirim lafım sana mahsus değil bu forumda bu konularda istekli arkadaşlar bana göre hep aynı hatayı yapıyor adı zaten pvp server "people versus people" demek yani en azından buradan çözümlenebilmesi lazım pvp serverların amacının diye düşünüyorum. Sonuç olarak bu zihniyetle pvp serverların genel olarak ayakta kalması namümkün.
  • Turkhes kullanıcısına yanıt
    player versus player

Saygılar... iyi forumlar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lcbg -- 7 Ocak 2014; 15:29:01 >
  • Launcher Güncellemesi yapıltı lütfen ptch dosyamızı tekrar indirerek şağıda resimde gösterildiği gibi kurulumunu yapınız.
     Türk Aion PvP Serveri Sorunsuz 7/24

Türk Aion PvP Serveri Sorunsuz 7/24

• Peki normal aion clientine atacağız demi bu dosyaları. Attıktan sonra normal Clientle anuharta tekrar giriş yapabilecek miyim? Yani canım hangisinde oynamak isterse çıkıp ona girebilecek miyim?
  • Böyle bir hata aldım

http://i.hizliresim.com/e5pWJ5.png
  • aklıma gelmişken sorayım Oyunun Client Na mı EU Gameforce mu? hataların nedeni belki budur . genelde server lar NA client den kurulurda.
  • thatme T kullanıcısına yanıt
    NCS soft arkadaşlar konuda bağlantıları vs resimli anlatımlarını verdim a dan z ye kurulum mevcut
    NCSOFT aion kurulum ve patch dosyalarını atmanız gerek tam ise bir sorun cıkmayacaktır. yanlızca win8 de bir sorun çıkıyor onun içinde ayrıca patch dosyası ekliyorum birazdan
  • NCSOFT client
    Herşey tam ama o hatayı alıyorum yine ama bende NCSOFT değil client Gameforlive ondan olabilir mi
    hayır malesef NCSoft son sürüm dahi sorunsuz çalışıyor windows 8 in denemelerini de biraz önce bitirdik işletim sistemi problemi de yok ancak NCSoft şart şu an için
    Geek diyebilirsin ama elimdeki sistem FX8100, 120gb SSD + 3TB, ATI Radeon 6850 HD, Kingston HyperX 16GB DDR3 1866MHz olduğu için tahmin yürütebiliyorum. Fakat belli bir noktaya kadar bağlantı hızından kurtarırsınız ve bunun yanında bu noktadan sonra lag başlayacağından serverda fazla oyuncu olacağını ve pvpnin eğlenceli olacağını sanmıyorum. Yalnız tabii ki, bu tamamen benim görüşüm ve yorumum.
    Gece bırakayım o zaman NCSOFTA bakalım yarın yazarım sonucu :)
  • Doqac. kullanıcısına yanıt
    her şahsi görüşe saygı duyarım ama konsol pcler masa üstü hizmetinde sunucu pcler arkaplan hizmetinde çalışmakta. Yani 16 gb ram in 2gb ını ancak arkaplan himeti olarak çalıştırıyorsun şu an işletim sistemine göre de gittikçe azalır. dipnot olarak belirtmek isterim. bildiğim kadarıyla dh da bu konuda bilgili arkadaşlar mevcut sorarak fikir de alabilirsin.

Saygılar.. İyi forumlar...
    peki hayırlı akşamlar... Problem vb durumda yazın sorun yaşayan arkadaşlar için yardımı olacaktır verilen yanıtların ...
    Belli bir bilgi seviyesine sahip olduğumu ve mesleğimi göz önüne alırsak, bu dediğini uzun süredir biliyorum. Ayrıca benim ne kast ettiğimi anlayamadın sanırım. Amacım sizi kötülemek ya da küçük düşürmek değil, sunucunun yetersiz kalacağı konusunda bir nebze de olsa farkındalık yaratmak. İnan bana bu konuda tecrübelerim var. Buna ek olarak, insanların görüşleri her zaman iyi olacak diye bir şey yok. Anlaşılan sanırım bu konuda yeterince anlayış sahibi olamamışsınız ki üslubunuz bunun bir kanıtı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doqac. -- 8 Ocak 2014; 2:46:19 >
  • Doqac. kullanıcısına yanıt
    şahsi görüşlere saygı duyduğumu belirttim ve ayrıca her yorum yazan kişinin bilgi seviyesini bilmek gibi bir yeteneğim yok bir tanıtım konusudur ve her yorumu mümkün olduğunca tabana inerek yanıtlamaya çalışıyorum. alınacak kırılacak bir durum yok. size de kasıt yok. varsa bir yanlış anlama kusura bakmayın.
    yazdığım yorum salt bilgidir arka plan hizmeti ve ön plan hizmeti ayrımı port hızı ile dedicadet makina ile konsol makinalardaki temel ayrımdır. tekrarı halinde yorumlarınızı yanıtlamicam keza konu amacı dışına çıkıyor.
    iyi forumlar ...
    terminolojiye takılmaya devam et senden iyi siyasetçi olur moruk forumun amacını kavrayamamışsın daha yapacak birşey yok hayatta başarılar sana

Doqac. @ 8 Ocak 2014; 2:45:35

Belli bir bilgi seviyesine sahip olduğumu ve mesleğimi göz önüne alırsak, bu dediğini uzun süredir biliyorum. Ayrıca benim ne kast ettiğimi anlayamadın sanırım. Amacım sizi kötülemek ya da küçük düşürmek değil, sunucunun yetersiz kalacağı konusunda bir nebze de olsa farkındalık yaratmak. İnan bana bu konuda tecrübelerim var. Buna ek olarak, insanların görüşleri her zaman iyi olacak diye bir şey yok. Anlaşılan sanırım bu konuda yeterince anlayış sahibi olamamışsınız ki üslubunuz bunun bir kanıtı.

zaten arkadaş özetlemiş seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkhes -- 8 Ocak 2014; 11:58:23 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.