Şimdi Ara

Tura İçin 'mucize' dedi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hoca sanki istemiyerek geldi......bu neyin tripleri anlamis deyilim.Hayirdir Cezayirmi dünya kupasi sampiyonu oldu ben kacirdim???

Ben onu bunu bilmem.Su forumdan 18 kisiden bi kadro olustursak Rostovu eleriz.Bana masal anlatmasin kimse......
  • bu kadar transferin üzerine bir de başarısız olursa hocalığı bıraksın halilhodzic.
  • Hoca aslında yalan, yanlış bir şey söylemiyor. Gayet doğruları söylüyor ama kullandığı dile ne Türk futbol taraftarları hazır ne de özellikle Trabzonspor taraftarı.

Bir de hocanın bu röpörtajda ''Turu geçmek bir başarı olur'' tarzı bir cümle kurduğu ama bunun ''mucize'' olarak çevrildiği iddiaları var. Fransızca bilmediğim için yorum yapamıyorum.

Bilen arkadaşları alalım:http://t.co/WIngPYQnrn
  • Bir mucizenin ilk etabını gerçekleştirdik, bakalım bu mucizenin sonunu getirebilecek miyiz!!
  • Umutlandırıp utandırmayan bir isimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Hoca aslında yalan, yanlış bir şey söylemiyor. Gayet doğruları söylüyor ama kullandığı dile ne Türk futbol taraftarları hazır ne de özellikle Trabzonspor taraftarı.

Bir de hocanın bu röpörtajda ''Turu geçmek bir başarı olur'' tarzı bir cümle kurduğu ama bunun ''mucize'' olarak çevrildiği iddiaları var. Fransızca bilmediğim için yorum yapamıyorum.

Bilen arkadaşları alalım:http://t.co/WIngPYQnrn

grand espoir diyo yani büyük umut ne demek bilmiyorum artık

• DonsuzLaz kullanıcısına yanıt
    aslında istemeye istemeye geldi. Dünya kupasından sonra iyi takımlardan teklif geldi ancak trabzon ile sözleştiği için buraya geldi.
  • Velhasil kelam , kadromuz yeni , bu kadro her ne kadar kaliteli olsa da , eski oturmus kadrolara karsi zorlanacaktir ve bu durum en az 2 , 3 ay daha boyle devam edecektir. Kimse pembe hayaller kurup , kurdurmasin , adam hakli beyler , dagilin ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamın elinde Trabzon'un en iyi kadrosu var.Bi zahmet mızmızlanmasın her takımın eksiği var.Galatasaray'ın forvet-defans Beşiktaş'ın sağbek-10numara vs.Zaten Trabzon'un eksiği olmasa şampiyon olur aynı şekilde diğerlerini de oyle.Biraz takımına ozguven aşılasın.Gayet iyi bir kadro ve oyuncular var.

• Hoca tura mucize demedi.Orada çeviri kurbanı oldu ve herkes oradan hocaya yüklenmenin peşinde.Transferlerin geç kalması, takımın hazır olmaması ve Bursaspor maçındaki vasat a bile yaklaşmayan futbol için işimiz çok zor, mevcut durumda bu takımı elersek büyük bir iş başarmış olabiliriz.Bu kadro bir ay önce elime gelse ya da maçı iki ay sonra oynayacak olsak tamamen turu geçebiliriz diyebilirdim diye yaptı açıklamasını.

• Bu adam başarıyı Trabzonspor'a yakalatacak. Getirdiği karamsar ve realistik hava ile camiayi yeniden silkeledi. Geldiğinden beri şikayet etmeseydi ne bu transferler yapılırdı ne de camia gerçeklerin farkında varırdı. Trabzonspor'un acilen 2011'i aşarak kendine gelmesi lazım. İnanılmaz iyi bir şekilde ters psikolojiden anlıyor bu adam. Umarım başarı yakalarsınız.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.