Şimdi Ara

TÜM Xperia Serisi İçin Debranding CDA değiştirme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Değiştirip yapayım dedim ancak hiç güncelleme bulamadı daha sonra ne SEUS ne de PCC. GB'da kaldı öyle alet.

Bir daha deneyeceğim bakalım.

Edit: Denedim ve bu sefer unroot işleminden sonra PCC ve SEUS'u tüm kalıntılarıyla silip tekrar kurdum PCC'yi ve yine GB 042 sürümünde telefonunuz güncel diyor...
    Beceremedim galiba.
    PCC'de onar diyorum, yazılı indiriyor, telefonu kapatıyor ve "Kullanılabilir Yazılım Yok" sonra tekrar deneyin gibi bir ibare çıkıyor.
    SUS'ta da yeni yazılım yok diyor.

Kullandığım veriler 1254-5686 ve R3D

Xperia Ray

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fallout -- 8 Temmuz 2012; 10:12:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallout

Değiştirip yapayım dedim ancak hiç güncelleme bulamadı daha sonra ne SEUS ne de PCC. GB'da kaldı öyle alet.

Edit: Denedim ve bu sefer unroot işleminden sonra PCC ve SEUS'u tüm kalıntılarıyla silip tekrar kurdum PCC'yi ve yine GB 042 sürümünde telefonunuz güncel diyor...
    Beceremedim galiba.
    PCC'de onar diyorum, yazılı indiriyor, telefonu kapatıyor ve "Kullanılabilir Yazılım Yok" sonra tekrar deneyin gibi bir ibare çıkıyor.

Xperia Ray

O verileri kullanmıcaksın hocam. Ray icin 1252-2603 kullanıcaksın. Benim cihaz da ray yaptıklarımı soyleyim cok basit. Ben zaten ics de ve rootluydum.
    1. Orochi nin dedîgi pcc ve sus dosyalarını sildim pc den.
    2. Root explorer la build.prop dosyasını text editorle actım.
    3. Orochinin dedigi yerleri 1252-2603 o5larak degistirdim.
    Hepsi bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkurtlu85

quote:

Orijinalden alıntı: Fallout

Değiştirip yapayım dedim ancak hiç güncelleme bulamadı daha sonra ne SEUS ne de PCC. GB'da kaldı öyle alet.

Beceremedim galiba.

Xperia Ray

O verileri kullanmıcaksın hocam. Ray icin 1252-2603 kullanıcaksın. Benim cihaz da ray yaptıklarımı soyleyim cok basit. Ben zaten ics de ve rootluydum.
    1. Orochi nin dedîgi pcc ve sus dosyalarını sildim pc den.
    2. Root explorer la build.prop dosyasını text editorle actım.
    3. Orochinin dedigi yerleri 1252-2603 o5larak degistirdim.
    Hepsi bu kadar.

Bu başka telefonun serisi olmuş oluyor yalnız. Kapağı açınca gösterilen Seri Numarası ile güncelleme yapmak istiyordum.

Bunu yapıp sonradan rootlayıp kendi SI ımı girsem ve onar desem kurtarır mı acaba?

Edit: Verilen SI ile SUS üzerinden güncelleme yaptım ve Turkcell uygulamaları gelmedi.
    Evernote NeoReader gibi uygulamalar geldi nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fallout -- 8 Temmuz 2012; 15:00:50 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.