Şimdi Ara

Tüm Xbox Oyunları %80 İndirimli 25/12/2020 Güncellemesiyle Atma vs Sorunları Ortadan Kaldırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tüm güncel xbox one - series x/s oyunlarını cok uygun fiyatlara veriyorum.

[b]25.12.2020 GÜNCELLEMESİNDEN SONRA ATMA VS. DURUMLARI TAMAMEN ORTADAN KALDIRILDI SORUNSUZ OYNANIŞ

Hesaplar multi hesaplardır.

Videolu ve yazılı anlatım yapacağım anlattıgım şekilde yaptığınız takdirde herhangi bir şekilde hesaptan atma vs. sorunu yaşamayacaksınız.
    Tüm Xbox Oyunları %80 İndirimli 25/12/2020 Güncellemesiyle Atma vs Sorunları Ortadan Kaldırıldı
    Çalıntı hesap değildir hiçbiri tamamen kendi adıma faturalıdır satış sitelerinin çoğunda uzun zamandır satış yapmaktayım bu şekilde.

İsteyen arkadaşlara aracı siteler vasıtasi ile de satış yapılabilir ( Güven vs sorunları için )

Şuan Elimde Olan Güncel Liste

Control Ultimate Edition Xbox One X / S Store satış fiyatı 200 TL üzeri Ben 25 TL'ye satıyorum

NBA 2K21 Xbox One X / S Store satış fiyatı 499 TL Ben 25TL'ye satıyorum

Grand Theft Auto V Premium + Sleeping Dogs Definitive + Tomb Raider Definitive Store satış fiyatı Toplam 200+ Ben 25TL'ye satıyorum

CYBERPUNK 2077 35TL

Call of Duty Black Ops Cold War - Cross-Gen Paketi Store satış fiyatı 669TL Ben 35TL'ye satıyorum
    Watch Dogs Legion - Ultimate Edition XBOX / S / X Store satış fiyatı 700TL Ben 35TL'ye satıyorum
    Assassins Creed Valhalla Ultimate Series Xbox / S / X Store satış fiyatı 700TL Ben 35TL'ye satıyorum
    Mafia Trilogy Xbox One Store satış fiyatı 310 TL Ben 25TL'ye satıyorum
    Resident Evil 3 25 TL
    RDR 2 Ultimate Edition 25 TL

Cyberpunk Far cry 6 gibi oyunlar cıktıkları gün yayınlanacaktır.

Aracı sitelerden önce hesabı alıp sonra ödemeyi bana aktarabilirsiniz.,

3 Oyun Alana Listeden Seçtiği 1 Oyun + Bizim verdiğimiz 3 oyun hediye!Tüm Xbox Oyunları %80 İndirimli 25/12/2020 Güncellemesiyle Atma vs Sorunları Ortadan Kaldırıldı
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Benim fikrim, bu tur coklu hesaplardan ve bedava oyun verdigini iddia eden sitelerden uzak durmak. Coklu hesap konusu basli basina riskli olmasa da, hesabin cok el degistirmesi gecmis kullanicilar icin sorun yaratabilir. Coklu hesap olayi sadece tanidik cevre ile anlamli oluyor. Guvendiginiz ve tandiginiz kisilerden bu tur hesaplari alin. Hatta normal dijital hesaplari da ayni sekilde tanidiklardan ve guvendiginiz kisilerden almayi ihmal etmeyin.

Konsollar artik oldukca pahali. Bir oyuna uc bes kurus az vermek ugruna koca konsolun banlanmasi cogumuz icin cok ucuzu olur.

Konu sahibine nacizane tavsiyem, guven saglamak adina bahsettigi faturali oyunlar ve faturalari konusunda ornek gostermesi. Fatura uzerinde gerekli yerleri sansurleyip fazla bilgi paylasmadan bunu yapabilirsiniz. Temiz ve guvenli bir islem ise hep birlikte seve seve faydalaniriz.
  • Elbette gün içinde yayinlayacagim

• Tüm Xbox Oyunları %80 İndirimli 25/12/2020 Güncellemesiyle Atma vs Sorunları Ortadan Kaldırıldı

BUYRUN ÖRNEK BİR FATURA

• Hocam benim mesajımı silmişsiniz :D
  • 2eu5 kullanıcısına yanıt
    Hocam internette listesi var. Sabah attım buraya insanşr görsün diye. Silmiş arkadaş benim mesajımı
  • DePiedra0 kullanıcısına yanıt
    http://xboxfreegames.github.io/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Sürekli silebilirsin attıgım mesajı. Listesi olan multi hesapları parayla satıyorsun.
  • Birincisi ben silmedim yönetici sildi. 2. faturası olan bir hesabı sen ne diye yok listeden alıyor diye paylaşıyorsun ?
    Üçüncüsü kimsenin kafasına silah dayamıyorum isteyen adam aracı sitelerden de alır istediği oyunun da faturasını alır bakar keyfine seni bu kadar geren ne kardeşim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Abworks

BUYRUN ÖRNEK BİR FATURA
    Hocam bu görüntünün herhangi bir anlamı yok ki. Fatura değil bu, sipariş özet ekranı. Bunu bir arkadaşımdan ben de isteyebilirim bu oyunu alan. Yani pek bir anlamı olmamış.

Bir süre sonra sizden alışveriş yapan ve referansı olan arkadaşların yorumları buraya eklenir diye düşünüyorum. Olumlu yorumlar olması durumunda ben de alışveriş yapacağım sizden.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

Hocam bu görüntünün herhangi bir anlamı yok ki. Fatura değil bu, sipariş özet ekranı. Bunu bir arkadaşımdan ben de isteyebilirim bu oyunu alan. Yani pek bir anlamı olmamış.

Bir süre sonra sizden alışveriş yapan ve referansı olan arkadaşların yorumları buraya eklenir diye düşünüyorum. Olumlu yorumlar olması durumunda ben de alışveriş yapacağım sizden.

Alıntıları Göster
    Hocam tam olarak ne isterseniz açık açık gönderebilirim veya aracı sitelerden de bakabilirsiniz toplam 17 bin satışım mevcuttur
    İllegal herhangi birşey yoktur gerekli tüm şeyleri gönlüm açık gönderebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abworks

Hocam tam olarak ne isterseniz açık açık gönderebilirim veya aracı sitelerden de bakabilirsiniz toplam 17 bin satışım mevcuttur
    İllegal herhangi birşey yoktur gerekli tüm şeyleri gönlüm açık gönderebilirim.

Alıntıları Göster
    Tamam hocam. Bu sitelerdeki kullanıcı adınız nedir? Yorumlarınıza da bakmak isterim diğer müşteriler tarafından verilen.
  • 2eu5 kullanıcısına yanıt
    Özel mesajdan sitelerimi atayım isterseniz yorumda belirtmek yasak değilse burdan da hepsini gönderebilirim.

• Referans siteler pm üzerinden gönderilmiştir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.